Aldatıldım lütfen bir akıl verin

Gençler de aldatabiliyor. Yaşça büyük erkekleri savunmuyorum ama iş pek yaş farkına bakmıyor tabii karaktere bakıyor. Siz şaka yapıyorsunuz farkındayım :)
Iste genc aldatınca genc adamdı yakısıklıydı bilmem neydi diye teselli edersin kendını, Burusuk aldatınca hem genclıgımle onurlandırdım hem de aldattı godfather dıyıp aglarsın🤣

1 defa yapmasi niye yetmiyor? Adam orda 2 ay kalmis, kadinin yasadigi bölgede. Cinsellikte yasamistir, herseyde yasamistir. Sen aynisini yapsaydin, esin sana parmak kaldirip "yaramaz kiz çoçugu, bak bir defa daha yaparsan olmaaz haa, taaammi" diyecekti sanki?

Aksine, seni herkese rezil ederdi ve çoçuklarini görmen bile mücize olurdu.

Ailen madem arkandaymis, niye bosanmiyorsun? Yani gerçekten sana igrenç gelmiyormu bu adam ile ayni evde kalmak?Birak ayni yatagi.
İğrenç evet hemde çok😪😪😪ama hemen kestirip atmak kolay değil sonuçta çocuklar var ortada ha ölüm orucuna gelirsek gördüğüm andan başladım zaten bilinçli yapmadım kendimde bile değildim ama pişman oldum değmez böyle pisliklere sadece salak yerine konulmak ve aldatılmak çok zoruma gidiyor 😞giden onca seneyemi yanayım çocuklarıma mı yoksa kendime mi çok zor bir durum Rabbim kimseye yaşatmasın 😔😭😭😭😭

Açık söyliyim kızlar ona çok değer verdim asla beklemezdim hiç yakıştırmazdım ama oldu şerefsizlik Cup diye oturdu üstüne. Beni yıktılar inşallah onlarda yıkılır. Sevip değer vermek boşunaymış haketmemiş umarım gün yüzü görmezler. Çok gözyaşı döktüm çok ağladım kendimi paraladım ćocuklarıma baktıkça içim yanıyor onları hiç haketmiyo pislik.

:KK61::KK61:hanımlar lütfen bana bir akıl verin. 1ay önce eşim beni aldattı telefonda eski sevgilisiyle mesajlarını ve fotoğraflarını yakaladım. Çok dil döktü cinsel olarak aldatmadığını söyledi. Bir hevesmiş bir boşluğa düşmüş o yüzden yapmışmış af diledi yuvamız yıkılmasın dedi üstelik kadında evli. Ben öğrendiğim de baygınlık geçirdim ellerim ayaklarım tutmaz oldu yemeden içmeden kesildim hatta ölüm orucu tuttum eşim zorla yemek yedirdi. 3 tane çocuğum var ve yaşları çok küçük affetim ama bidaha olursa affetmem dedim o zamandan beri ona güvenim sıfır mutlu değilim resmen ölü gibiyim ve yine şüpheleniyorum ama kanıtım yok napabilirim nolur akıl verin bana bu arada çalışmıyorum ev hanımıyım. Sizden yardım bekliyorum
Evliyken aldatılmak sevgiliyle aldatılmaktan daha ağır oluyor bende eski sevgilim tarafından aldatılmıştım fiziken değil ruhen benle birlikteyken aklı ondaymış resimlerini hiçbir şeyini silmeyip hergun onun resmiyle uyuyormuş ve bunu ögredigimde sinir krizine girmiştim en son hastane işte :KK43: Allah yar ve yardımcın olsun acını çok iyi anlıyorum ama inan değmezler mutsuzsan bitirmem en iyisi aslında bitirmişsin ama çocukların için birliktesindir boşanma süreci sancılıdır bir çok zor şeyin altına gireceksin ama bir daha güvenmeye eğin sevmeyeceğim birinin yanında olmak daha fazla azap verir sen moralsizken çocuklarında moralsiz olur kendi yoluna bakmanız daha iyi Allah'a havale edin kocanıxı madem aklında eski sevgilisi vardı sizinle bir yola girmemeyi bilecekti

