Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Öyle hesap yapma tutturamazsın. Birlikteliğim oldu, üstüne iki saat sonra adetim başladı. Öbür ay adet gelmedi 10 gün geçti. Hamileymişim o adet öncesi birlikteliğimden çünkü çıkan betaya göre hesaplamıştım. Son adet tarihine göre de zaten yine o gün çıkıyordu 5+4te gebeliğimi öğrendim 7 . Haftanın içinde iki damla iç çamaşırıma bulaşmış yerleşme kanamasıydı. İnternette hep adet önü gelir diyo çok da doğru değil. İnsan vücudu bu. Ama tek genel geçer doğru adet gibi yoğun kanama yapmaması
Bilmiyorum ki halen devamı yok ve kesildi gibi bişey ve özür dilerim ama bi kaç gündür sarı akıntım vardı bu günde leke geldi ama az geldi zaten ve gittikçe de azaldı şuan da da kesildi gibi bşey , devamı gelip adete döner mi bilmiyorum bel ağrım var ve kasıklarım ara ara ağrıyor bide sol bacağım da ağrı girip çıkıyor adet mi değil mi bilmiyorum kesilmeseydi adet derdim ama şimdi yarın ve ertesi günü beklicem devam edip çoğalacak mı diye

Bence var ve hatta bence senin ki geç döllenme oldu çünkü duphaston a rağmen sökülmediysen var canım yarın sabah ilk idrarla tekrarlaya bilirsin o zaman net sonuç çıkar ve olmazsa kanda verebilirsin sonra çünkü bazı gebelikler idrar da çıkmaya bilir. Ama bence sende gebelik var ki inşallah öyledir Rabbim senin ve burdakilerin hepsinin yüzünü güldürsün benim de inşallah 🙏
Canım inşallah dediğin gibi olur ama galiba olmadı yine

IMG_5756.jpeg
IMG_5754.jpeg
Kızlar dünkü dediğim gibi kuruma çizgisiymiş. Görüyor musunız bilmiyorum ama gölge var ama artık gölge kovalamak istemiyorum net çizgiler istiyorum. starkarya starkarya kisgunesim1101 kisgunesim1101 ArasaNillGerek ArasaNillGerek goldBride goldBride Kahhve Kahhve mutlutablo mutlutablo

Eki Görüntüle 3460678 Eki Görüntüle 3460679 Kızlar dünkü dediğim gibi kuruma çizgisiymiş. Görüyor musunız bilmiyorum ama gölge var ama artık gölge kovalamak istemiyorum net çizgiler istiyorum. starkarya starkarya kisgunesim1101 kisgunesim1101 ArasaNillGerek ArasaNillGerek goldBride goldBride Kahhve Kahhve mutlutablo mutlutablo
canim bende bu cizgilerden bisey anlamiyorum regli olmadin diye umutlandim gec dollenmedir diye suan tam yumurtlama zamanimdaym senle regli tarihlerimiz ayniydi her girdigimde acaba test yapmsmi gebe mi diye yorumlari okuyorum sonuc senin icin en hayirlisi olsun .

canim bende bu cizgilerden bisey anlamiyorum regli olmadin diye umutlandim gec dollenmedir diye suan tam yumurtlama zamanimdaym senle regli tarihlerimiz ayniydi her girdigimde acaba test yapmsmi gebe mi diye yorumlari okuyorum sonuc senin icin en hayirlisi olsun .
Evet canım ya baya oldu gecikme sinirim bozulmaya başladı artık. Haftaya doktora giderim belki böyle olmayacak

X