Aldatıldım lütfen bir akıl verin

:KK61::KK61:hanımlar lütfen bana bir akıl verin. 1ay önce eşim beni aldattı telefonda eski sevgilisiyle mesajlarını ve fotoğraflarını yakaladım. Çok dil döktü cinsel olarak aldatmadığını söyledi. Bir hevesmiş bir boşluğa düşmüş o yüzden yapmışmış af diledi yuvamız yıkılmasın dedi üstelik kadında evli. Ben öğrendiğim de baygınlık geçirdim ellerim ayaklarım tutmaz oldu yemeden içmeden kesildim hatta ölüm orucu tuttum eşim zorla yemek yedirdi. 3 tane çocuğum var ve yaşları çok küçük affetim ama bidaha olursa affetmem dedim o zamandan beri ona güvenim sıfır mutlu değilim resmen ölü gibiyim ve yine şüpheleniyorum ama kanıtım yok napabilirim nolur akıl verin bana bu arada çalışmıyorum ev hanımıyım. Sizden yardım bekliyorum
Bence affetmekle iyi yapmissin. Yuvan yikilmamis.. uc tane cocugun var. Bence sen de aldat durum esitlensin, madem sen onu affettin o da seni affeder herhalde? :işsiz:

Sizi üzmek istemem, affettiniz ve sizin affetmeniz ona güç verdi tekrar yapacak eski sevgilisiymiş belli ki unutulmamış şeyler var ikisi de evli olmasına rağmen alınan risk öyle hiçte basite alınabilecek gibi değil ve cinsellik olmadığını hiç ama hiç sanmıyorum yakalanmış ve ispatlanmayacak noktadan size sallamış inanmayın üzülürsünüz.
Ve her hareketinden şüphe duyacaksınız
“Aldatmak hata değildir kimse yanlışlıkla soyunup sevişmez”

Affetmişsiniz artık mutlu olmaya bakın. Neden şüpheye düştünüz tekrar?
Telefonu saklıyor bakmak istediğim de bir şey olmadığını sadece benim bakmamdan rahatsiz oluyor Muş şüphe duyduğum için. Benim yanımda pek girmiyor dışarı ćıkınca hemen giriyo bide çok agresifleşti saçma sapan şeylerden tartışma çıkarır oldu

Telefonu saklıyor bakmak istediğim de bir şey olmadığını sadece benim bakmamdan rahatsiz oluyor Muş şüphe duyduğum için. Benim yanımda pek girmiyor dışarı ćıkınca hemen giriyo bide çok agresifleşti saçma sapan şeylerden tartışma çıkarır oldu
Aileniz destek çıkmaz mı?

Bu kozu affederek verdiniz ve maalesef hep böyle yapacak en azından süründüyseymişsiniz 15 gün 1 ay çünkü yaşadıklarınız hafife indirgenecek gibi değil aldatılmak bir travmadır ve psikolojinizde derin izler bırakır

:KK61::KK61:hanımlar lütfen bana bir akıl verin. 1ay önce eşim beni aldattı telefonda eski sevgilisiyle mesajlarını ve fotoğraflarını yakaladım. Çok dil döktü cinsel olarak aldatmadığını söyledi. Bir hevesmiş bir boşluğa düşmüş o yüzden yapmışmış af diledi yuvamız yıkılmasın dedi üstelik kadında evli. Ben öğrendiğim de baygınlık geçirdim ellerim ayaklarım tutmaz oldu yemeden içmeden kesildim hatta ölüm orucu tuttum eşim zorla yemek yedirdi. 3 tane çocuğum var ve yaşları çok küçük affetim ama bidaha olursa affetmem dedim o zamandan beri ona güvenim sıfır mutlu değilim resmen ölü gibiyim ve yine şüpheleniyorum ama kanıtım yok napabilirim nolur akıl verin bana bu arada çalışmıyorum ev hanımıyım. Sizden yardım bekliyorum
çok zor bir durum okuyunca bile kötü hissediyorum kaldı ki siz yaşadınız. allah yardımcınız olsun
bu erkeklerin ‘o kadınla sevişmedim aldatmış sayılmam’ saçmalığı ne zaman bitecek acaba. duygusal olarak bir şeyler hissettiysen boşluk anında ona koştuysan bu da ihanettir bana göre

Kadını görseniz afedersiniz oruspulara benziyor gerçekten ve 40 yaşında neredeyse ben se 25 yaşındayım sizce bu nasıl iğrenç bir durum esimde 40 yaşında ...

Ahh ya neden bunu kendini ne yaptin 25 yaşında 3 çocuk :KK43: bari çok ama çok iyi korun. Eşine bırakma o korunma isini. Yoksa dorduncude gelir.
O kadın zaten karakteri olsa hem kendi evli hem 3 çocuklu evli adamla konuşmaz.
Aileniz var mi yaninizda olur mu herhangi bir durumda peki ? Size ve çocuklara maddi olarak yetiyor mu maddi durumunuz nedir ?

Ölüm orucu tutarken amacınız neydi? Size bir şey olsa çocuklar ona kalmayacak mıydı? Aileniz arkanızda olur mu boşanma durumunda?
Ailem destek verirler eminim ama caresizliğim çocuklarım onların bosanmaydı oydu buydu derken yıpranmalarını düşünemiyorum bile

Sakin olun. Hemen bir plan yapalım. Her şeye hazırlıklı olmaya çalışın. İlk önce ne yapabilirsiniz iş olarak onu düşünün. İkinci olarak kendinize bir banka kasası kiralayın. Tüm ne kadar altın vs varsa oraya atın. Aylık gelir giderini sizin yapacağınızı söyleyin. Şu an ne isterseniz kabul edecektir ama bir süre sonra bu özür dileyen insan gidip iyice kişiliksiz, utanmaz bir insan gelebilir. Bu aralığı iyi dinlendirin. Aylık ona harçlık vermeye başlayın. Parası olmasın ve siz aylık parayı bir hesaba koyun. Kendinize iş bulmaya çalışın. Ayaklarınızın üzerinde durun. Sürekli laf çakma veya bir şey yokmuş gibi davranmayın. Bir psikiyatristten yardım alın ve eşinizi çift terapisine ikna edin. Size zaman kazandıracak ve aynı zamanda karar vermek için bir nefes almanıza neden olacaktır. Bir yandan artı eksi her şeyi değerlendirir ve kendinize bir yol çizersiniz.
Adam hala telefonu gizleyip şifre koyuyor
Sizce telefonu vermeyen dizginleri ele verir mi
Maalesef konu sahibi hemen affettiği için adam hala aynı devam ediyor

Anneyseniz sorumluluklarınızı bilin ölüm orucu falan nedir bir erkek için Allaşkına yaaa
Şüpheniz varda da sakince bekleyin ayılıp bayılmadan delil toplayın boşanın tabi boşanmayı düşünüyorsanız yok ben boşanmam dersen kurcalama
Boşanmak istiyorum ama deliller le ve aileye onları rezil ederek. 1 ayda geldiğim duruma inanamıyorum resmen bitirdim kendimi böyle devam etmesini istemiyorum

Adam hala telefonu gizleyip şifre koyuyor
Sizce telefonu vermeyen dizginleri ele verir mi
Maalesef konu sahibi hemen affettiği için adam hala aynı devam ediyor

Aynen kadın hemen affettiğini söylediği için bu durumda, isterse anında dengeyi değiştirebilir. Adam kadının terk edemeyeceğini düşünüyor.

X