Adet kanı demiş

Ülkede artık bakire arayan çok az, ayrıca insan öyle insandan uzak durur. Zar dikimi nedir arkadaş yıl 2022 komiksiniz. Günahından size ne? Siz de mi cehenneme gideceksiniz? Yav cidden evden çıkamaz diyorsunuz. Ama o haltı yiyorlar komik bence konu fake. Bir de erkekler hak ediyor diyelim bir kadın kendini alçaltır mı bu kadar

E sonu başından belli değil mi ? Saf mı arkadaşınız. Ne zannediyordu ki.
Yani yeri geldiğinde o kadar çok şeytani işlere bulasip anlatiyor ki şok oluyorum..yeri geldiğinde de üç yaşında çocuk tavırları..biraz içten pazarlık konusu var ya o tarz diyelim..ama insanı olarak ikili ilişkimiz çok iyi..herseyimizi çok rahat paylasabildigimiz bı arkadaşlığımız var

Hanımlar merhabalar.. öncelikle şimdiden hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum..

İlk okuldan beri çok yakın bı arkadaşım var..daha sonrası ailelerimiz de çok yakınlaştı..benim ailem baskıcı değil ama arkadaşımın ailesi biraz fazla baskiciydi ki hala oyleler ..

Arkadaşım üni zamanı bı çocukla tanıştığını söyledi..fotosunu görür görmez ASLAAA dedim .çocuk çok fazla yakışıklı ve farkında belli ki ..arkadasiminda oncesinde sadece iki erkek arkadaşı olmuştu..Neler neler dedim ..kandırır sakın bak diye çok dil döktüm .
Bir gün beni aglayar aradı..çocukla biseyler yaşamak istemiş o boyuta gelmeden..ama ( arkadaşımın anlattığına göre) birden çocuk( nasıl anlatacağını bilmiyorum anlayın işte) o iş olmuş..akşamda o adet kaniydi beni mi kandıriyorsun falan diye mesaj atıp engellemis..

Arkadaşım nasıl ağlıyor ama..intihar edecek böyle yaşayamam bir anda yaptı..bende aglamasina dayanamadım önce çok kızdım baktım çok kötü ben maddi manevi yanındayım dedim..(okul dışında evden cikamiyor) ben izin alırsam annesinden anca benle bı iki saat izin veriyor(beni çok seviyor ve kızım diyor annesi)

Şimdi zar dikimi için araştırma yapıyoruz fakat benim içim bı yandan hiç rahat değil..çünkü evleneceği kişiyi bildiğiniz kandırıp günahına ortak olmuş olacağım..çok ikilemdeyim bana akıl verin hanımlar ...bir anlık arkadasima arkandayım çözeriz falan dedim ama şuan günah boyutu içimden çıkmıyor..sizce iyilik kısmı mi ağır basıyor kötülük kısmı mi ..yardım etmeli miyim etmemeli miyim ???
Bana kalsa arkadaşınıza düzgün namusu kızlık zarında aramayan insanlarla sevgili olmasini ve aralarından eş seçimi yapmanızı onerin ama kızın ailesi böyle ise çevresi de bellidir. İnsanlar da evliliklerini genelde çevrelerinden yapar yani ne yazık ki hâlâ kadının namusunu kızlık zarı ile bağdaştıran iğrenç beyinli birisi ile evlenme ihtimali yüksek. Bence o insanlar kandırılmayı da hak ediyorlar.
Ya bir de arkadaşınıza bir iyilik yapacaksınız onu bile garip garip günaha girersem diye triplerdesiniz, çevreyi zerre sorgulamayıp aynı çevreye çanak tutmak da ne bileyim. Sizi de hiç arkadaş gibi görmedim ben

işte her şeye yasak koyan yanlış aile yapılarının sonuçlarından birini daha görüyoruz. çocuğu yasaklamayacaksın, neyin yanlış neyin doğru olduğunu öğretip seçimleriyle bırakacaksın ki sonra napacağım diye zırlamasın. :işsiz: arkadaşımın sonuna kadar yanında olurdum ama diktirmesine destek vererek değil. bunun yanlış bir şey olmadığını ve ileride hayatına girecek insanın bunu kabul edebileceğini kafasına vura vura anlatırdım anlayana kadar.

Off bende bu şekilde düşünmeye başladım..sonuçta kendi etti kendi buldu ama bı yandan da benim de kardeşim var kınamak istemiyorum ama yardımcı olup olmamak arasindayim
Bu sözünüzle gerçek arkadaş olmadığınız da belli , zira kınamayınız kınadığınızı yaşamadan ölmezsiniz. Günahı size dert olmuş yok kandıracağım ilerdeki eşini falan arkadaşınızın (sözde) ruh sağlığından daha mı iyi yazık bir hata işlemiş biraz vakit geçsin zaten ne yapacağına o kendi karar verir sense burda haşa Allah olmussun kızın günahını tartışıyor üstüne kendi etti kendi buldu diyorsun asıl sana yazık o kızcağıza değil ona Allah bir çıkış kapısı göstersin sana da azcık vicdan versin

Üstten biseyler yaşamak istedim falan dedi ama nasıl olmuşsa birden şey yapmış çocuk diye anllatti. Kafam benimde çok karıştı çıkmaza girdim onun yaptığı bir anlık zevk icin
Bu hikaye doğruysa bunun adı tecavüz. Zardan önce şikayetçi olmayı düşünmesi gerek diyeceğim de havaya gidecek.

O kadar iğrenç ki zar diktirmek falan..
Gayet de karşılıklı rıza ile olmuş, kaldıramayacağı durumların altına girmeyecekti, bir şey yaptıysa arkasında dursun
Çocukla devam etseler sorun yoktu ama?
O zaman da gittiği yere kadar devam eder, ayrıldıktan sonra ağlar ve doktor aramaya başlardı. :KK51:

En doğru sizsiniz tamam, en doğru sizin fikirleriniz. Bu konuda otorite hanım 😂😂 " siz oylesiniz " imasinda bulunmasaniz şaşırdım 😂😂
İnsanları kandırmak pek tercihim değil. Bunu savunan birinin de siz öylesiniz lafına alınacağını düşünmemiştim oysa.
Sanıyorum ki 39 yaşındasınız. Bu kadar hayat tecrübesi olan birinin bu kadar çiğ yorum yapmasını beklemezdim . Ama sonuç olarak tecrübeler .. Herkes hayatı aynı şekilde yaşamıyor. Ama toplumca sahip olmamız gereken bazı ahlaki değerler var. Yalan söylememek gibi.. Bunu başkalarının yapması sizin de yapmanızı haklı çıkarmıyor.
Kimsenin size katılmaması sinirlerinizi bozdu sanırım, cevabınızın yetersiz kaldığı yorumlara gülerek cevap veriyorsunuz.

X