Alınmayın ama çocuklar var, ben de onları rezil etmek istiyorum vb bunlar biraz kendini kandırma. ben ille boşanın ya da boşanmayın diyemem ama bir karar verin ve hayatınızı ona göre yaşayın. yoksa bu ikilem sizi de o çocukları da bitirir. hala telefon gizli güvenim yok diyorsanız da bu adamla çocuklar için bile kalmak ne kadar mantıklı? ama ben 3 çocukla yapamam en azından bozuk ta olsa burda bir aile düzeni var diyorsanız (ki inanın eleştirmem bile herkesin kendi kararı) o zaman gözünüzü kapamaktan başka çare yok. kısaca madem ki bu duruma gelindi, bundan sancısız kurtulmanın yolu yok belli ki. hem çocukları, rezil etmeyi,intikamı vs bırakın bi kenara, siz nasıl mutlu olacaksınız onu düşünün. çünkü çocukların ille de anne babadan oluşan bir eve değil mutlu,özgüvenli bir ebeveyne ihtiyacı var. uçakta bile kriz anında oksijen maskesini çocuğa değil önce kendinize takın derler, sen iyi olmazsan onları iyi edemezsin.

24 yaşındayım seni 40-45 yaşında sandım.Senin yaşındakiler ya üniversitede ya da bir işte çalışıyorlar.Durumunu ve aile yapını anlayabiliyorum.Kocan baban yaşında olmasa da abin yaşında.Bu evlilikten kurtulmak senin elinde.Hayatı bu şekilde yaşayarak kendine işkence çektirmemelisin.

Eski sevgili ile aldatıyorsa ya seviyordur yada cinselliği iyidir o kişinin. O adam uslanmaz yine aldatacak seni. Umarım boşanabilirsin ALLAH yar ve yardımcın olsun

Bu hayatta herkes gucu seviyor gucluyu seviyor. Bundan sonra silkelenip ayaga kalkman lazim yalniz degilsin kendini salma luxun yok 3 tane cocugun icin ayakta durman gerekiyor.

:KK61::KK61:hanımlar lütfen bana bir akıl verin. 1ay önce eşim beni aldattı telefonda eski sevgilisiyle mesajlarını ve fotoğraflarını yakaladım. Çok dil döktü cinsel olarak aldatmadığını söyledi. Bir hevesmiş bir boşluğa düşmüş o yüzden yapmışmış af diledi yuvamız yıkılmasın dedi üstelik kadında evli. Ben öğrendiğim de baygınlık geçirdim ellerim ayaklarım tutmaz oldu yemeden içmeden kesildim hatta ölüm orucu tuttum eşim zorla yemek yedirdi. 3 tane çocuğum var ve yaşları çok küçük affetim ama bidaha olursa affetmem dedim o zamandan beri ona güvenim sıfır mutlu değilim resmen ölü gibiyim ve yine şüpheleniyorum ama kanıtım yok napabilirim nolur akıl verin bana bu arada çalışmıyorum ev hanımıyım. Sizden yardım bekliyorum
Cinsel olarak aldatmadım diye bir şey yoktur. Bir başkasını düşünürse de aldatma olur, hayal ederse de olur. Ki bir kere yapan da hep yapar.Allah yardımcınız olsun.

Açık söyliyim kızlar ona çok değer verdim asla beklemezdim hiç yakıştırmazdım ama oldu şerefsizlik Cup diye oturdu üstüne. Beni yıktılar inşallah onlarda yıkılır. Sevip değer vermek boşunaymış haketmemiş umarım gün yüzü görmezler. Çok gözyaşı döktüm çok ağladım kendimi paraladım ćocuklarıma baktıkça içim yanıyor onları hiç haketmiyo pislik.
Canim hicbirimiz beklemiyor ki kocalarimizin aldatacagini. Hersey cok guzelken bir anda ortaya cikiyor. Kocis kocis diye fazla debresmemek lazim. Her an bir gol yiyebilirizd diye guclu olmaliyiz tek basimiza da.

Canım cok üzüldüm gercekten senın için dua edıcem. Cocukların yaşları kaç en azından bir işe girme sansın var mı. Belkı Icınde bulunduğun ekonomik durumdan ayrılamıyorsundur anlıyorum ama mesela ufaktan çalısmaya başlasan birikim yapsan.

