Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ovulasyon testleri ayni saatte olmali
Yaparken su alımı 1 saat önce kesilmeli

Bugün kaçıncı günün canım ve saat kaçta yapıyorsun?

Ne yapacağımızı şaşırdık bak şimdi benim de aklıma takıldı bende yapıyorum bide sistit olursam
Vallahi iki gün önce bir arkadaşa sordum tarif falan etti Allah razı olsun bin kere ❤ tamam dedim yapıcam. Anaa gece buralardaydım bi baktım başlığa soyan suyuyla sistit yazmış girdim okudum idrarımı yaparken bile zırlanıyorum yazmış baya korktum

Benim reglim normale döndü gece. Regl bitince doktora gideyim diyorum. Test yaptırdım sorun yoktu testimde demek ki başka sorun var 1 yıldır olmuyor sonuçta, hiç bisi de yapmadım ovulasyon testi bile bilmiyorum artık bu konuya odaklanma vaktim geldi. Belli ki bir şeyler ters gidiyor

Çarşamba artmış mi bakmayacağım

candy
Merhaba benide ekler misiniz tabloya sat 18 Temmuz bat 15 Ağustos inşallah güzel haberler alırız Candy7777

Kız yapıyorum iki gündür bende yumurtlama görene kadar yapayım diyorum inşallah olmaz öyle bişi yaa bide onla uğraşamam

Kızlar merhaba 45. güne girdim adet döngüsünde regli olamadım en son ayın 17 sinde ilişki oldu olsa çıkardı di mi testlerde başına gelen var mı ? Ovulasyon testi kullanmadım yumurtlama ne zaman bilemiyorum.

Çatlatma iğnesi (aşılama yaptırdım) ile 8.gun hâlâ pozitif oluyor muydu?
Benim kafa iyice karıştı tecrubesizde değilim ama

Kız yapıyorum iki gündür bende yumurtlama görene kadar yapayım diyorum inşallah olmaz öyle bişi yaa bide onla uğraşamam
Hahaha zaten uğraşmıyosun küçük tuvalet yaptırmıyomuş tuvalet derdi yok dermişim bat ne zaman haber et bana da inşallah işe yarar kazasız belasız

Hahaha zaten uğraşmıyosun küçük tuvalet yaptırmıyomuş tuvalet derdi yok dermişim bat ne zaman haber et bana da inşallah işe yarar kazasız belasız
Bata daha çok 19u 20 si gibi inşallah bi yumurtlama göreyim bırakıcam. Aynı zamanda soğan buharına oturuyorum bu soğan beni alt üst etmez inşallah

Bata daha çok 19u 20 si gibi inşallah bi yumurtlama göreyim bırakıcam. Aynı zamanda soğan buharına oturuyorum bu soğan beni alt üst etmez inşallah
Soğan buharı da ne ay sende gene bişi yok birisi kadın hastalıkları bölümünde rahim ağzına sülük yapıştırtmış yorumları okudukça haykırdım böğürdüm kendimden geçtim yani o derece maydanoz buharını duydum da soğanın buharını ilk defa duydum

Arkadaş dedi banada bende bilmiyordum , kist için yapıyorum ben 5 cm kist varmış, valla napsın millet acaba ne fayda eder diye kafayı yicez yakında
Batlarımız aynıymış benimde 18-20 ağustos civarı

İnşallah güzel haberleri alırız seni diğer topiclerden hatırlıyorum kuzum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…