Adalar ıssız mı?

soruyorumoyleysevarim

Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2024
111
23
20
Kızlar merhaba benim internetten online arkadaşım var erkek. Bugün yaşananları biliyorsunuz zaten haberlerden maalesef. Biz buluşacaktık buluşma yerimiz de adalar ama ben bi tedirgin oldum. Kalabalık mı turistik mi? Buluşmayı istanbul içine mi çekeyim sizce?

Bence Istanbul'un en islek yerine dahi cekmeyin, direkt yok olun, kaybettirin izinizi.

Online ( internet üzerinden ) eğitim olur, oyun olur ancak erkek arkadaş olmaz. Buluşmayın.

Evet adalarda tenha yerler var. Kıyıda iskele çok merkezi ama yürüyüş yolunda tepelere, kayalıklara gittikçe tenhalaşıyor. Zaten büyükada da sezon bitmek üzere, birçok adada yaşayanlar evlerini kapatıp gidiyorlar.

İstanbul'da bağdat caddesi civarında buluşun. En son kronotrop diye bir yer açılmıştı yeni, rahat, gençlere göre bir mekan oraya gidin. Ya da caddebostan'da sahilde bir sürü yer var.

Çok teşekkürler

Gezmeyi seviyoruz orası da gezilmesi gereken yerlerden ama ilk gezi rotamızın adalar olması biraz tehlikeli gibi
Kötü bi şey yaşasanız (illa taciz veya farklı bi tür suçtan bahsetmiyorum, sevmediniz birbirinizi mesela) geri İstanbul'a dönmeniz zor hemen. Bence İstanbul'un daha merkezi bi yerinde buluşun

Bilmiyorum ki detaylarını daha konuşmamıştık ama ben gitmek de istemiyorum pek o yüzden kalabalık mıdır diye sormuştum
Şu anda sezon yavaş yavaş bitiyor genelde gerçekten Adalı olanlar kalır. Vapur hattı üzerinde 3 yanlış bilmiyorsam 4 tane peşpeşe ada var. Kınalıada falan zaten çok sakindir. Büyükada özelinde düşünüyorum. Gündüzleri yine merkezinde bir canlılık olabilir ama genelde tepeye falan çıkınca yaz kış farketmez bir sakinlik ve issizlik var evet. Ve genelde tepeler ağaçlık ormanlık zaten. Eğer Ada merkezinde bir şeyler yiyip içip geri dönecekseniz bence bir şey olmaz da onun haricinde bir de sanaldan arkadaşınız ise ilk bulusma için yine de gitmeyin derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…