Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ah canım başınız sağolsun. Benzer durumu bende yaşadım 28 haftada erken doğumla kaybettim ikizlerimi. Aslında insanlar tam tersini söylüyorlar bebeğini kaybettikten sonra hemen tekrar yapmanı bekliyorlar. Eşinin düşüncesi şaşırttı ne alakası var hemen ilişkiye girdiler falan bebeğini kaybettin diye ilişki olmıycak mı yani. İnsanlar konuşur durur sen kimseyi dinleme sadece kalbini dinle içinden nasıl geçiyorsa öyle yap sana en iyi gelecek şeyi yap
Seninde başın sağ olsun canım benim ❤️ 🤲 rabbim inşallah yerini daha güzeli ile doldurur 🤲Bana iyi gelecek şey bı evlat daha isterim eli ayağı düzgün sağlıklı bir bebiş ❤️ ama eşimi ikna edemiyorum ilişkiye de haftada iki sefer yapiyor bende haliyle tartışıyorum .

Merhaba güzel anne adayları.
Yeni topic hepimize uğurlu gelir inşallah. 🍀
Haziran-temmuz grubu yavaştan kapanıyor herkesi burada görmeyi çok isterim.
Diğer aylar olmamış olabilir ama bu ay olmayacak diye bir şey yok umudumuzu yitirmeden tam gaz devam 💪

Beni etiketleyerek sat ve bat yazabilirsiniz tabloya eklerim

İSİMSAT❤️BAT💚
@gzd90971 haziran10 temmuz
@bademlicikolata16 haziran12 temmuz
Lorelailai Lorelailai 16 haziran12 temmuz
@cookiep17 haziran12 temmuz
@sifa198615 haziran15 temmuz
ParlayanGece ParlayanGece 25 haziran15 temmuz
@vanilya8516 haziran15 temmuz
Candy7777 Candy7777 22 haziran22 temmuz
@kimyonkokusu23 haziran23 temmuz
@Sarisu28 haz24 temmuz
@kartanesi889227 haziran24 temmuz
@nyxnyx28 haziran27 temmuz
@ArasaNillGerek2 temmuz29 temmuz
@ucge28 haziran29 temmuz
@ogretmennnhaniiimm119 haziran1 ağustos
@monica1237 temmuz3 ağustos
beezuus beezuus 30 haziran4 ağustos
@MehmetinAnnesii30 haziran4 ağustos
@Mervesare4110 temmuz6 ağustos
@halolita5 temmuz8 ağustos
@attorney069 temmuz13 ağustos
annelik yolunda annelik yolunda 11 temmuz13 ağustos
M Marryyj 15 haziran-
Sat 2.07.24 bat 28.07.24

Ben bu ay bilinçaltı olumlama deniycem kendimi çok olumsuzluğa itiyorum o da stres yapıyor gruba da çok girmemeyi düşünüyorum arada yazarım yine bakalım dayana bilirsem ovülasyon takibi de yapmıycam belki ısı yaparım bir de böyle deniyim.

Ben bu ay bilinçaltı olumlama deniycem kendimi çok olumsuzluğa itiyorum o da stres yapıyor gruba da çok girmemeyi düşünüyorum arada yazarım yine bakalım dayana bilirsem ovülasyon takibi de yapmıycam belki ısı yaparım bir de böyle deniyim.
Kuzum sana cok katiliyorum, ben de sadece guzel haberler almak ve birkac insana destek olmak icin giriyorum. Okudukca insan kotu dusuncelerde boguluyor ve olmicak seyleri dusundugumuz icin de oluyor sanki, bana oyle geliyor.

Ben de ovulasyon takibi yapmiyorum bu ay, kendimi tutucam allaha birakiyorum olursa olur. Olmazsa bir sonraki ay takip ediyim diyorum sadece ovulasyon testiyle. Beynimi dusuncelerden uzaklastirmaya calisicam olmuyor ama denicem bu ay.

