Adını Bile Duymaya Tahammülümün Olmadığı Görümcek Evime Gelecek!

Öğretmenim ben
İnşallah dil alanında eğitimci değilsinizdir. Anlamak için işimi bırakıp tane tane okumaya başladım. Cümle içinde cümle, hangi kelimenin hangi cümleye ait olduğunu anlamaya çalışmak hak getire. Bugünkü beyin jimnastiği kotamı doldurdum.

Ayrıca kibirlisiniz de. Birkaç mesajınızdan sonra okumayı kestim. Ailesi evime çöp almadı tavırlarındasınız ama oturduğunuz ev sizin bile değil. Size bir şey almalarına gerek var mı ki?

Ailelere de kızıyorum. Evlatlara adaletli davranmazlar. Biri veya birkaçı kayrılana düşman kesilince kıskanıyor bizimki oluyor.

eşimin bana bir dayatması olmadı diyorsunuz ama evde nişan yapmayı teklif eden direk eşiniz. yani siz mecbur kalmışsınız bu bir dayatmadır öncelikle. ikincisi tüm yorumlarınızı okudum, aşırı avamsınız. insan en çok neyden bahsederse onunla bir sorunu vardır demişler. siz öyle kaliteliyim, şöyle modernim diye her yorumunuzda bas bas bağırıyorsunuz. çünkü kendinizi öyle göstermeye çalışıyorsunuz. eminim görümce konusunda da atladığınız yerler var.. "benim babamla nasıl aran daha iyi olur" diye değil de "benim bile konuşmadığım şekilde laubali konuşuyorsun babamla" diye çıkmış gibi kavga. ayrıca bir eğitimcinin "annesigil, ablasıgil" yazacağını düşünmüyorum, biraz kendinizi geliştirin lütfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…