Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Arkadaşlar regl tarihine 5 gün var. Hafiften alt karın ağrım başladı. Gebelik umudum bitti mi , yoksa gebelikte de olabilir mi ?

Yarın sabah ilk idrarla erken gebelik tekrarlayın geç döllenme ise kasette mümkün değil çıkmaz çünkü. İnşallah güzel haberler alırsınız
Offff doktorumda pazartesiyi bekle 7 gün gecikmen olur kesin sonuç alırız dedi ama ben ayın 25 de kan testi yaptırdım 0.2 çıktı bu yüzden başka doktordan randevu aldım muayne olmak için cuma günü gidecem muaynede hamilelik varsa anlaşılır mı acaba

Offff doktorumda pazartesiyi bekle 7 gün gecikmen olur kesin sonuç alırız dedi ama ben ayın 25 de kan testi yaptırdım 0.2 çıktı bu yüzden başka doktordan randevu aldım muayne olmak için cuma günü gidecem muaynede hamilelik varsa anlaşılır mı acaba
Geç döllenme olduysa çıkmaz diye düşünüyorum muayenede gene arkadaşlardan bilen olursa cevaplasın anca kanda çıkar cuma günü olmazsan hala

İ
Ama kist için soğan suyu faydalıymış, arkadaşıma bi zaman çikolata kestin var zor hamile kalırsın demişti Dr. Soğan suyundan sonra hamile kaldı Allah var. Bende kist olmadığı için denemedim ben bana söylemişti o ama işte kist olmayınca denemedim hiç. Tam ikna oldum akşam sistit başlığını içeriğini okudum yine vazgeçtim 😆 ocak şubat ayında incir havucu kürü denedim böyle sabah akşam suyunu içiyordum. Adet bitti hemen yumurtlama ağrıları başladı. Hah dedim sağlam adet olarak da çok yumurtluyorum belli, havucu da cok yedim suyunu içtim ama olmadı, gebelik elde edemedim. Hatta şubatta iki kere adet oldum öyle diyim. Sonra da Nisan başı hsg cekildim artık. Ondan kürlere biraz tedirgin yaklaşıyorum

5 cm kist miş zararı yokmuş ama büyür diye korkuyorum. Araştırdım yapayım dedim inşallah faydasını görürüm. Boşver kuzum bende tedirginim ama napiyim böyle beklemekte istemiyorum doktor ilaç filan vermedi. Artık hayırlısı inşallah en kısa zamanda 😍🙏

X