Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ben şimdi ovulasyon yaptim biliyorum pil değil ama koyulasir mi bilmiyorum ilk hamileligimdede ovualsyonla öğrenmiştim

Eklentiler

• 20240730_175714.jpg
    101,1 KB · Görüntüleme: 52
Ovulasyon testiyle alakalı bişey sorsam bilirmisin mesela benim 1 günüm geçti elimde test vardı az önce yaptım azda olsa çizgi gorunuyo normalde hiç mi cikmamasi gerekiyo yumurtlama döngüsünde degilsen
Lh hormonu vücutta her zaman bulunduğu için ovulasyon dışında bile test yapsanız silik de olsa çıkar

Merhaba kızlar size birşey danışacagım adet biter bitmez iki günde bir seklinde mi ilerlemeliyiz yoksa adetin 10.günü baslayıp iki günde bir mi ? Acaba hangi şekilde gebelik şansı daha yüksek oluyor

Merhaba kızlar size birşey danışacagım adet biter bitmez iki günde bir seklinde mi ilerlemeliyiz yoksa adetin 10.günü baslayıp iki günde bir mi ? Acaba hangi şekilde gebelik şansı daha yüksek oluyor
Her ikiside olur. Adet biter bitmez yumurtlama ihtimali oluyor bazı kişilerde o yüzden bitince başlıyorlar. Özellikle yumurtlama gününüzü bilirseniz ve o günleri daha dikkatli değerlendirirseniz şans daha fazla olur

İnşallah canım inşallah o kadar çok istiyorum ki çok özlüyorum bebeğimi

İnşallah canım inşallah o kadar çok istiyorum ki çok özlüyorum bebeğimi
Benim böyle burda cevaplar görünce içim parçalanıyor Türkçe kaç kelimelik dil ama söylenecek söz kalmıyor senin için tüm samimiyetimle söyleyebileceğim şey Rabbim tekrarını yaşatmasın en kısa zaman da sağlıcakla kucağına yavrunu almayı nasip etsin evlat acısının yeryüzünde konmuş bi tanımı yok en büyük temennim dileğim yaşayan kim varsa acısının üzüntüsünün dinmesi

Kelimesin bittiği yer derler ya o misal elimizden bişi gelmiyo dua dan başka inşallah canım inşallah

Merhaba, hamilesiniz galiba Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Regl tarihi öncesinde alt karın kasık ağrılarınız oluyormuydu regl olacakmış gibi?
Merhaba, evet hamileyim. Teşekkür ederiim. 1 hafta öncesinden hep regl olcakmış gibiydim. Hatta regl olduğum gün tatile gidicektik. Erken Olsam da tatile gidene kadar 3-4 gün geçse bari diyordum ama o hiç gelmemeyi tercih etti

Tavsiyem regl bittiği gibi birlikte ol. Ben sanırım öyle kaldım :) kese daha büyük gösteriyor ama bilemiyorum o kadarını

Merhaba, beni de ekleyebilir misiniz?
SAT: 8 Temmuz
BAT: 3 Ağustos

Kızlar herkese merhaba, aslında adet tarihim yakın olmasına rağmen bugün reglime 4 kala test yaptım ve negatif sonucunu gördüm. Aslında tarihlerimde doğru değil ama gene de sonraki tarihi bilemeyeceğim için şimdilik elimdeki veriyi yazdım. Sonra tekrar güncellerim…
Aslında süreçte innovita testleri ile ovülasyon yakalamaya çalıştım bu ilk denememizdi ama benim bilgisizliğim nedeniyle sanırım ben 2 saat sıvı alımı yapılmaması gerektiğini bilmediğim için testlerde hiç ovülasyon yakalayamadım. Ya da gene yazılanları okuduğuma göre her kadın her ay yumurtlamıyormuş… Ama gene de dayanamayıp belirtilerime göre(hafif mide sorunları, göğüs ağrısı, bel&kasık ağrısı vs) test yapmak istedim. Gerçi gebelik testini de gene dayanamayıp ilk idrarla yapmadım innovitanın testiydi. Ondan da negatif sonucunu görünce buraya artık okuyucu değil, yazıcı olma vaktimin geldiğini anladım…

Deneyimli hanımlardan bana tecrübelerini aktarmalarını rica edebilir miyim?
Gebeliğe hazırlıkta öneriniz var mı? Testleri nasıl yapmalıyım, hangi testi almalıyım, vs…

Şimdiden tüm cevaplayanlar için teşekkür ederim.

Haftada 3 kere yapmayı öneriyor dr.lar zaten sperm vücuttu 2 gün kadar canlı kalabiliyor ben çatlama vs takip etmeden haftada 3 olacak sekılde planladım

Aramıza hoş geldin❤gebeliğe hazırlıkta beslenmene uykuna dikkat et takviyelerini ihmal etme. Ben ovü kullanmıyorum robot gibi geldiği için. Test için de laboquick, prodoctor alabilirsin, bat önü test yapmak istersen erken gebelik olmalı kasetler doğru sonuç vemeyebilir. Ama en doğrusu kan vermek tabiki doktor takibinde misin peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…