Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Özel sağlığı biliyorum oğlumu götürdüm oraya KBB ye defalarca çok tırstım afedersin, kadın doğumunu bilmem ama. Bu kapalı spor salonunun arkasında kalıyo hemen. Off aliağadan Halkapınar a mı gidiyorsun her gün ne işle meşgulsün diye sorsam özel değilse ya çok uzak değil mi ben menemenden medicanaya gitmeye üşeniyorum iş olsa da üşenirdim😅
Ben gençlik ve spor bakanlığında antrenörüm. Atatürk stadının orda antrenman salonlarımız. O yüzden her gün o yolu çekiyorum 😂 aaa o zaman hiç gitmiyim oraya

Eki Görüntüle 3460678 Eki Görüntüle 3460679 Kızlar dünkü dediğim gibi kuruma çizgisiymiş. Görüyor musunız bilmiyorum ama gölge var ama artık gölge kovalamak istemiyorum net çizgiler istiyorum. @starkarya kisgunesim1101 kisgunesim1101 @ArasaNillGerek goldBride goldBride Kahhve Kahhve @mutlutablo
Sanki bende gördüm gibi. Ama dün sabahta yaptığında böyle çıkmıştı zaten. Test markası güvenilirse ve daha önce yaptığında bişey çıkmadıysa bence bişeyler var kuzum

Sanki bende gördüm gibi. Ama dün sabahta yaptığında böyle çıkmıştı zaten. Test markası güvenilirse ve daha önce yaptığında bişey çıkmadıysa bence bişeyler var kuzum
Ben bu tür gölgelere inanmıyorum artık tecrübe edindim kaç senedir. Haftaya doktora gidicem baya oldu gecikme çünkü. Sen ne zaman gidiyorsun

Ben de çektirdim evet anestesisiz benden önce çekilenler hep bağırdı ama ben dayanılamayacak bir ağrı olduğunu düşünmüyorum. Tabii kişiye göre değişir ağrı eşiğiniz yüksekse dayanabilirsiniz

Ağrı eşiğim düşük ama bi adet sancısı gibi gelip geçiyo diye duydum ama bilemiyorum canım inşallah gerek kalmaz ona :)

Evet canım bekleme , bende bu ay olmazsa gidio konusucam artık neyden kaynaklı kist mi sorun ne sorun ona göre bakıcam yoluma zaman geçiyo yaş gidiyo
Aynen zaman geçiyor biz çekiniyoruz doktora gitmeye ama olmadı mı hemen gidip ne gerekiyorsa yapmak lazım

X