Adım Adım Eski Kiloma Dönüyorum:)) ★hedef 57 ★

Bugünķü Menüm

Sabah... 1 bardak sirkeli su
Kahvalti...1 haslanmis yumurta 1 dilim peynir, 3 ad.zeytin domates 2 dilim wasa ve cay
Ara... sade turk kahvesi
Ogle... 6 y.k. yesil mercimek yemegi, 2 yumruk buyuklugunde karnabahar uzerine 3 kasik yogurt
Ara...portakal ve tarcinli sut
Aksam...ogle ile ayni
Ara...yesil cay

Spor...5 mil leslie

Selam kizlar :))
Nasilsiniz... ben bugunde saglikli beslenerek gunu kapattim saat 18.30 gibi kahve icip spora basliycam insaallah :))

Bugünķü Menüm

Kahvalti...1 bardak sut 4 y.k. yulaf ezmesi 2 y.k. yaban mersini
Ara... sade turk kahvesi
Ara... 1 dilim wasa nin uzerine 1 tatli kasigi tahin pekmez surdum yedim ve biberiyeli yesil cay
Ogle... 6 y.k. pirasa yemegi ve yogurt
Ara.. elma ve tarcinli sut
Aksam...4 y.k. pirasa yemegi ve avuc icim kadar haslanmis tavuk
Ara...yesil cay

Spor...5 mil leslie

Suyu yazmiyorum ama gunde 2 lt bazen 2.5 lt iciyorum.

Selam kizlar hayirli haftalar diliyorum :))) insallah bool eksili musmutlu bi hafta geciririz cumaya son 4 gun :)))

Selam kizlar hayirli haftalar diliyorum :))) insallah bool eksili musmutlu bi hafta geciririz cumaya son 4 gun :)))
Hayırlı haftalar canım
2 gündür yoktum annem bizdeydi. Fırsat bulamadım girmeye.
Hafta sonu biraz dengesiz oldu. Malum misafir olunca düzen değişiyor. Yine de uymaya çalıştım . Bakalım cuma görücez sonuckari

Bugün menum
Kahvaltı
4 yk yulaf ezmesi
1 şu bar. Süt
1 yk kuru üzüm

Öğle
1 el kadar ızgara et
Salata
Ayran
Çeyrek lavas

Ara
Yeşilçay
1 elma

200 ml süt

Aksam
2 kepçe mercimek çorbası
4 yk yoğurt
Salata
2 yk etli bezelye yemeği

40 dk egzersiz

1 yesilcay

Hayırlı haftalar canım
2 gündür yoktum annem bizdeydi. Fırsat bulamadım girmeye.
Hafta sonu biraz dengesiz oldu. Malum misafir olunca düzen değişiyor. Yine de uymaya çalıştım . Bakalım cuma görücez sonuckari
Merhaba canim misafir gelince butun yemek duzeni degisiyor malesef ki ama eminim ki sen cok guzel dengelemissindir tatli ve turevleri yemedigin muddetce sorun yok yediysende vucudunu sasirtmis oldun canim insallah guzel sonuc aliriz cuma gunu :))

Bugünķü Menüm

Kahvalti... 1 haslanmis yumurta, 1 dilim peynir 3 ad zeytin 2 ad. Wasa ve cay
Ara... sade turk kahvesi
Ogle... 6 y.k. pirasa yemegi ve 1 parca tavuk
Ara.. portakal ve tarcinli sut
Aksam...4 y.k. mantar sote ve mevsim salata
Ara...yesil cay

Spor...3 mil leslie

20170111_113108.png
20161221_135215.png

Bugünķü Menüm

Kahvalti... 2 dilim cavdar ekmeginden tost 3 ad zeytin ve cay
Ara... sade turk kahvesi ve 3 ad. Cekme helva
Ogle... ispanakli yumurta ve salata
Ara.. portakal ve yesil cay
Aksam...2 kepce tarhana corbasi ve yogurt
Ara...yesil cay

Spor...3 mil leslie

Dünki menüm
kahvaltı
4 parmak kadar beyaz peynir
3 zeytin
yarım yk tulum peyniri
şekersiz çay
1 dilim çavdar