Dualarim hep seninle <3

Merhaba güzel anne adayları.
Yeni topic hepimize uğurlu gelir inşallah. 🍀
Haziran-temmuz grubu yavaştan kapanıyor herkesi burada görmeyi çok isterim.
Diğer aylar olmamış olabilir ama bu ay olmayacak diye bir şey yok umudumuzu yitirmeden tam gaz devam 💪

Beni etiketleyerek sat ve bat yazabilirsiniz tabloya eklerim

İSİMSAT❤️BAT💚
@gzd90971 haziran10 temmuz
@bademlicikolata16 haziran12 temmuz
Lorelailai Lorelailai 16 haziran12 temmuz
@cookiep17 haziran12 temmuz
@sifa198615 haziran15 temmuz
ParlayanGece ParlayanGece 25 haziran15 temmuz
@vanilya8516 haziran15 temmuz
Candy7777 Candy7777 22 haziran22 temmuz
@kimyonkokusu23 haziran23 temmuz
@Sarisu28 haz24 temmuz
@kartanesi889227 haziran24 temmuz
@nyxnyx28 haziran27 temmuz
@ArasaNillGerek2 temmuz29 temmuz
@ucge28 haziran29 temmuz
@ogretmennnhaniiimm119 haziran1 ağustos
@monica1237 temmuz3 ağustos
beezuus beezuus 30 haziran4 ağustos
@MehmetinAnnesii30 haziran4 ağustos
@Mervesare4110 temmuz6 ağustos
@halolita5 temmuz8 ağustos
@attorney069 temmuz13 ağustos
annelik yolunda annelik yolunda 11 temmuz13 ağustos
M Marryyj 15 haziran-
Bat 24 temmuz ekler misniz sat 29 Haziran

Benim 2 yumurtam oluştu
Benimde klomenle iki yumurtam oluştu sağ tarafta, birisi geriden geliyor demişti iki gün sonra da çatlama iğnesi olmuştum. 25 Haziran da oldum yani çatlama iğnesini ama hala regl olmadım 3 gün önce yaptığım yani çatlama iğnesinin 13. Gününde yaptığım gebelik testlerim çook zor görünecek şekilde silik çıktı doktorum da yarın kan vermemi istedi yarın vereceğim işte
Siz çatlama iğnesi ne zaman oldunuz

Benimde klomenle iki yumurtam oluştu sağ tarafta, birisi geriden geliyor demişti iki gün sonra da çatlama iğnesi olmuştum. 25 Haziran da oldum yani çatlama iğnesini ama hala regl olmadım 3 gün önce yaptığım yani çatlama iğnesinin 13. Gününde yaptığım gebelik testlerim çook zor görünecek şekilde silik çıktı doktorum da yarın kan vermemi istedi yarın vereceğim işte
Siz çatlama iğnesi ne zaman oldunuz
Ben daha 7. Günümdeyim . İlk iğnemde iğnenin 11. Günü regl olmuştum. O yüzden pazartesi bekliyorum regl. Olmazsam beklicem. Ayyy bize güzel haberlerle gelin. ♥️

Ben daha 7. Günümdeyim . İlk iğnemde iğnenin 11. Günü regl olmuştum. O yüzden pazartesi bekliyorum regl. Olmazsam beklicem. Ayyy bize güzel haberlerle gelin. ♥️
inşAllah yaa ama biraz önce ovulasyon testi yaptım o silik çıktı hamilelikte pik çıkıyor diyorlardı 😔
Bu kadar zaman regl olmamama şaşırdım ama doktorum yumurtaların çatladığını da görmüştü

Seninde başın sağ olsun canım benim ❤️ 🤲 rabbim inşallah yerini daha güzeli ile doldurur 🤲Bana iyi gelecek şey bı evlat daha isterim eli ayağı düzgün sağlıklı bir bebiş ❤️ ama eşimi ikna edemiyorum ilişkiye de haftada iki sefer yapiyor bende haliyle tartışıyorum .
İnşallah canım 🤲 senin de Allah yardımcın olsun canım inşallah eşinde bir an önce anlar sana iyi gelecek şeyin ne olduğunu 🙏

X