Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Benım de Çarşamba öğlen de dr dan cıktım catlama akıntısı gördüm😂 ağrı sızı batma meme ucu vs annneme gittim kalacaktım gece 12de döndüm kalmadım 😂aynı vakit çatlamış seninle
Evet aynı olmuş hatta salı günü test atmıştım buraya pikmi diye gece 2 de eşimi uyandırmıştım 😅

Memiktolarim cok aciyo iki gun kasik ve bel agrisi mafetti beni ben regliden bigun sonra hamile kalmam dedim ondan bobrek agrisi yasiyorum diye dusundum hala da olabilir oyle bi agri ki isten dun oglen eve geldim asiri gaz var ilk hamileligimde boyle olmadim ikinci hamileligimde yani dusuk yaptigimda da midem cok yanmisti anlican bende ne zaman farkli bisey olsa ya hamileyim ya tas dusuruyorum😂😂 bu sefer bakalim ne cikicak sansimiza
Göğüslerin normal adet öncesi ağrımaz o zaman ayırt edici saydın ordan hsg öncesi benimde deli dehşet ağrıyodu hatta sütyensiz durmak bile delirtiyodu emzirme dönemi biteli yıllar oldu mastit oldum halbuki adet öncesi hormonlarla atağa geçiyomuş. Ağır bi ilaç kullandım bi ay kadar hafiflemişlerdi baya hsg sonrası 4 aydır cok rahattım 3 5 gündür şimdi yine çok delirtiyo beni. Başladı eski acısı. Ben ilk gebeliğimde korunmasız ilişkim oldu ilişkiden 2 saat sonra adetim geldi. Adet gelincede önemsememiştim te öbür ay adetim 10 gün gecikti de öyle öprendim nerdeyse doğumda öğrencekmişim hamile olduğumu 🤣🤣 bunun bi matematiği mantığı yok yani

Ne demek canim.Yani bazılarında döllenme süresi az bazılarında 12 gün sürüyormuş adete kadar ümit var demektir moral bozmayalim 🤗💐
Bu ay ilişki sıklığı çoktu ağzıma kadar sperm doluyum nerdeyse artık dölleyecek yumurtayı bulamadıysa o da onun şaşkınlığı der susarım 🤣🤣🤣🤣🤣

Prodoctor var geçen aydan kalan onu yapayım o en azından yalancı hayali çizgi çıkartmıyor hiç 😁
2 senedir o markaya harcadığım paranın haddi hesabı yok allahtan ucuz 🤣🤣 ne gölge verir ne hayalet direkt tek çizgi bacım kullan kafada sıfır soru işareti yani yapandan Allah razı olsun 🤣🤣🤣

Göğüslerin normal adet öncesi ağrımaz o zaman ayırt edici saydın ordan hsg öncesi benimde deli dehşet ağrıyodu hatta sütyensiz durmak bile delirtiyodu emzirme dönemi biteli yıllar oldu mastit oldum halbuki adet öncesi hormonlarla atağa geçiyomuş. Ağır bi ilaç kullandım bi ay kadar hafiflemişlerdi baya hsg sonrası 4 aydır cok rahattım 3 5 gündür şimdi yine çok delirtiyo beni. Başladı eski acısı. Ben ilk gebeliğimde korunmasız ilişkim oldu ilişkiden 2 saat sonra adetim geldi. Adet gelincede önemsememiştim te öbür ay adetim 10 gün gecikti de öyle öprendim nerdeyse doğumda öğrencekmişim hamile olduğumu 🤣🤣 bunun bi matematiği mantığı yok yani
Evet vucudumda beni uyaran bisey var ama bu 2 bacakli mi yoksa tas mi anlamam icin biraz zamana ihtiyacim var memiktolarimin agrisinin gaz oldugunu dusunmuyorum o belki de psikolojik daha cok var regliye bakalim neler gorucez🤷🏻‍♀️

Zaten yorulmak benim göbek adım 😏 oturduğun evin yanında ilkokul vardı 2020 izmir depreminde ağır hasar alınca yıkım kararı verilmiş tam 3 sene yıkılıp yeniden yapılmasını bekledim. Evi bi gün süpürmesen ev leş🤮 inşaatın olan tozu benim evde. Adet olamadım ya elim ayağım her yerim şiş bide Allah korusun tabi de alışmışım 4 aydır erken erken adet olmaya sıfır şişkinlikle ağrısız geçiyodu😣
Evet yaa bazen boyle oluyor gecikmeler erken gelmeler falan benim de uc gun erken geldi siskinlik kacinilmaz zaten illaki oluyor hayirlisi olsun gecikiyorsa belki de bebistir😍

selam canım az önce bel ağrısı yaşadım hafif bi kasık batması ama regl ağrısı göğüs hassasiyeti yok çok açık bir kahve akıntı vardı peçetede sonrada coook acık pembe geldi minik bi iki defa daha oldu sonrası yok.. acaba test yapsam mı yarın kaldı 1 gün zaten regle de yumurtlama sonrası da 13.günn. hsg çektirmiştim açılmıştı tüpler belki faydası olmuştur yaa
Devamı gelmediyse yerleşme kanaması yaşamış olabilirsin kuzum bence ilk idrarla dene

X