Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar 1 gün gecikmem var kasıklarım belim çok agriyo ve bugün ilk defa beyaz akıntım oldu testi dün sabah yaptım negatif ti ama bugünde olmayınca az önce yaptım gözlerim beni kandiriyo olabilir ama tlf kamerası bile cekmiycek kadar gölge görüyorum birde siz bakın ve gören olursa 1 gün gecikmede silikte olsa çıkması gerekmiyomu doktorum pazartesiyi bekle regl olmazsan gel dedi

Eklentiler

• 1000104480.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 74
Sanki gölge gibi gördüm ben ama emin değilim. Erken gebelik testi yapsana canım varsa daha belirgin çıkar

Yok bende iki gün önce vardı ama şu an bitti gibi o güne göre onu da regle bağladım
Ama aşırı şişim patlayacağım bugün ateşimi ölçtüm 36.8 normal bence
Evet ateşin normal gorunuyo bende bunu az önce yaptım sanki gölge var

Eklentiler

• 1000104480.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 68
Ama kist için soğan suyu faydalıymış, arkadaşıma bi zaman çikolata kestin var zor hamile kalırsın demişti Dr. Soğan suyundan sonra hamile kaldı Allah var. Bende kist olmadığı için denemedim ben bana söylemişti o ama işte kist olmayınca denemedim hiç. Tam ikna oldum akşam sistit başlığını içeriğini okudum yine vazgeçtim ocak şubat ayında incir havucu kürü denedim böyle sabah akşam suyunu içiyordum. Adet bitti hemen yumurtlama ağrıları başladı. Hah dedim sağlam adet olarak da çok yumurtluyorum belli, havucu da cok yedim suyunu içtim ama olmadı, gebelik elde edemedim. Hatta şubatta iki kere adet oldum öyle diyim. Sonra da Nisan başı hsg cekildim artık. Ondan kürlere biraz tedirgin yaklaşıyorum

Bende göremedim gecikmen de yeni erken gebelik deneyebilirsin bir de yapmış mıydın bilmiyorum kaçırdıysam affola.

Ayın 16 da ovulasyon pik oldu 17 de catlama oldu siliklesti testim bu tarihlerde geç döllenme olurmu acaba pek anlamıyorum geç döllenme nedir diye
Ayın 16 da ovulasyon pik oldu 17 de catlama oldu siliklesti testim bu tarihlerde geç döllenme olurmu acaba pek anlamıyorum geç döllenme nedir diye
İki kere yumurtlama olabiliyormuş ben de bunu yeni duydum belki öyle bir şey olmuştur canım bence sen bi dene erken gebelik testi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…