Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Aynen canım geç döllenme geç yumurtlama olunca oluyor doktorlarda o şekilde söylüyor
Bende bu ay geç döllenme yok ayın 8inde amh için gitmiştim 20 mm yumurtam vardı Lh ım da 19du ertesi gün akşam da çatladı. Cuma günü 14. Gün yapıyor geç de döllenmediğine göre itinayla adet beklenir. Teşekkür ederim kuzum ❤❤

Evet tatlim 11 de olabilir biseyler var belirtimde var ama test yalanci pozitifte veriyo olabilir kirmizi gorene kadar isicem
Aynen aynen cok silik evde işemeye devam koyulaşınca kan verirsin öteki türlü daha stresli oluyo tabi karar senin bacın ayıptır sorması 10-11 güne nasıl bir belirti yaşadın

Tatlimlar moraliniz bozulmayacaksa test yapmanizda sorun yok ama moraliniz bozulacaksa regli gununuzun gecmesini bekleyin
Ben 3 5 ayda bir yaptığım için benlik sorun yok. Haftasonu denize gidicem misafirlerim de olucak süpriz yaşamamak adına zaruri ihtiyaçlar halinde kullanıyorum ben testlerş

Aynen aynen cok silik evde işemeye devam koyulaşınca kan verirsin öteki türlü daha stresli oluyo tabi karar senin bacın ayıptır sorması 10-11 güne nasıl bir belirti yaşadın
Memiktolarim cok aciyo iki gun kasik ve bel agrisi mafetti beni ben regliden bigun sonra hamile kalmam dedim ondan bobrek agrisi yasiyorum diye dusundum hala da olabilir oyle bi agri ki isten dun oglen eve geldim asiri gaz var ilk hamileligimde boyle olmadim ikinci hamileligimde yani dusuk yaptigimda da midem cok yanmisti anlican bende ne zaman farkli bisey olsa ya hamileyim ya tas dusuruyorum bu sefer bakalim ne cikicak sansimiza

Ben 3 5 ayda bir yaptığım için benlik sorun yok. Haftasonu denize gidicem misafirlerim de olucak süpriz yaşamamak adına zaruri ihtiyaçlar halinde kullanıyorum ben testlerş
Bende ne zaman kacak olsa hemen wc de teste iserken buluyorum kendimi hatta simdi de geldi her an yeni bir test atabilirim buraya

Selamlar sat 25 Temmuz bat 25 ağustos beni de ekleyebilir misiniz tazecikk katıldım aranıza

Ne demek canim.Yani bazılarında döllenme süresi az bazılarında 12 gün sürüyormuş adete kadar ümit var demektir moral bozmayalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…