Adete 7 gün kala silik çizgi?!

Teşekkür ederim yarın vereceğim sizin değeriniz nasıl çıktı

Erken gebelik testinde normal kaset teste göre evet biraz daha koyu çıkıyor. Verilen ücretten de zaten aradaki fark anlaşılıyor. Biri 5 tl biri 130 tl civarında yani sonuç daha doğru oluyor ve erken algılıyor. Bunun sebebide hassasiyetlerinden kaynaklı. Erken gebelik testi daha hassas daha çabuk algılıyor.

Hayır malesef gebelik için kan alınmaz acilde bekleme boşa dediler moralim bozuldu geri geldik
Ayrıca sizinle sanırım ilgilenmek istememişler işlerine öyle gelmiş yani daha iki üç gün önce mi ne arkadaşımdan aldılar kanı gebelik için. Ama sadece öğrenmek amacı ile yapmıyorlar mesela kasık ağrınız işte bel ağrınızda varsa daha çabuk yapıyorlar neden derseniz de arkadaşımın çok kasık ağrısı vardı mesela ona göre ilaç içicem içemiyorum demişti ve yapmışlar keza bende özelin acilinde vermiştim ve bende ona göre ilaç içeceğimi söylemiştim.

Bana bişey sormadan gönderdiler direkt ama olsun sabah zaten gidicem varsa bile yarına daha çok yüksek çıkar hem değer

Sabah sağlık ocağında kan verdim sonuç yarın çıkar dediler bekliyorum heyecanlıyım ama olmazsa diye de içimde sıkıntı var bakalım hayırlısı olur inşallah dua edin
İnşallah vardır canım sen evde test yapmış mıydın

İnşallah vardır canım sen evde test yapmış mıydın
Evet kaç gündür yapıyordum gittikçe koyulaşıyodı ama biraz zaman geçince koyukaştığı için kuruma çizgisi mi emin olamıyodum sbaah kan verdiğim hwlde dayanamadım şimdi test yaptım ve 5 dk olmadan ikinci çizgiyi gördüm bugün gerçekten var olduğuna emin oldum diyebilirim yine kan sonucunu bekleyeceğim ama çok heyecanlıyım

Çok teşekkür ederim inşallah size de nasip olur
Buda benim bugünki sonuç 7. Günüm ama hala iğne etkisi olabilir yalancı pozitif doğru sonuç 10-12 gün sonra çıkıyomuş. Kafayı yedim herhalde artık

Eklentiler

• IMG_9306.jpeg
    74,4 KB · Görüntüleme: 86
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…