Adeti bitip ovaulasyonu başlayanlar !!!!!!

Evet sorma araştıra araştıra prof olduk.Ayrıca evet diğer günleri boş geçmeliymişiz cinsel perhizde öneriyorlar

Evet sorma araştıra araştıra prof olduk.Ayrıca evet diğer günleri boş geçmeliymişiz cinsel perhizde öneriyorlar

valla bi yaşıma daha girdim ne yalan söyliyeyim.erkek için ayrı kız için ayrı şeyler yapılmalymışşş
aaabooooo ben çok cahil kalmışım geç oldu öğrendim ama...
artık bizim bahtımıza ne çıkarsa biraz geç kaldık.
Allah hakkımda hayırlı olanı versin inşeallah.....tabi cümlemizin de...

arkadaşlar 2 gündür araştırıyorum iyice kafam karıştı 7 yaşında bir kızım var sat 14 ekim 18 ekimde adetim bitti 20 sinde beraberolduk buğünde sanki yumurtlama günüm ağrılarım var akıntım uzadıkca uzuyor yumurta çatlaması olabilirmiş kafam karıştı bende o perhizleri falan okudum şimdi 26 ekimi bekliycem ama adetimi sayarsak 7,gün gebe kalmışmıyımdır üzüldüm biraz insan kızı olunca oğluda olsun istiyor veya tersi :2:bende bekliycem allah sağlıklı versin ama başka bi sitede okudum adetten sonra ilk 5 gün erkek 5 ile 8 günün arası kızmış die off kafam bayağı karıştııı yarın has. gitsemmi kan testinde 4 günlükken gebelik beli olurmuuu ya bişeler yazın bilenler deneyenler yokmuuu

ayy canım ya sorma benimde aynı karıştı valla.2.bebiş istiyoruz (bu arada benimde ilk kız)öle bu aralar kk da takılıyorum.baksana kız için erekek için ayrı ayrı şeyler yazılmış...
benimde sat 11 ekim ---16 ekimde adet bitti benim 8-10-12 ekimde beraberlik oldu. burada böyle şeyler okuyunca kafam karıştı.aynen bugün sol kasığımda bi sancı var ve aynı zamanda akıntım var acaba yumurtlama mı diyorum bende...
bi yandanda acaba hamilemiyimdir diyorum offf işiler karışt bizde desene....
aman rabbim hayırlısını versin artık ne yapalım....
4 günlük kanda belli olabilir belki canım bi şansını dene istersen...

slm herkese benim de sat 14 ekim bat 10 kasım çalışmalara başlıycam yavaş yavaş bugün adetim bitti.bu 4. ayımız olacak çok korkuyorum ya olmazsa diye umarım hepimizin bebişleri bu ay gelir...

canım benimle aynısın 18 19 ekimde bitti benim 20 olduk bida olmadık 26 sını deneycem umarım rabbim gönlümüze göre verir. ümlemizin

Selam arkadaşlar adetden sonra ancak 8. gün gebe kalınabilir diye okumuştum.ama her kadının yumurtlama tarihi farklı oluyormuş ve her ay farklı tarihlerde de yumurtlayabiliyormuş yani tüm o hesaplamalar tahminiymiş en sağlıklısı akıntı testi diyor uzmanlar birde herkes kendi vücudunu daha iyi tanıdığı için değişiklikleri farketmek gerekir ama sakın belrti aramayın ben geçen ay okuduğum hemen hemen her belirtiyi yaşadım ama birşey çıkmadı

slm herkese benim de sat 14 ekimdi bugün ovulasyon testi yaptım pozitif çıktı yani 24-48 saat içinde yumurta çatlayacak.3gün ilişkiye girmem gerekiyor.hamile kalabilmek için umarım bu ay hamile kalabilirim.bu arada okudum benim gibi sat 14 ekim olan arkadaşlar var eğer sizin de adet döngünüz 27 günse şu bir kaç günü boş geçirmeyin derim ben.