öğle
2 kepçe mercimek çorbası
4 yk. yoğurt

ara
şekersiz kahve
1 dilim kek

1 elma

akşam
2 kepçe mercimek çorbası
salata
4 yk. yoğurt
2 yk. bezelye yemeği

40 dk. egzersiz

1 yeşilçay

Gunaydin kizlar herkese hayirli cumalar
Bu hafta 600 gr eksideyim canlar :))
7. Haftam bitti toplamda 7.700 gr verdim:KK73::KK73::KK73:

Bugünķü Menüm

Kahvalti... 1 haslanmis yumurta 1 dilim peynir, 5 ad zeytin 1 ad wasa domates
Ara... sade turk kahvesi
Ogle... 2 kepce mercimek corbasi 2 yumruk haslanmis brokoli 3 kasik limonlu yogurt
Ara.. portakal ve yesil cay
Aksam...2 kepce mercimek corbasi ve bol salata
Ara...yesil cay

Spor...3 mil leslie

Gunaydin kizlar herkese hayirli cumalar
Bu hafta 600 gr eksideyim canlar :))
7. Haftam bitti toplamda 7.700 gr verdim:KK73::KK73::KK73:
Günaydın canım
Maşallah sana çok güzel veriyorsun. Çok da disiplinlisin. Hiç kaçamak yapmıyorsun valla tebrikler. Ben de İlk iki ay senin gibiydim ama son zamanlarda bir bıkkınlık var üstümde. Bu hafta malesef +400 deyim. Güncel kilom 71.9
Bir kurtulamadım şu 70 lerden. Moralim çok bozuk.

Günaydın canım
Maşallah sana çok güzel veriyorsun. Çok da disiplinlisin. Hiç kaçamak yapmıyorsun valla tebrikler. Ben de İlk iki ay senin gibiydim ama son zamanlarda bir bıkkınlık var üstümde. Bu hafta malesef +400 deyim. Güncel kilom 71.9
Bir kurtulamadım şu 70 lerden. Moralim çok bozuk.
Tesekkur ederim canim :))
Canim neden arti gordun :KK43: menulerin gayet guzeldi canim. Canim benim moral bozmak yok beynimizi yonetmek zorundayiz 5 ayda 20 kilo veren azimli kadin nerde bunca yol katetmisken bu gevsemek niye daha hedefe ulasicaksin ve kilo korumaya geciceksin asla vazgecme canim yoksa butun emegin bosa gider. Iradeni konustur. Yaparsin sen eminim buna. Yedigin kacamak her neyse daha once onlardan bool bool yiyerek bu hale gelmedik mi. Hedefe ulasana kadar lutfen sabirli olalim. Inan bana kacamak anlik mutluluk veriyor ama sonrasinda mutsuzluk ve kısır döngü. Istedigini yemek mi istedigini giymek mi??? Sabret canim lutfen aynadaki seni begenmene az kaldi:KK52::KK19:

Tesekkur ederim canim :))
Canim neden arti gordun :KK43: menulerin gayet guzeldi canim. Canim benim moral bozmak yok beynimizi yonetmek zorundayiz 5 ayda 20 kilo veren azimli kadin nerde bunca yol katetmisken bu gevsemek niye daha hedefe ulasicaksin ve kilo korumaya geciceksin asla vazgecme canim yoksa butun emegin bosa gider. Iradeni konustur. Yaparsin sen eminim buna. Yedigin kacamak her neyse daha once onlardan bool bool yiyerek bu hale gelmedik mi. Hedefe ulasana kadar lutfen sabirli olalim. Inan bana kacamak anlik mutluluk veriyor ama sonrasinda mutsuzluk ve kısır döngü. Istedigini yemek mi istedigini giymek mi??? Sabret canim lutfen aynadaki seni begenmene az kaldi:KK52::KK19:
Canım kilomu yanlış yazmışım 70.9 olacak.
Bilmiyorum niye artıdayım. Zaten son haftalarda zor veriyordum. Diyetisyenim belli bir kilodan sonra kilo vermek zorlaşır diyor. Bir de yaş faktörü etkiliymiş. 67-68 olsan yeter diyor. Sanki hiç 70 in altına düşemeyecekmişim gibi hissediyorum. Sürekli aynı rakamlarda dolanıyorum ondan mı bilmiyorum. Salı günü son randevum. Diyetisyeni bırakıp kendim mi devam etsem diye de düşünüyorum. Offf çok kararsızım.
Ama yazdıkların moral oldu. İyi ki varsın. Doğru söylüyorsun. 20 kilo verdim şimdiye kadar. Kalan 4-5 kilo beni yıldırmamalı...

X