Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Sende gebesin sakin kuzucuk tutunmaya çalışıyo annesi destek ol üzme kendini
Ay umarım öyledir canım umarım gölge olan doğrudur ama bu ara yapmıyorum çıkarsa bir iki gün kala yapayım da net göreyim diye Bu yüzden kendimi negatife de alıştırdım bu kadar belirtim olmasına rağmen Sadece çok fazla sırt ağrım oluyor girip duruyor kimyasal olmasından korkuyorum varsa

Bak şimdi ben senin yanlış anlama ama kalpli attığın yorumunun altında yatan sebebi anlayabilecek kapasitede bi insanım çok şükür göz bozukluğumu testteki hayalet çizgiyi görmemekle veya görmekle ölçebilecek kapasiteye sahip olanda sensin. Olmayan çizgiye gördüm demekte bana kalırsa umut tacirliğinden başka bişey değil sana vücut sıcaklığınla başarılar diliyorum

ben elendim kızlar biraz önce kanamam geldi. ama anlamıyorum döngüm mu değişiyor. 26 günde bir olurdum son 2 aydır 4 gün erken geliyor düşük ten sonra mı bozuldu anlamadom.hadi geçen ay stresli İdim üzüntüden geldi. bu ay free yım rahatım ama yine geldi. 35 yaşındayım acaba artık 22 gune mi düştü ki. birde hormonlarima baktırmak istiyorum ama sıra bulamadım. 6 gün sonraya gideceğim kadın doğuma. rabbim nasıp etmediyse vardır bir sebebi diyorum. lütfen görüp cevap yazar mısınız

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-20-15-00-56-520_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_2024-07-20-14-59-59-173_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 25
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…