Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

ben elendim kızlar biraz önce kanamam geldi. ama anlamıyorum döngüm mu değişiyor. 26 günde bir olurdum son 2 aydır 4 gün erken geliyor düşük ten sonra mı bozuldu anlamadom.hadi geçen ay stresli İdim üzüntüden geldi. bu ay free yım rahatım ama yine geldi. 35 yaşındayım acaba artık 22 gune mi düştü ki. birde hormonlarima baktırmak istiyorum ama sıra bulamadım. 6 gün sonraya gideceğim kadın doğuma. rabbim nasıp etmediyse vardır bir sebebi diyorum. lütfen görüp cevap yazar mısınız 🥰
2023 30 Ağustos son adet tarihimdi hamile olduğumu öğrendim 30 Ekim'de de düşük yaptım Aralık ayında adet görmeye başladım. o zamandan beri değişik günlerim

Ay umarım öyledir canım umarım gölge olan doğrudur ama bu ara yapmıyorum çıkarsa bir iki gün kala yapayım da net göreyim diye Bu yüzden kendimi negatife de alıştırdım bu kadar belirtim olmasına rağmen 🥰 Sadece çok fazla sırt ağrım oluyor girip duruyor kimyasal olmasından korkuyorum varsa
Gönlüne göre olsun inşallah 🙏🏻 gelmiş olsun bebişin 🥰

Kızlar kızlar kızlar sakin olun lütfen ne bu şiddet bu celal. Biri testte çizgi gördü yada görmedi diye tartışmayalım lütfen. Bazıları görür bazıları görmez bu konu hakkında bende daha önce birkaç kişiyle tartışmıştım hiç hoş değildi. Hiç gerek yok bunlara birbirimize destek olmak için buradayız
Freshmommy Freshmommy O ogretmennnhaniiimm1 E eceunsal halolita halolita H Hayirligunler678

Kızlar kızlar kızlar sakin olun lütfen ne bu şiddet bu celal. Biri testte çizgi gördü yada görmedi diye tartışmayalım lütfen. Bazıları görür bazıları görmez bu konu hakkında bende daha önce birkaç kişiyle tartışmıştım hiç hoş değildi. Hiç gerek yok bunlara birbirimize destek olmak için buradayız
Freshmommy Freshmommy O ogretmennnhaniiimm1 E eceunsal halolita halolita H Hayirligunler678
Arkadaş çok destekcı gerçekten bunu da herkes gördü kuzum🙈

Hiç iyi değilim bugün sabahtan beri başım dönüyor midem bir garip moralim sıfır. Eşimde olmayınca daha çöktüm resmen. Sadece yatmak istiyorum depresyona giriyorum galiba😩🤕

Görünen şeyi görmedim demek ve bunu bi kaç kişiye yapmak gerçekten görmemek değil ya kıskançlık yatar altında yada fesatlık. Destek için buradayız mod düşürüp üzmek için değil. Ben görmedim ya yazıyor herkesin gördüğü şeyi. İnan önemli olan tarafı bu da değil görmediysen tam nerede işaret verirmisin bile olabilir biraz kibarlık biraz saygı gerek. Kaç gündür burda hepberaber gün sayıyoruz baltalamaya umut kırmaya insanı düşürmeye gerek yok

X