Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Çok samimi bir açıklama yapacağım size gerçekten hak ettiğinizi düşündüğüm için yapacağım benim 2 tane 10. Haftada gebelik kaybım var hatırlıyorum sizde ikizlerinizi kaybetmiştiniz yani birinin evladıyla yada çocuk isteğiyle sınanması ne demek çok iyi bilirim kucağıma alamadığım bebeğimin sancısınıda çektim kürtajınıda lohusalığınıda yani demem o ki kimsenin çift çizgisiyle tek çizgisiyle alıp veremediğim yok isterim ki Rabbim isteyen herkese nasip etsin bende bu ay kürtajdan sonra ilk defa korunmadım bekliyorum ama çizgi görmediğim için kar tanesi adlı arkadaşın kendince iyi niyet göstererek attığı canım yakını görmüyor olabilir misin mesajında kimse kusura bakmasın art niyet arıyorum attığı kalp bu art niyeti örtmüyor maalesef bunu ben gördüm diğer kızlar görmemiş hissetmemiş olabilir bunuda doğal karşılıyorum burası bi platform kime ne yazacağıma ben karar veriyorum burda onun için art niyeti bende değil kendinde aramasını rica ediyorum. Ben buraya yazmasamda olur çok mesele değil hayatımın bi parçası bile değil çünkü burası ama kendince yaptığı çirkin yorumları kabul etmiyorum.

Zaten şu silik testlerde yazdım Freshmommy
Hava sıcaklığından dedi
Yani bence bozuk bunlar zaten silik baya biraz ondan da saldım sanırım

2023 30 Ağustos son adet tarihimdi hamile olduğumu öğrendim 30 Ekim'de de düşük yaptım Aralık ayında adet görmeye başladım. o zamandan beri değişik günlerim
Canım 22 gunse 8. Gün yumurtlama demek bu kacıncı gun yıkanıyorsun. Buarada 8ila 21 gün arası yumurtlama normal

Fesatlık yada kıskançlık neden yapayım kız ben bunu düşünen kötü ve kara kalbinin yansımasıdır bu anca

Haklısın kuzum ben çoğunlukla testte görmediğim zaman hiç yorum yapmıyorum mesela umudu kırmamak adına, görmedim demek yerine. Çünkü görmedim dediklernde ister istemez üzülüyor insan

O zaman kartanesinin sana art niyetli bir yorum yaptığını düşünüyorsan ve öyle anladıysan sen bana niye böyle konuşuyorsun bi problemin mi var n’oluyo dersin yanlış anladığını söylersin konuşarak anlaşıyoruz aq laf sokarak değil

Sabaha kadar yazsan da kanıtlayamazsın en yakın arkadaşım yakını göremediği için testımdekı cızgıyı goremedı. Art niyetli olmuş oluşundan dolayı beşki de böyle anladın ayrıca nereye bakarsam bakayım kımsenın cızgısıne gördum yazmıyorsun 1 degıl 2 degıl. Burada soru sorma hakkımız vsr ben dalga gecseydım emin ol kalp koymazdım kimsin ki koyaym kardesım mısın annem mı abım mı neden kırmaktan korkayım ıste bukdr hassasiyeti dahı anlayamıyorsun yuzyuze olunmayan bır platformda emojı bosuna yok

Ya ben sana mı kanıtlamaya çalışıyorum aa ne laftan anlamazsın sen ben canddye yazdım zaten

Canın sıkılyorsa al cekirdegnı canm burayı ızle

Canım 22 gunse 8. Gün yumurtlama demek bu kacıncı gun yıkanıyorsun. Buarada 8ila 21 gün arası yumurtlama normal
teşekkür ederim cevap verdiğin için canım çok üzülüyorum benim mesajlarım görünmeyince 22 gün mu artık bilmiyorum canım. ben 6 gün görüyorum diye hep 7. gün abdest alıyorum ama adet sürem de 5 gun 5. gün çok az geliyor 6. gün hiç yok. aslında 6. gun abdest alsamda olur diyorum

Ya ben senin art niyetli yada çift çizgiye hasetlendiğini düşünmüyorum. O dediğiniz testte bende görmemiştim ayrıca çizgiyi. Görenler olmuş olabilir. Herkes istediğini yazmakta özgür tabiki

Kendi gunun neyse onda yıkanablırsın zaten 2ayda değişir adet günü ay gozumden kacmıstr benim de kbakma canm ozman sen bttıgı gb dene buay yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…