inş. tutturursun cnm hayırlısıyla hamile kalırsın benimde cumartesi btti adetim inş. bende tuttururum bu ay ama açıkcası ben yumurtlama günlerini tam olarak bilmiyorum

arkadaşlar selamlar... Sat tarihim 9 ekim ve eczanelerde satılan onülasyon testlerinden aldım ben.yapıyorum yapıyorum ama bi türlü pozitif sonuç alamıyorum. testtemi bi problem var yoksa bende mi bilmiyorum.internetteki ovulasyon hesaplamassına göre bu güün son gün. ama elimdeki test öyle demiyo.of çok kafam karıştı.. napıcam ben yaaa((

selam arkadaşlar bende geçtiğimz aralıktan beri korunmuyorum bebiş istiyoruz ama tutmadı. sat 19 ekim ovulasyon nezaman olur eczaneden testmı alınır ne yaplır bana anlatrsanız sewnrm ne yapmalıyım lütfen yardım dün bitti adetim

canım ya kaç lira ya aldın testi merak ettin.pahalı bişi mi bu testler...

uff ammada pahalıymış ya one öle 5 tane bide....10 tane kullanmaya kalsak 2 katı para demek ki...
alsammı acaba??
bu ay böle geçsin bakalımda olmadı bidahki aya artık...

uff ammada pahalıymış ya one öle 5 tane bide....10 tane kullanmaya kalsak 2 katı para demek ki...
alsammı acaba??
bu ay böle geçsin bakalımda olmadı bidahki aya artık...

50 tl olanı duyunca benim tepkim eczanedeki bayanı güldürdü.. O şaşkınlıkla 'o ne öyle ya çocuğu yapıp elimize mi vericek demişim.. Bilmiyorum a2 tane daha var bende ama kullanıp kullanmamakta kararsızım. bi kaç gün sonra belki. çünkü hep negatif hep negatif..

arkadaşlar ben geçen ay kullandım ovulasyon testini ilk defa ve tavsiye ederim.galenic marka içinde 5 tane ovulasyon testi bir tane de hediye gebelik testi var 25 tl.kullanımı ise benim adetim 27 günde bir oluyor adetimin başladığından itibaren 10.gün yapmaya başlamam gerekiyor çift çizgiyi görünce 24-48 saat içinde ilişkiye girmek gerekiyor.adet döngünüz daha uzunsa kullanma talimatında ona göre kaçıncı gün yapacağınız yapıyor.sabah ilk idrarınızla yapmamalısız.bir de testi yapmadan 4 saat öncesinde sıvı tüketmemelisiniz hergün aynı saatlerde yapmalısınız.ben kurallarına göre yaptım hem geçen ay hem de bu ay ilk testte çift çizgiyi gördüm geçen ay hamile kalamadım inşallah bu ay olur.

ee yani bunun hediyeside varmış
denesemmi acep...burada bulabilirmiyim ki??burası ilçe ve biraz küçük te...
sağol canımmm

selam canım hoşgeldin yumurtlaman sat dan 14 gün önce yani 5 ekimmiş.yada adetinin ilk gününden itibaren 14 ekle tarihine yani 1 kasım yeni yumurtlama tarihin tabii her ay değişebiliyormuş yumurtlama günü ama genelde böyle hesaplanıyor bir kaç gün önce ve sonrasında ilişki öneriyorlar günde bir kez yada gün aşırı.Bir de akıntı takibi yapabilirsin yumurta akı gibi akıntın geldiğinde yumurtlama olmuştur yada olmak üzeredir.O günleri kaçırmamaya dikkat et arkadaşım

ee yani bunun hediyeside varmış
denesemmi acep...burada bulabilirmiyim ki??burası ilçe ve biraz küçük te...
sağol canımmm
ben büyükşehirdeyim ama burda bile sipariş verip bir kaç saat sonra alabiliyoruz belki önceden sipariş vererek getirttirebilirsin.

ovulasyonuma yaklaşık 7 gun var. merakla takipteyim.Varmı yiyecek içecek bakımından dikkat edilmesi gereken ince noktalar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…