Kontakt Lens ADORE lensler

sedaktl çok uzak ve lensin dokusu rengi hiç bişeysi belli olmuyo kiii =)=) o uzden bir yorum yapamiycam..

beğendim sedacım güle güle kullan canımkaydirigubbakcemile2

tesekkur ederım canım ama orada gunes wardı karsımda normalde cok daha farklı ve güzel ben bugun siyah kalem çektım okadar cok ortaya cıktıkı bende yellow olanını al eger ankarada bulamazsan ben sana buradan göndereyım canım

sedaktl çok uzak ve lensin dokusu rengi hiç bişeysi belli olmuyo kiii =)=) o uzden bir yorum yapamiycam..

canım dokusu resımle zaten bellı olmaz rengıde aslında gayet acık orda gercı adore yellow rengıne bakarsan daha net bellı olur benım ana göz rengım acık kahve bende yesıl durdu hemde cook dogal bır yesıl

ne çıkmaz serimiymiş
ankarada da yok ki deneyelim.nasıl bir ticaret anlayışı anlamadım gitti.

Merhabalar

Bende Adore Bi Yellow kullanıyorum.

Lenslerimi internetten satın aldığım firma aynı zamanda bu lenslerin Türkiye distribütörüymüş.Türkiye genelinde tüm seçkin optik mağazalarında Adore lensleri bulabileceğimi söylediler açıkçası lenslerimi satın almadan önce tereddüt ettim, fakat iyi ki de sipariş vermişim 0.75 den 5.00 e kadar numaralar ellerinde varmış ben -6.50 numara kullandığım için 4 hafta beklemek zorunda kaldım yurt dışından özel getirdiler.Arkadaşımın kuzenine de yeni Adore Bi Green +2.50 sipariş verdik.

Arkadaşlarım lenslerimi çok doğal buluyorlar.2 aydır kullanıyorum ve çok memnunum herkese tavsiye ederim.

Discovery merhaba sen türkiyede olmayan bir numara sipariş verdiğin için sana özel olarak yurt dışından lens getirmişler ben de senin bahsettiğin sitede adore hazel satılmadığı için aynı derdi yaşıyorum malum siteye mail attım ama henüz cevap gelmedi adore yellow almıştım aynı siteden ama şimdi birde hazel almak istiyorum beklemeye bende razıyım acaba discoverycim sen bu siparişinden dolayı beklemenin haricinde başka sıkıntılar yaşadın mı mesela sana özel yurt dışından lens getirdikleri için daha fazla ücret talep etmek gibi mesela ilk aklıma gelen bu oldu sanırım demek istediğimi anlamışsındır beni bu konu hakkında bilgilendirirsen sevinirim canım.....:)

Kızlar adore hazel lensi yurt dışından hangi siteden alabilirim acaba yurt dışından lens siparişi veren arkadaşlar bana yardımcı olabilirler mi? Şimdideen teşekkürler......:)

Mernem,eğer adore satan o konya ile başlayan siteye mail attıysan cevap bekleme canım sanmıyorum cevap vereceklerini. Ben de bi grey almayı istiyorum fakat bulamıyorum. Konuyla ilgili o siteye mail atmıştım fakat tenezzül etmediler cevap vermeye. Telefonları varsa direk arayıp sor derim ben en doğru yanıtı o şekilde alırsın.

Merhaba morrison evet ben de cevap gelmediği için aradım o malum sitenin müsşteri hizmetlerini onlarda çalıştıkları firmenın perakende satış yapmadığını ama firme ile görüşüp eğer istetbilirlerse daha fazla bir mebla karşılığın da o da belki getirtebileceklerini söylediler bekliyorum bakalım yarın cevpa alacağım sanırım tekrar arayıp. Eğer istediğim rengi oradan alamazsam ben de yurt dışından bir siteden bulmayı hedefliyorum......:) Henüz bu girişimlerim sonuç vermiş değil çünkü yurt dışından hangi siteden ve nasıl alacağım konusunda herhangi bir bilgim yok bilgi edindiğim takdirde sizleri de bilgilendireceğim kızlar......:) Hepinizi öpüyorum byeeeee.....:)

adoreler lenssaati.com da çifti 50 Tl den satılıyor arkadaşlar

Kızlar bu gün adorelerin türkiye distiribitörü olan o malum sitenin müşteri hizmetleri ile görüştüm kendileri yurt dışından sitelerinde satmadıkları hazel -1.50 miyop lensi hem de site satış fiyatından getirtebileceklerini söylediler şu an çok mutluyum ama bunun için 4 ila 6 hafta arasında beklemek zorundaymışım lenslerim gelince resimlerini sizlerle paylaşmak istiyorum kızlar ha bu arada adorenin kendi sitesine girirseniz başka renkleri çıkarttığınıda göreceksiniz katalogda bir de aklımda honey bal sarısı kaldı bu kadar doğal yapıya sahip bir lens bulmuşken sizlerde deneyin bence kızlar haber vereyim dedim.......:)

ben geçen adını vermeyeceğim bir lens firmasıyla konuşmuştum. adorelerin türkiye temsilciliğini almak üzere görüşmelerinin devam ettiğini sölemişlerdi. şu satışını yapan malum sitenin ne olduğunu sordum. adore firma olarak onlarla anlaşmasını bitirdi. şuanda sadece stoklarını satıyorlar demişti. sonraki görüşmelerimizde kendilerininde temsilcilik alamadığını öğrendim.

kızlar adore hazel almak istiyorum
ama türkiyede satılmıyor galiba =(
yurtdısından alan arkadaşlar hangi siteden aldılar ?

Ben almadım ama araştırmıştım bir ara. Lensmarketplace diye bir site var oraya bakabilirsin. 27 dolar civarındaydı çifti sanırım. Tabi shipping de ekliyorlardır üzerine.

Ben almadım ama araştırmıştım bir ara. Lensmarketplace diye bir site var oraya bakabilirsin. 27 dolar civarındaydı çifti sanırım. Tabi shipping de ekliyorlardır üzerine.

Türkiye gönderim yapıyorlar mı ki ?honey ve bi yellow süper duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…