Adalar ıssız mı?

Adalara gitme kesinlikle merkezi bi yerde kafede kahve için hatta evine yakın bir yer olmasın gündüz görüş

Dün iki kız öldürüldü! Adalar ıssız değil ama öldürulen kiz da ıssız yerde değildi.

Gezmeyi seviyoruz orası da gezilmesi gereken yerlerden ama ilk gezi rotamızın adalar olması biraz tehlikeli gibi
Tanımadığın adamla mi gezmeyi seviyorsun. Merkezi bir yerde kalabalık ortamda buluş uç- beş- on kez sonra gezersin adalari.

İlk buluşmalarda avm tercih edin. X-ray cihazları var malum.Ayrıca ilk date için adalar saçma değil mi ? Evet yazın turistik bir yer ama şuan değil.Avm gibi yerleri tercih edin her zaman.

Teşekkür ederim

İlk buluşmalarda avm tercih edin. X-ray cihazları var malum.Ayrıca ilk date için adalar saçma değil mi ? Evet yazın turistik bir yer ama şuan değil.Avm gibi yerleri tercih edin her zaman.
Teşekkür ederim. Bir şey merak ediyorum. X rayden biber gazı geçerken öter mi acaba? Ben ötme ihtimali görmüyorum deodorant ötmüyor ama gazı bilemedim

Buluşmayın. Belki şizofren belki manyak belki takıntılı? Kalabalıkta güvende olduğunuzu mu zannediyorsunuz??
Çevrenizin tanıdığı bildiği insanlarla görüşün. Çok mu gerekli kendisi?
Cevrenin tanıdıgı bildiği insanlar narine bişeyler yaptı munevvere bıseyler yaptı özgecana bıseyler yaptı kuzenleriyle evlenenlere kuzenleri bişeyler yaptı dunkü Lanet olayda ilkokuldan beri arkadasıyken bişeyler yaptı
Dıgerıyle de tanıdık bildik sevgiliydi ve bıseyler yaptı

Neymıssss tanınıyor olan da guvenli degılmıs

İnternetten tanıştığım kadınla bile buluşmam ben şu dönemde. 9 sene önce kocamla internette tanışmıştım ama o zamanki gibi değil ortalık. Ben olsam buluşmazdım galiba ya
Bizde 2005te falan öğrencilerin takıldığı bir sitede tanışıp arkadaş olmuştuk esimle. Sonra yollarımız ayrıldı ama yıllar sonra denk gelip evlendik...ismine cismine, okuluna kadar bildiğim halde şu anda asla buluşmazdim

Boşver bacım ya vallaha haberler ortada allahım ne olur çok güzel yasalar cıksın

Kesinlikle. Bende swarmda tanışmıştım, polis olduğundan emin olana kadar buluşmadım. Tek tek check in yaptığı arkadaşlarını, eşlerini stalklayıp öyle buluşmuştum ki, bir şey yaparsa mesleğinden olur korkusuyla cesaret edemez diye buluşmuştum. Yoksa mümkün değil, hele şu dönemde asla yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…