Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Insallah saglikli devam eder reglinize kac gun var
8 agustos ama ben aşılama yaptırdım ya o yüzden 12 veya 14 gun test yapabilirim

Hayatımda ilk defa ovulasyon testim kopkoyu
Bu normal mi
Pko hastasıyım ben asla lh testleri ile yumurtlama yaklayamamis biriyimdir sizce betadan kaynakli olabilir mi

Eklentiler

• IMG_20240804_141617.jpg
    169,5 KB · Görüntüleme: 71
İğnenin etkisindendir kuzum

Malesef ben lh testleri hakkinda hic bilgili degilim

Predictor ve prodoctor net sonuc veren tek testler bir de comfort
Ben prodoctor ile 2 tane test yaptım ilk 3 dk böyle çıktı. Kan verdim hamile olmadığımı öğrendim ve regl oldum. O yüzden evdeki prodoctorları da çöpe attım..

Eklentiler

• IMG_20240801_080543.jpg
    210,4 KB · Görüntüleme: 82
Aaa ciddi misin
Allah'ım ne zorlu süreçten geciyoruz ya
Evet çok yıkıldım. Prodoctor bende normalde kuruma çizgisi bile yapmazdı. O kadar inanmıştım ki.. Şimdi bu ay 3 farklı marka ile yapıp öyle kan vermeye gitmeyi düşünüyorum. İnşallah hepimiz hayırlısı ile en güzel sonucu alırız☺

İnşallah canim Allah kalbimize göre versin inşallah

Hamile değilken benim değerim 0.2 çıkıyordu. Bu sefer 2 çıktı. Bir umut yükselir dedim ama 1 saat sonra regl oldum
Ya şöyle olmuş olabilir kimyasal gebeliktir biraz yükselip düşüşe geçmiştir. Kanda hemen düşüş olabilir ama idrar hemen sıfırlanmıyor beta
Ondan ötürü idrar testi silik çıkarmıştır.
Regliniz gecikmiş miydi peki?

Hayır bat günü pozitif çıktı. Kadın doğum doktoru kimyasal gebelik de değil testler hatalı dedi. Hiç anlam veremiyorum hala. 0.2 den 2 ye 10 kat bir artış niye oldu anlamıyorum..

Hayır bat günü pozitif çıktı. Kadın doğum doktoru kimyasal gebelik de değil testler hatalı dedi. Hiç anlam veremiyorum hala. 0.2 den 2 ye 10 kat bir artış niye oldu anlamıyorum..
Ya bi test olsa belki dicem ama prodoctor da ben hiç kuruma çizgisi bile görmedim.
Bi de 2 çıkması da şüpheli eğer hep 0 çıkıyorsa.
Kimyasal gebelik gibi geldi bana ama bi önemi yok.
İnşallahh bu ay sağlıklı gebelik yaşarsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…