Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ya ben senin art niyetli yada çift çizgiye hasetlendiğini düşünmüyorum. O dediğiniz testte bende görmemiştim ayrıca çizgiyi. Görenler olmuş olabilir. Herkes istediğini yazmakta özgür tabiki
Evet sizde yazmıştınız zaten bu arada ben bi sabah ki teste birde kar tanesi hanımefendinin testine göremedim yazdım yani zoruna gittiyse bu benim problemim değil

Sen insan gibi yazdığım soruya ınsan gb hayır veya evet deseydin böyle olmazdı herkes yanlış bir sen mı dogrusun acaba merak ettim neyse burada takılmaya devam edebilirsin mümkünse bana yazma da 🤣 O ogretmennnhaniiimm1

Kızlar kızlar kızlar sakin olun lütfen ne bu şiddet bu celal. Biri testte çizgi gördü yada görmedi diye tartışmayalım lütfen. Bazıları görür bazıları görmez bu konu hakkında bende daha önce birkaç kişiyle tartışmıştım hiç hoş değildi. Hiç gerek yok bunlara birbirimize destek olmak için buradayız
Freshmommy Freshmommy O ogretmennnhaniiimm1 @eceunsal @halolita @Hayirligunler678
Hanımlar, istenmeyen durumlar yaşamamak için topik sahibinin ricasını dikkate alın lütfen😌

Freshmommy Freshmommy canım son 2 ayin resmini attim 26 günlük döngüyü baz alarak kalpler ilişkili olan gunler elimden geldiğince yumurtlama gününü değerlendirdim diye düşündüm ama döngüm değiştiği için sanırım olmadı. ilişki de 2 gune bir 3 güne bir oluyor. o zaman ben döngü tarihimi değiştirmem gerekiyor birde öyle deneyim

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-20-15-29-55-063_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    Screenshot_2024-07-20-15-29-55-063_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    77,6 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_2024-07-20-15-29-48-090_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    Screenshot_2024-07-20-15-29-48-090_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    75,5 KB · Görüntüleme: 21
Benimde 1 temmuz ovulasyon testiyle takip ettim 16 da yumurtam çatladı çok şükür ama çok sabirszim 9 gün var adetime delilik yapıp erken gebelik testi yaptım tabiki negatif adeti beklemekte istemiyorum dayanamiyorum
Aynı durumdayız benimde yaklaşık olarak adet tarihim aynı sabredemiyorum 12gün kala erken gebelik testi yaptım sonuç negatif çıktı bütün ümidim kırıldı sanki o günden sonra daha yapasım gelmedi adeti bekliyorum adetten önce yapılan birçok test yanıltıcı olabiliyor şu iki hafta bi geçse herşey bi netleşse

Aynı durumdayız benimde yaklaşık olarak adet tarihim aynı sabredemiyorum 12gün kala erken gebelik testi yaptım sonuç negatif çıktı bütün ümidim kırıldı sanki o günden sonra daha yapasım gelmedi adeti bekliyorum adetten önce yapılan birçok test yanıltıcı olabiliyor şu iki hafta bi geçse herşey bi netleşse
Son 9 gün eşimle ayın 28 de beraber yapacaz

X