Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Eklentiler

• 1000113242.jpg
    1000113242.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 29
Aslında kayıplar kürtajdan sonra çekilmesini istiyor doktorlar. Femara güzel bir ilaç bende ilk kullandığımda hamile kalmıştım ama kimyasal gebelik oldu. Bende bu ay regli olunca başlayacağım femaraya. Sadece adetin 10 gününden itibaren gün aşırı ilişki yeterli oluyor. Yumurtanın çatladığını anlık sancı oluyor anlarsın. Güzel haberlerle bu ay inşallah hadi bakalım. :)

Haftaya gidicem bi doktora yumurtalar için bu ay ovulasyon yapmiyim dedim. İnşallah faydasını görürüm bende canım. Sende en kısa zamanda güzel haberlerle inşallah 🙏 😍

Kızlar genelde tarihlerimiz aynı bende 12-13 gibi regl olmam gerekiyor bata 2-3 gün var yani. Yarın sabah test yapıcam dün kaset test yaptm hiçbişe ckmadı. Kaset testte regl öncesi cıkmaz mıki

Ay tamam şimdi anladım mevzuyu @ArasaNillGerek
Valla kusura bakmasın ben it gibi sabah 8 akşam 7 çalışırken ofisinde oturuyor oluyordu ve ben hem bedenen hem beynen çalışan bi insandım artı eve gelip bir sürü şey yapıyoruz, okul öncesi öğretmeniydim ve aynı anda 15 çocuğa sahip olmak zorundayım. Herkesin kendine göre iş yükü var tamam onlar da ödemelerdir, iştir düşünüyorlar ama işlerine geldiği zaman en yorgun oldukları günde bile kuyruğu dikmeyi de biliyorlar. Çok ağrıma gidiyor alışmadım alışmıcam da, o alışsın. Öyleyse öyle... Yapcak bir şey yok.

Valla biraz seni de fiştekledim gibi oluyo ama @ArasaNillGerek tamamen gündemden kaldırma da tepkini koy en azından anlasın, onun yüzünden sen kendine niye ket koyuyorsun ki dimi ama 😂
Soylediklerine aynen katiliyorum👏🏻👏🏻 bu arada benim bransim da okul oncesi😍

Evlendiğimizden beri var ama tak etti ya hem psikolojik hem fiziksel çok yoruldum 😔 şuan aynı evde yaşıyoruz ama iki yabanciyiz dün tadilat için bı adam geldi benden bı şey istersen hanım diye seslendi bende gözlerimi büyüttüm ne var diye adam gitti gene düşman gibi davranıyorum daha doğrusu artık umursamıyorum ne hali varsa görsün

Cinsel ilişkiye bile ben zorluyordum artık hiç yok çükü kurusun amin🤲

Sorun su tedavi ye gelmez sanmıyorum ama ben gdiicem çünkü benim yaşamak için güzel bı nedenim var oğlum var yeter bana alttan aldıkça devam eder o bı insan yedisinde neyse yetmisinde de odur . İstediği kadar aldatsin benim için bitti . O kendisi kaybeder ben değil benim gibi nirini bulacaksa buyursun boşansin

Şuan daha iyiyim

Amin canım benim ❤️ insan olsa kadına el kalkmayacagini nilri darp raporum var zaten elimde şuan herhangi bi hareketini bekliyorum özellikle oğluma karşı nasıl davranıyor onu gozlemliyorum . Ben babamın evine gitseydim mahkeme dışında çocuğu goremeyecegini biliyor o yüzden de yollamamis olabilir. Aileme anlatmadım suanlik kız kardeşim hasta nöbet geçirirse yoğun bakıma alınır kurban olsun kardeşime

Allah onu öyle bı çaresiz bıraksın ki ben Allah'a havale ediyorum 🤲 darp raporum var canım . Her şeyin bı sonu vardır ilk boşanan ben olmam ama şuan aynı evdeyiz okul var oğlumun

Ne yaparsa yapsın isterse kadınla kalsın benim işime gelir delil olur elimde ben görücü usulü tanıştım ama istedim keşke istemeseydim .

Yok canım niye üzüleyim ben bu evde oturucam kalksın kendisi gitsin ben oğlum la hayatıma devam ederim kaybedecek bı şeyim yok çok şükür Allah oğluma da bana da huzur mutluluk sağlık nasip etsin 🤲
İşte güçlü kadın 💪💪💪

Aynen öyle sen niye gidiceksin o gitsin ne b.k yerse yesin, sen böyle güçlü olduktan sonra oğlunla kendinize yetersiniz 🙏🙏
Cinsel anlamda da sakın bak sakın bir evliliği bebek kurtaramaz.

X