Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Çok teşekkür ederim doktorum var folik asit önermişti onu kullanıyorum, kan testi vermiştim öncesinde de sağlık ocağında değerlerimde bir sorun yok. Açıkçası biraz üzüldüm test yapınca bu testlere kaset test mi deniyor? Öncesinde doğru göstermiyor mu bilmiyordum hiç ben

Rica ederim ❤şimdi beklenen adet tarihinden önce yapmak istersen erken gebelik testlerinden yapmalısın. Adet günün gelmiştir geçmiştir o zaman normal gebelik testlerinden yapabilirsin. Bi de testlerini hep sabah ilk idrarla yapmalısın.

Yumurtlamadan beri göğüs ucu hassasiyetim var hala devam ediyor, ama bugün kasık ağrım başladı regl olacakmış gibi 5 gün var regl tarihine. Birde bugün beyaz akıntı başladı. Normalde yumurtlama dışında akıntım olmazdı

Benim göğüs ucu değil de komple göğüs hassasiyetim vardı. Günüm geçince zaten taş gibi oldular büyüdüler. Beyaz akıntım da çoktu

Biliyorum canım bilmez miyim ama Allahım sağlıcakla kucağıma almayı nasip etsin elimden geldiğince güzel yetiştireceğime inanıyorum
Biliyorum canım bilmez miyim ama Allahım sağlıcakla kucağıma almayı nasip etsin elimden geldiğince güzel yetiştireceğime inanıyorum
Şöyle bi etrafa haberlere bakınca insan biz napıypruz da çocuk doğuruyoruz bu çirkin dünyaya diyorum da işte doğanın kanunu böyle maalesef. Allah sağlık versin gerisi hallolur bir şekilde

Kizlarr nasilsiniz ben cuma gunu ignelere yeniden basliyorum 6 kez asilama icin bu son sansim asilamak icin insallah olur sizce yumurtaliklar icin ne yiyim ?

Şöyle bi etrafa haberlere bakınca insan biz napıypruz da çocuk doğuruyoruz bu çirkin dünyaya diyorum da işte doğanın kanunu böyle maalesef. Allah sağlık versin gerisi hallolur bir şekilde

Baktığın zaman Herşey çok kötü ama işte insan istiyor bi çocuğu olsun inşallah canım inşallah

Ya hamile şüphesi olan arkadaşlar şöyle bir ip ucu vereyim yatağınıza ya da koltuğa uzandığınızda alt karnınızı elinizle yoklayin normalden farklı bir şişlik hissederseniz bebek olabilir. Akabinde şişkinlik,olur olmadık gaz çıkarma, kabızlık, öğürme hissi varsa baya yüksek ihtimal bebek var. Birde aynaya baktığınızda göbeğiniz regl olduğunuz zamankinden farklı ise.

K

Bizler karnın şişmesine fırsat vermeden belirti aramaya başlıyoruz maalesef ben bu ay ful göbek sevdim bebek diye regl şişliğiymiş ya reglim bir hafta gecikse de farkında olmasam hani öyle bi kafa istiyorum

Benim sadece adet ağrılarım oldu öğürmedim, gaz kabızlık yoktu aksine 9 ay hiç kurmadım, 6 ay ishale uğraştım ‍♀. Hiç ihtimal vermediğim için gebeliğe çok iyi hatırlıyorum adet olacakmış ağrısı var ya bende sadece o vardı sıcak su torbaları mı koymadım adaçayları mı içmedim. Sıcak dualara mı girmedim adet sökülsün diye. Şimdi de uzunca bi zamandır gebelik istediğim için rahim böyle bazen pıt pıt atar ya hani olur mu sizlerde de bilmiyorum aha bu sefer bebek var diye sevinmişliğim olurdu gebeliğin ilerleyen aylarında onu ilerde hıçkırık tutunca kalbim rahmimde atıyo gibi olurdu hep yine öyle sanırdım ama tabi gebelik olmadı bidaha hiç

Kızlar ben adaçayı aldım bu gün ve bu günden başladım 2 bardak içtim bile adetim sökülsün diye burdan bi yerde okumuştum adaçayı adet söktürür diye doğru mu ?

Günaydın kızlar. Bugün de negatifle uyandık. Hala adet yok galiba doktor yolu gözüktü bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…