Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

2023 30 Ağustos son adet tarihimdi hamile olduğumu öğrendim 30 Ekim'de de düşük yaptım Aralık ayında adet görmeye başladım. o zamandan beri değişik günlerim

Gönlüne göre olsun inşallah gelmiş olsun bebişin

Kızlar kızlar kızlar sakin olun lütfen ne bu şiddet bu celal. Biri testte çizgi gördü yada görmedi diye tartışmayalım lütfen. Bazıları görür bazıları görmez bu konu hakkında bende daha önce birkaç kişiyle tartışmıştım hiç hoş değildi. Hiç gerek yok bunlara birbirimize destek olmak için buradayız
Freshmommy O ogretmennnhaniiimm1 E eceunsal halolita H Hayirligunler678

Arkadaş çok destekcı gerçekten bunu da herkes gördü kuzum

Hiç iyi değilim bugün sabahtan beri başım dönüyor midem bir garip moralim sıfır. Eşimde olmayınca daha çöktüm resmen. Sadece yatmak istiyorum depresyona giriyorum galiba

Görünen şeyi görmedim demek ve bunu bi kaç kişiye yapmak gerçekten görmemek değil ya kıskançlık yatar altında yada fesatlık. Destek için buradayız mod düşürüp üzmek için değil. Ben görmedim ya yazıyor herkesin gördüğü şeyi. İnan önemli olan tarafı bu da değil görmediysen tam nerede işaret verirmisin bile olabilir biraz kibarlık biraz saygı gerek. Kaç gündür burda hepberaber gün sayıyoruz baltalamaya umut kırmaya insanı düşürmeye gerek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…