Adım Adım Eski Kiloma Dönüyorum:)) ★hedef 57 ★

Menum

Sabah... 1 bardak sirkeli su ve 1 cay kasigi bal
Kahvalti...1 haslanmis yumurta, 1 dilim peynir, 1 dilim ekmek, domates, salatalik ve cay
Ara... sade turk kahvesi
Oglen...canim yemek istemedi 1 muz ve tarcinli sut
Ara...1 portakal ve 4 kasik yogurt
Aksam...2 kepce tarhana corbasi, 4 ad kofte ve salata

Spor... 3 mil leslie

Merhaba
Bugün menu
Kahvaltı
2 yemek k. Çökelek
3 zeytin
Çavdar ekmeği 1 dilim
Şekersiz çay
Domates yeşillik

Öğle
Yoğurtlu karnabahar
Et haşlama

Ara
Sade Türk Kahvesi

Yarım form bisküvi
Yeşilçay

Aksam
Kabak yemeği
Yoğurt
Salata
1 dilim çavdar

Gunaydin ve hayirli cumalar kizlar
Bir tarti gunune daha geldik
1.700 gr. Daha verdim bu hafta :))

Sizler ne durumdasiniz canlar:))

Menum

Kahvalti...1 haslanmis yumurta, 1 dilim peynir, 1 dilim ekmek, 1 yesil zeytin, domates, salatalik ve cay
Ara... sade turk kahvesi
Oglen...6 y.k yesil mercimek yemegi ve salata
Ara...1 elma ve tarcinli sut
Aksam...4 y.k yesil mercimek yemegi ve salata
Spor...3 mil leslie

Günaydın canım
Benim 500 gr gitmiş
Senin yine maşallah çok güzel
Suan 73.5 kiloyum. 70 in altına bir inebilsem
Tesekkur ederim canim :) seninde gayet guzel masallah :) oda olur sen zoru basarmissin bundan sonrasi daha kolay vücud saglikli beslenmeye ve spora alisinca gerisi geliyo her hafta az yada cok eksilerek hedefe elbet ulasacagiz :)

Tesekkur ederim canim :) seninde gayet guzel masallah :) oda olur sen zoru basarmissin bundan sonrasi daha kolay vücud saglikli beslenmeye ve spora alisinca gerisi geliyo her hafta az yada cok eksilerek hedefe elbet ulasacagiz :)
Maaşallah ikimizde çok guzel ver misiniz.
Canım ben doğru dürüst diyet yapamadım. Sadece kilo almamaya çalışıyorum. Oyuzdende çok zor oluyo bana.

Dün menumu yazamazdım.
Sabah : kıymalı yumurtayla bir dilim ekmek.
Öğlen akşam bir oldu: sulu bulgur köftesi yedim. Biraz fazla yedim ama ekmek falan yemedim. Bir kase yoğurt. Bir bardak sütlü kahve

Dün menumu yazamazdım.
Sabah : kıymalı yumurtayla bir dilim ekmek.
Öğlen akşam bir oldu: sulu bulgur köftesi yedim. Biraz fazla yedim ama ekmek falan yemedim. Bir kase yoğurt. Bir bardak sütlü kahve

Dün bende tartildim. Aynı seksen beş duruyorum. Artık yetmiş olmayı bile özledim . Iki yıldır bu kilodayim . Yavaş yavaş umidimde kesiliyor artık.

Dün bende tartildim. Aynı seksen beş duruyorum. Artık yetmiş olmayı bile özledim . Iki yıldır bu kilodayim . Yavaş yavaş umidimde kesiliyor artık.
Günaydın
Asla ümidini kaybetme. Demek ki vermek için bır şeyler eksik kalmış. Ben de tam 9 senedir 80 kusurlerdeydim. Son iki yıldır da 90.
Hiç veremem diye düşünüyordum. Sonra farkettim ki vermek için hiç birşey yapmiyormusum. Eşimin de ısrari sonucu diyetisyene gittim. Ve hayatımın dönüm noktası oldu.
Sen de daha sağlıklı beslenmeye çalış. Porsiyonlarini kucult. Ekmeği tam buğday veya çavdar tercih et. Karbonhidrat içeren besinleri oldugunca azaltmak. Bır de günlük en az 2,5 lt. Su tüketimi. Biraz da hareket bu işin sırrı

Evet canim dogru soyluyosun. Kendimce ben cok yiyen bir insan degilim aslinda. Ama hep kilo aldircak seyleri seviyorum galiba. Bide ben troit hastasıyım.tembel troit dediklerinden.
Neyse artık yavaş yavas ta olsa gitcem bunlar insaallah.
Çok güzel kilo vermissin allah nazardan korusun insaallah.

Dun ki menum.
Sabah:bir buçuk yumurta h. Çeyrek bağlama.
Öğlen : yoğurtlu çorba . Bir dilim normal borek . Bir porsiyon kapak tatlısı.
Yine tatlıya kaçtım farkındayım ama tatli zafimida yen cem insaallah.
45 dk yürüyüş . 50 karın hareketi

Maaşallah ikimizde çok guzel ver misiniz.
Canım ben doğru dürüst diyet yapamadım. Sadece kilo almamaya çalışıyorum. Oyuzdende çok zor oluyo bana.

Merhaba canim
Asla umidini kaybatme seni cok iyi anliyorum cunku o git gelleri bende fazlasiyla yasadim ama hep dustugum yerden kalkmasini da bildim bu isi beynimde bitirdim bu sefer daha once yaptigim hatalari yapmiycagima kendime soz verdim :)) sende kendine soz ver bi lokma bile olsa paketli gidalar ve tatli turevleri ne varsa yeme her ogununde mutlaka salata ve yogurt olsun, (makarna pilav bi sure hic yeme bence) bulguru da sınırlı ye, aksam en gec 18.00 den sonra icecekler haric agzina lokma koyma cok zorlanirsan mide asidini alsin diye kucuk galetelerden yiyebilirsin ben oyle yapiyorum ve acikmadan yemek yeme midenin acikmasini bekle inan kendine sadece inan ve icindeki istenmiyen yaglari gonder gitsin bence her kadin biliyo nasil kilo verebilecegini ama destege ihtiyac duyuyo eee o destek de burada hadi harekete gecme zamani

Bugunku menum

Kahvalti...1 haslanmis yumurta, 1 dilim peynir, 1 dilim ekmek, domates, salatalik ve cay
Ara... sade turk kahvesi
Ara...3 kuru kayisi az sutle tarcinli turk kahvesi ve 3 galeta
Aksam...3 y.k bezelye yemegi, 1 tavuk but, salata ve yogurt
Ara... beyaz cay

Spor 3 mil leslie

Tamam bakalim. Tesvikiniz için çok teşekkür ederim. Inşaallah beraberce olacak bu is.
Dun ki menum.
Sabah:bir parça borek. Dört tane köfte. Çay
Öğlen : küçük bir porsuyon patlıcan yemegi . Beş kaşık eriste. Iki kepçe yogurtlu çorba.
Iki dilim ekmek.
Ara . Yine tatli yedim.
Ama kizlar söz veriyorum bu son kaçamak. Bidaha böyle özellikle üst üste yemicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…