Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ya bi test olsa belki dicem ama prodoctor da ben hiç kuruma çizgisi bile görmedim.
Bi de 2 çıkması da şüpheli eğer hep 0 çıkıyorsa.
Kimyasal gebelik gibi geldi bana ama bi önemi yok.
İnşallahh bu ay sağlıklı gebelik yaşarsınız 🙏🙏
Kimyasal gebelik kötü bir şey mi peki. Sonra hamile kalma açısından. Özel hastane olmasına rağmen doktorum hiç bilgi vermedi endişelendim şu an

Kimyasal gebelik kötü bir şey mi peki. Sonra hamile kalma açısından. Özel hastane olmasına rağmen doktorum hiç bilgi vermedi endişelendim şu an
Yol kötü bir şey değil. Aksine hamile kaldığınızı gösteren bi durum :)
Ben 4 defa yaşadım hiç endişelenecek bi durum yok. Çoğu kadın yaşıyor.
Hatta kimyasal gebelik sonrası sağlıklı gebelik ihtimali daha da yükseliyormuş 🩷

Ben çalışıyorum candym,annem yatalak ya is saatine kadar ihtiyaclari yemegi alti derken firsat bulamiyorum ama şuan ise bile gec kalacak olsam da kendi kendime gaz verdim özele gidiyorum🥺
Dua edin bana kan degerimin 7 veya 8 olmasına bile raziyim
İnşallahh gönlünüzden geçenler olsun 🙏🙏
Hadi hayırlı haberler verin bizede 🩷

Ben çalışıyorum candym,annem yatalak ya is saatine kadar ihtiyaclari yemegi alti derken firsat bulamiyorum ama şuan ise bile gec kalacak olsam da kendi kendime gaz verdim özele gidiyorum🥺
Dua edin bana kan degerimin 7 veya 8 olmasına bile raziyim
Aaa gidiyor musun hadi güzel haberlerle kuzucum🙏

Yol kötü bir şey değil. Aksine hamile kaldığınızı gösteren bi durum :)
Ben 4 defa yaşadım hiç endişelenecek bi durum yok. Çoğu kadın yaşıyor.
Hatta kimyasal gebelik sonrası sağlıklı gebelik ihtimali daha da yükseliyormuş 🩷
İçimi rahatlattığınız için teşekkür ederim. Yeni evliyim bu 3. Denemeydi artık olmadığını düşünüyordum. Rahatladım biraz:)

İçimi rahatlattığınız için teşekkür ederim. Yeni evliyim bu 3. Denemeydi artık olmadığını düşünüyordum. Rahatladım biraz:)
Yaa çok yeni daha 🩷
Hiç stres yapma olur Allahın izniyle 🙏
Akışına bırak biraz kafandan atmaya çalış yeni evlisiniz daha rahat olursunuz 😊

1 saate çıkacakmış
İşe de gec kaldim inşallah 30dk gec kalmayla geçer bugünüm
Saat 3de evden ciktim 4du 7 gece kan alindi uzakligi siz düşünün 🥺

X