Adım Adım Eski Kiloma Dönüyorum:)) ★hedef 57 ★

En onemlisi de kilo yu verdikten sonra kilo koruma doneminde de bir sure diyet ve sporu birakmamak en az 6 ay devam etmeli diye dusunuyorum.onca sıkıntılarla verdigimiz kilolari tekrar almamamiz icin bence bu sart senin diyetisyenin bu konuda yonlendirir zaten canim benim

Kolay gelsin canim.
5 mill leslie kac dk suruyor soylermisin. Herhalde yürüyüşten daha çok kalori yakıyor. Ben 45 dk yürüyorum k. Bandında hemde yüksek hızla 250 kalori anca yaktigimi gösteriyor.
Sagolasin canim.
5 mil leslie 68 dk suruyor.toplamda 8 km yuruyus yapiyor. Kac kalori yaktirdigini bilmiyorum canim ama ortalama 400 kalori falandir :))

Bugünķü Menüm

Sabah... 1 bardak sirkeli su
Kahvalti...2 dilim peynir, 2 dilim wasa ve cay
Ara... 1 portakal
Ogle... 2 ad az yagda yumurta domates salatalik
Ara...1 bardak sut, 2 y.k. yulaf ezmesi ve 2 y.k. yaban mersini
Aksam...haslanmis karnabahar uzerine 3 kasik yogurt ve tavuk
Ara...yesil cay

aynen bu kadar çile çekip tekrar başa sarmak istemiyorum. Dyetisyenim ayda bir kontrollerimiz olacak diyor. O ay 1-2 kilo almışsam önlemini alacağız diyor. Bakalım hayırlısı

Menün her zamanki gibi harika

Bencede çok fazla. Böyle zar zor veriyorum ki öyle nasıl ver cem bilmiyorum.
Neyse zaten o liste bana çok zor geldi . Bana en uygunu kalori saymak.
Tatliyi hamuru yemeden tabiki. Onları yersem yine veremiyorum çünkü.
Kendini nasıl daha iyi hissediyorsan öyle devam et canım. Psikoloji de bu süreçte çok önemli.

Sagolasin canim.
5 mil leslie 68 dk suruyor.toplamda 8 km yuruyus yapiyor. Kac kalori yaktirdigini bilmiyorum canim ama ortalama 400 kalori falandir :))
Hiiim evet 400 rahat yakiyosundur . Bende 4,5 km yürüyorum. Seninki baya fazla.
Eee karsiliginida alıyorsun maaşallah
Sıkılmadan zayiflicaksin . Diyet serüveni uzayincada sıkıcı oluyor çünkü.
Bende mi yapsamki acabaaa

Istersen sende yapabilirsin canim tabiki de
Benim yaptigim video nun linki ni atmak isterdim ama link nasil atiliyo bilmiyorum.
Soyle tarif edeyim google a (ok.ru leslie sansone) yazinca bir suru video cikiyo 68 dk lik 5 mil videosunu yapiyorum canim benim

Hayırlı cuma lar
Çok sevindim senin adına canim maaşallah nazar değmesin.

bende kendimi soylesemmiki acaba.
Su an saçımı başımı yolasim geliyor . Okadar çok uzgunumki .
Kilo veremedigime üzülmüyorum ama nasıl olurda kilo alırım ona çok üzülüyorum.
Geçen hafta verdiğim 900 gr tekrar almışım.
Bir hafta daha denicem buseferde veremessem burdan ayrılmayı düşünüyorum. Çünkü çok stres yapıyorum kendime. Çocuklara bile sinirlenesim geliyor.

Mesela ben ev içinde hiç oturmayan biriyim . Gittiğim heryere yürüyerek giderim . Belki size fazla kaciriyorum gibi hele bilir ama önceki yedigimin yarisini bile yemiyorum aslinda.
Dr baş vursam çok iyi olacak aslında. Ama yapamam çünkü çocuklarım küçük ve bırakacak yerim yok. Kendi kendime de bir senedir mücadele ediyorum.
Gecen sene ocak ayında gitmiştim diyetisyene ama özel değil devlet hastanesine o zamandan beri aşırı kalmamaya dikkat ediyorum.
Sizinki gibi yapsam çok zor olur . Çünkü sizin menunuzu okuyunca bile bana baya az geliyor.
Şunu anliyorumki benum bunyem menumu sevmedi kendimi daha çok sıkmak gerek.
Kızlar biraz uzun oldu kusura bakmayın.
Su yulaf ezmesi nerde satiliyo ben hiç marketlerde gormedim

