Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ben anlamadım ya bu ovulasyon testi bazen çok hafif var gibi silik oluyo bazen de hiçbir şey çıkmıyor, yani sabah ile akşam bile farkediyor, dün sabah hiç yoktu iz fln, dün akşam yeri belli silik gibiydi ama sabah hiç yoktu mesela

Ben anlamadım ya bu ovulasyon testi bazen çok hafif var gibi silik oluyo bazen de hiçbir şey çıkmıyor, yani sabah ile akşam bile farkediyor, dün sabah hiç yoktu iz fln, dün akşam yeri belli silik gibiydi ama sabah hiç yoktu mesela
Yani acaba yumurtlama olduğu zaman direkt belli mi oluyo kontrol çizgisi gibi yoksa silik gibi sadece yeri belli olsa da oluyo mu?

Sebepsiz infertilite..
Bakınız ben..
Ben de pkos var bir de. Ama catlatma ignesi ile bebisim olmuştu (düşük oldu 2022de) yasayan bebegim çocuğum yok kocam var suan yasayan çocuk 😅😅😅
Daha yolun basindasin dur hemen umutsuz olmaaaaaa,ben 5 yıllık evli 3 yıldır bebe isteyen 3 yil içinde 3 defa catlatma iğnesi olmus(biri tuttu gitti...) sonra ganol-f kullanmis ama asla yumurtami buyutmemis birisi var karsindaa...
Sakin ha sakin umutsuz olma..

Yumurtanin saglikli büyümesi icin en guzel etken sayiyorum;
Havuc,incir,kavrulmamis badem findik(balla yiyebilirsi gunde 1 tatlı kaşığı)
Avakado 💃🏼

Hadi bakim suratını asmaaaa😍
Umutsuz olmak yok tabi biz şifayı arıcaz Rabbim ne zaman derse :)

Uygulamalara pekde güvenme yanıltıcı olabiliyor. Kendini dinle yumurtluyor olabilirsin. Soğan kürünü sabah akşam günde iki kere her defasında taze olarak yapıyorsun canım
Bende başlıyım dedim de dün birisi başlık açmış sistit oldum diye korktum vazgeçtim🙈🙈

Yok valla kuzum ya ne gelen ne giden belirti de yok sen naptın
Yok vallahi bende de sadece sivilce çıktı suratımda ama önceki dönemdekilerden daha çok acıyan cinsten. Biz bence bu ay bayağı geç yumurtladık. Tahminimce ikimizde regl olmamız gereken hafta yumurtladık. Yoksa bu kadar duphaston içmeye regl olmamız gerekirdi. Yani en azından benim öyle oluyordu geciktiğim dönemlerde. Hafta sonuna kadar beklicem test yapıcam bende. Geçen haftadan beri ara ara regl olacak gibi Sancım geliyor arada kısa sürüyor ama. Oldum diyip tuvalete gidiyorum beyaz akıntı gelmiş.

Yok vallahi bende de sadece sivilce çıktı suratımda ama önceki dönemdekilerden daha çok acıyan cinsten. Biz bence bu ay bayağı geç yumurtladık. Tahminimce ikimizde regl olmamız gereken hafta yumurtladık. Yoksa bu kadar duphaston içmeye regl olmamız gerekirdi. Yani en azından benim öyle oluyordu geciktiğim dönemlerde. Hafta sonuna kadar beklicem test yapıcam bende. Geçen haftadan beri ara ara regl olacak gibi Sancım geliyor arada kısa sürüyor ama. Oldum diyip tuvalete gidiyorum beyaz akıntı gelmiş.
Çok sıkıcı böyle beklemek. Yani dediğin gibi yumurtladıysak bile benim pek umudum yok eşim yoktu çünkü. Bugün geldi

Çok sıkıcı böyle beklemek. Yani dediğin gibi yumurtladıysak bile benim pek umudum yok eşim yoktu çünkü. Bugün geldi
Eğer o hafta yumurtlama olduysa benim bir yıl umudum var. Fenalık geliyor arada bana da gerçekten. Sen duphastona devam ediyorsun dimi? Günde kaç tane alıyorsun

X