Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar 2 gündür yumurtlama akıntım geliyor ama testte pik göremedim. Daha önce 12-13te görmüştüm bugün 13 olmasına rağmen hala silik. İçimi bi korku sardı yumurtam büyümedi mi acaba ( bugün silikse yarın (24saatte) eşit koyulukta olur mu ? Bir de yumurta iyice büyüdüyse c çizgisi daha da koyu oluyormuş sanırım. Öyle olmasını beklemek mi lazım yoksa eşit olması da yetiyor muu?

Kızlar az önce komşumu gördüm yani sadece selmlaştığım hiç samimi olmadığım birisi

Karnıma bakıp bebek yok mu dedi
Bir düşük yaşadığımı
kürtaj geçirdiğimi
Bedensel ve ruhsal çok acı çektiğimi bilmeden ağza gelen bir soru ?
Bu bana çok hadisizce geliyor
Ben mi abartıyorum gerçekten

Yok canım abartmıyorsun. Yok yok de kafanı çevir geç sert bir dille. Gülerek yok dersen devamı geliyor.

Kizlar kötü durumdayım ve kimseye derdimi anlatamıyorum yakınlarima hiç anlamam çok kötüyüm test yaptım attım buraya biliyosunuz pozitif çıktı hergun tekrarlıyorum pozitif çok şükür eşime söyledim hiç oralı olmadı insan bı sevinir yani basklarinin eşlerine bakıyorum çok mutlu oluyolar hemen hastaneye gidyolar baktiriyolar

Ben sigara bağımlısıyım içiyorum baya bı içmemeye calisyorum ama o kadar sinirleniyorum ki tutamıyorum da kendimi ben çok mutsumuzum ya suan

Yaaa kuzum eşin neden öyle yapıyor. Çocuğu olsun istiyordur diye düşünüyorum. Acaba başka bir sıkıntısı olabilir mi? Sordun mu neyin var neden sevinmedin diye

Yaaa kuzum eşin neden öyle yapıyor. Çocuğu olsun istiyordur diye düşünüyorum. Acaba başka bir sıkıntısı olabilir mi? Sordun mu neyin var neden sevinmedin diye
Bı konuşsa konuşmuyor trip atar susar bilmiyorum ne yapcagimi konuşmaya çalıştım ama üste çıkabiliyor ben konuya gelmeden evliyim ama sanki yalnızım

Evet sende yazmışsın destek olmak için buradayız kartanesinin yazdığında bişey yok ki kendi laf sokmaya geçmiş. Hem geçen senin attığın testte de aynı durum vardı çok silik bir çizgiydi “göremedim ya” diye yazsaydı biri sana tii ye alacak şekilde sende kızabilirdin canım. Kendinde diyorsun daha önce bu tarz tartışmalara girdim hiç hoş değil diye. Bence de hoş değil ama insanların ufacık bir umudunu böyle dalgaya alır gibi konuşmakta hoş değil.
Bak ben bugün bir arkadaşın durumunu yanlış anlayıp hamileyken olan süt hikayemi anlatmıştım ve kürtaj olan birine anlatabilecek bir durum değildi kendim farkedip hemen kusura bakma dedim.
Bu kadar hassas davranmaya çalışırken “göremedim ya” gibi bi tavrı kabul etmiyorum. Görmediysen sus yazma bişey o zaman derim ben de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…