Merhaba canim oncelikle olumsuz seyler dusunme lutfen guzel seyler dusun kiguzel seyler olsun ...hepimiz ayni yollardan gectik ve geciyoruz ama hemen pes etmiyoruz dimi sende pes etmiyceksin.
Birkac oneri madde madde yazacagim insallah faydasi olur
1. Bir ajandan olsun gin icinde ki tediklerini saati saatine yazmalisin
2. Sabah kalkinca metabolizmani hizlandirmak icin 1 bardak ilik su ( limon yada sirkeli olabilir) icebilirsin.
3. 2 dilim ekmekle peynir zeytin yumurta domates vs cesitlendirerek saglam bi kahvalti yapman gerekiyor.
4. Aralarda meyve ve tarcinli sut ikilisi super oluyor.
5. Ogle yemeginde secenek cok, ev de sebze yemegin varsa yanina salata yogurt ve 1 ince dilim ekmek veya corba salata yogurt, hicbirsey yoksa peynirli salata bile olur.secenekleri cogaltabilirsin.
6. Ogun atlamamalisin ogun atlarsan metabolizma yavaslar.
7. Aksam ise daha hafif beslenmelisin ekmeksiz bir sekilde
8. En son en gec aksam 21.00 de son bi ara ogun yapabilirsin tarcinli sut mesela yanina bir meyve yiyebilirsin
Sporu zaten yapiyorsun...
Birde dr gitmeni ve tahlil yaptirmani tavsiye ederim mutlaka kilo verememenin altinda vitamin eksikligi olabilir
Nacizane tavsiyelerde bulundum canim insallah faydam olur.

Tavsiyelerin içi çok sağol canim.
Ben sabahları genellikle ılık limonlu su içiyorum. Akşam yemeyi yedi de kesiyorum çoğunlukla. Diğerlerine dikkat et cem insaallah.
Bu arada ben tahlillerimi yaptırdım
Haşimoto iltihabı var bende . Halk arasında tembel tiroid deniliyomus. Oyuzden zor kilo veriyorum vede hemen alıyorum.
Zaten bu hastalığı kabullenmek istemediğim içinde sürekli mücadele veriyorum.
Vede bu rahatsızlık beni halsiz ediyor o yuzden çok dikkat edemiyorum . Geri kalan bütün degerlerim normal .
Hayırlı sağlıklı ve huzurlu günler dilerim

Hayırlı cumalar hanımlar
ben de bu hafta 1.100 gr vermişim. Güncel kilom 70.5
Çok mutluyum ya 70 in altına inmeme çok az kaldı. Bayağı uzamıştı 70 li rakamlar.

Dün yediklerimi de paylaşayım hemen
kahvaltı
4 yk yulaf ezmesi
1 su bar süt
1 yk kuru üzüm
biraz tarçın

öğle
1 yk yağ ile soğanlı yumurta(2 tane)
1 dilim çavdar ekmeği
4 yk. yoğurt

ara
1 yeşilçay
3 gün kurusu

1 mandalina

akşam
2 kepçe yayla
4 yk haşlanmış tavuk eti
3 yk bulgur pilavı
salata

40 dk. egzersiz

1 su bar süt

Geçmiş olsun canım
Bildiğim kadarıyla bu rahatsızlık kilo vermeyi zorlaştırıyor.
Sana tavsiyem yapabilirsen bir diyetisyene başvurman. En azından rahatsızlığına göre bir beslenme planı çıkarır.

Hiç moralini bozma. Eşin idare edemez mi bir iki saat. Sen de o arada gidersin. Bilemiyorum Allah yardımcın olsun.
Yulaf ezmesini büyük marketlerde bulabilirsin. Ben Carrefour dan alıyorum. Bayağı faydasını gördüm diyebilirim.

Cok gecmis olsun canim Allah yardimcin olsun. Ilac kullaniyormusun peki ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…