Canım cok üzüldüm gercekten senın için dua edıcem. Cocukların yaşları kaç en azından bir işe girme sansın var mı. Belkı Icınde bulunduğun ekonomik durumdan ayrılamıyorsundur anlıyorum ama mesela ufaktan çalısmaya başlasan birikim yapsan.
Çok teşekkür ederim canım çocuklar 2.5.7 yaşındalar. Aynen öyle içinde bulunduğum durum elverseydi hemen boşanırdım. Rabbim den dileğim hiç bir kadına böyle bir şey yaşatmasın insan yaşadıktan sonra çok değişiyor hiç bir şey eskisi gibi olmuyor 😔

Çok teşekkür ederim canım çocuklar 2.5.7 yaşındalar. Aynen öyle içinde bulunduğum durum elverseydi hemen boşanırdım. Rabbim den dileğim hiç bir kadına böyle bir şey yaşatmasın insan yaşadıktan sonra çok değişiyor hiç bir şey eskisi gibi olmuyor 😔
Yavrum çok küçüklermiş daha kıyamam. Amin canim Allah kimseye yasatmasın o evli kadınında yuzune tukurmek lazım. Uc aylara girdik bol bol dua et boşan diyecekler cok olacaktır ama ah oyle kolay olsa 3 cocukla Allah yardımcın olsun

Çok büyük bir hata biliyorum belki inanmazsınız ama evlenmek zorunda kaldım bilakis. 17 yaşında evlendim onunla eğitim hayatımıda mahvettim. Bana aşık olan biri vardı ben de ailemde onu istemedik çocuk sürekli beni kaçırma peşindeydi. Esimde beni görüp istemeye gelince ailem bunu benim kurtuluşum gibi gösterdi bana ve evlendim sırf aşığımdan kurtulmak için sonrada pişman olduk hem ben hem ailem ama nafile
17 yasındakı kızla evlenen 35+ bir kartolos.
Ve cahil bir aile.
Aldatılmayı affeden ve kadına mana bulan konu sahıbı.
Ne desem olmayacak

Benzer bir durumu arkadaşım yaşadı 3 yıl kadar konuştular sonra numarasını değiştirdi birdaha da görüşmedi unuttu şuan aklında değil fakat yine de yanlış bir durum aldatma midir aldatmadır büyük güvensizlik oluşturur Allah yardımcınız olsun . Bu durumda ben olsaydım affetmezdim sanirim

Tabiki de olur canım ama ben çocuklarımı ona bırakmak istemiyorum maddi durumum yok avukat falan da tutamam onu kastettim
avukat icin maddiyat a gerek yok。bulundugunuz ilin adliyesinde barodan avukat talep edebulirsiniz。 bosanin demiyorum sizin bileceginiz is ama hukuken biseyler yapmak icin imkansiziniz yok。

17 yasındakı kızla evlenen 35+ bir kartolos.
Ve cahil bir aile.
Aldatılmayı affeden ve kadına mana bulan konu sahıbı.
Ne desem olmayacak
Canım sana göre bunlar çok kolay görünüyor olabilir ama kim ne yaşadı bilemezsin belki senin durumun elverişlidir hemen boşayabilirsin ama benim şu an düşündüğüm 3 çocuğum var sonuçta babasızlık ta zor bi durum ne kadar görecek olsada. Ayrıca ben eşimle boşanma konusunda konuştum kesinlikle çoçukları bana vermeyeceğini söylüyor sence şimdi napim ayrılıp çocuk için velayet davalarında sürünüp daha sonra kazansam bile eşimin peşimi bırakacağı ne malum bu kavgalar olurken çocuklar ne hale gelecek. Yani kısacası o kadar kolay değil

Canım sana göre bunlar çok kolay görünüyor olabilir ama kim ne yaşadı bilemezsin belki senin durumun elverişlidir hemen boşayabilirsin ama benim şu an düşündüğüm 3 çocuğum var sonuçta babasızlık ta zor bi durum ne kadar görecek olsada. Ayrıca ben eşimle boşanma konusunda konuştum kesinlikle çoçukları bana vermeyeceğini söylüyor sence şimdi napim ayrılıp çocuk için velayet davalarında sürünüp daha sonra kazansam bile eşimin peşimi bırakacağı ne malum bu kavgalar olurken çocuklar ne hale gelecek. Yani kısacası o kadar kolay değil
Yo kolay gorunmıyor degıl de. 17sındekı kizi 35lık kartolosa veren cahil aıle kimseye kolay gorunmez. Esinle bosanırsın bosanmazsın orası sızı baglar.

X