Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Selam kizlar ,anneler ve anne adaylari uzerinize afiyet bende hamile kalmis olabilirim testlerim burada yoruma acigim reglimin ertesi gun hamile kalmam diye korunmasiz iliski sonrasi 10 gun varken belirti yasiyorum sizleri de kocaman opuyorum
Ben çok ince bir çizgi gördüm ama eminde değilim. Bence yarın sabah ilk idrarla erken gebelik testi yapmalısın

Ah bebegim durup durup test yapasim geliyo keske sonsuz test olsa sanirim seviyorum test yapmayi bugun isedigim 6 test falan oldu
Ahhahahahhaa bir testkolik daha hiçbir idrarını boşa yapmamışsın maşallah şaka bir yana erken gebelik var mı o 6 testte. Eğer yapmadıysan birde erken gebelik yap. Kaset test doğruysa eğer daha belirgin çıkar erkende

Arti med almis akilli kocam erken gebeligi yarin sabah isiyeyim diyorum ona da

Geç döllenme ihtimali de var sonuçta. Regl gelene kadar umut var sen boşver bugün yaptığın testi. Bekle biraz daha
O geç döllenme yumurta geç çatladığında mı oluyo 12-14. Günler değil de mesela 18. Günde çatlar ve döllenirse mi sonucta yumurta topu topu 24 saat yaşıyor ya. Benim ayın 9unda çatladı akşam. Bugün üstüne 13. Güne girdik vesselam bakıcaz durumlara

Tamam canım yaparsan buraya da atarsın
selam canım az önce bel ağrısı yaşadım hafif bi kasık batması ama regl ağrısı göğüs hassasiyeti yok çok açık bir kahve akıntı vardı peçetede sonrada coook acık pembe geldi minik bi iki defa daha oldu sonrası yok.. acaba test yapsam mı yarın kaldı 1 gün zaten regle de yumurtlama sonrası da 13.günn. hsg çektirmiştim açılmıştı tüpler belki faydası olmuştur yaa

Aynen canım geç döllenme geç yumurtlama olunca oluyor doktorlarda o şekilde söylüyor

Yumurta geç büyüyüp geç çatlıyor. Sen doktora gitmiştin dimi yanlış hatırlamıyorsam kaçtı yumurtanın boyutu ve hangi tarihti? Birde tek yumurta mı var mı yoksa diğerleri küçük diye üstünde durmadı mı

Selam kizlar ,anneler ve anne adaylari uzerinize afiyet bende hamile kalmis olabilirim testlerim burada yoruma acigim reglimin ertesi gun hamile kalmam diye korunmasiz iliski sonrasi 10 gun varken belirti yasiyorum sizleri de kocaman opuyorum
Batına 10 gün var demek istedin demi valla ben 2. Fotoda görüyorum maşallah maşallah Allah sağlıcakla arttırsın değerlerini❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…