Acaba ben eşimi yanlış mı anlıyorum ?

etek buluz hrka yanına jartiyer onuda eşin birşey derse yumuşatmak için mi aldın çok akıllıca

ya ya ne demezsin...

eve geldi ben heyecanlı bir şekilde odaya götürdüm,aldıklarım yatağın üzerinde duruyordu,ilk tepkisi ''oooo aşkım alışveriş yapmış...eteğin çok güzel,bu buluzu nasıl aldın ya,ben ben başkalarında bu tarz birşey gördüğüm zaman yadırgıyorum ve benim karım giyecek !olacak şey değil !
ben:''tamam zaten bu benimde pek içime sinmemişti,bunu değiştiririz.''
jartiyere gelince ''aşkım ne gerek vardı buna''dedi,evet böyle dedi...

sonra eteği giydim.baktı çok güzel dedi.biraz daha baktı pilesi fazla mı ? dedi.inceledi,kalçanı çıkartmış ortaya dedi.(ben dikkatliyimdir,öyle olsa almazdım)

arkadaşlar eteği kesinlikle değiştirmem,onu beğendim.
ama buluz tamda içime sinmemişti,eteğin üzerine bi onu uygun buldum.
jartiyeri ise salla gitsin,bana lazım değilmiş !

birde dediki ''aşkım hayırdır sen eline para geçince böyle alışverişe çıkmazdın !dimi hazır ben yokken yanında rahat rahat alıyım istediğimi dedin !?''

yarın almasını planladığım telefon içinde dediki ''okadar nakitim yok,alacak olduğum ödemeler var,gelsin alırız.''(telefon bin lira)

he ben bugün bir pardesü(300) ve eşarp(80) beğenmiştim.yarın onlara bakmaya gideceğiz.

bakalım birşeyler değişiyor sanki

böyle böyle alışıcak işte... iyi tepkiler güzel sayılır. işte bu kadar basit,benim eşimde bazen kulp bulur ama ben takmam

tebrık edrım senın masallah bak ısteyınce nasılda oluyor yalnız jartıyer konusundakı taktıgın yanlış onu ortaya koyup ole gosterırsen adam tabıkı ne gerek var der uzerınde goruncede cokk .... olmuşun der anladın sen onu sakın pes etme bırazda sabırla halledersın sen bu işi ama gurur murur yapıp gerı adım atma değiştiğini farkeder esın ve onu kırmaya çalışır bı kere bıle tavız verırsen uzerıne gelır senı pes ettırır ıstıkrarlı ol sonucunu sende goreceksın hatta bu gunlerıne guleceksın ıstıkrar her zaman unutma sakın

böyle böyle alışıcak işte... iyi tepkiler güzel sayılır. işte bu kadar basit,benim eşimde bazen kulp bulur ama ben takmam
yok aslında ben de fark ettim,benin istekli ve kararlı olduğumu görünce beni destekler gibi görünüyor.
jartiyer kışkırtıcıdır aslında ama..
ama..üzerinde görünce

teşekkür ederim canım...

aslında daha öncede çok beğenerek bir jartiyer almıştım ve onuda öyle göstermiştim.
''hadi giy''falan diyip kıvranması ve onu giyecek olduğumun hetecanını yeniden yaşasın istediğim için bu şekilde göstermeyi tercih ettim.gerçi ozaman da 'keşke kırmızı alsaydın diyip yapacağını yapmıştı (!)(ben beyaz tenli olduğum için siyah daha çok yakışıyor-bana göre-bu seferki kırmızıydı)

yok pes etmedim,merak etmeyin,etmeyeceğim...

aama kıracak bi söz söylerse nasıl tepki vereceğimi ben bile kestiremiyorum

bugün dışarı çıkacaktıkya;geç kalkınca kahfaltı falan vakit baya ilerledi.
''ben sana para veririm sen alırsın istediğin eşarbı,diğerlerini bi ara beraber bakar alırız''dedi.
evdeyiz yani ama o yanımda ya giremiyorum sürekli,arada kaçamak yapar bakarım yorumlarınıza..

Son düzenleme:

arkadaşlar yanlış anlamanızı istemem.buraya fiyalarınıda yazmamın sebebi;cimri olup olmadığını anlamanıza katkısı olur düşüncesi

hadi bakalim gozun aydin gordunmi kiz nasilda yola geldi artik devamini goturursun benimkide bugun evde pek giremedim bide yagmur yagdi elektrikler kesildi merak ettim bu kiz napti diye ama gelismeler iyi durumda

kızlar,bugün yine geç uyandım.hatta eşim aradı öyle uyandım.
dedi ki,sen hani gidecektin dışarı,istersen bekliyim seni beraber halledelim işlerini.
tamam bekle dedim.gittim.kahvaltı yaptık.
sonra beğendiğim eşarba bakmaya gittik.beğenmedi...satıcı kızda dedi ki ''eşiniz genç,neden böyle koyu tonlarları kullanmasını istiyorsunuz ki?bunu beğenmişti,bırakın alsın !''
eşim de, ''eşarbı örtmenin bir amacı var,böyle parlak duran eşarp örtünün amacına uygun değil.''dedi.
(bana göre,çevrede rengarenk eşarplar örten kişilerin yanında sönük kalacak bir tondu ama eşim bu konuda çok dikkatli ama seviyorum bu huyunu)
kızda bana yaşlı kişilerin kullanacağı tarzda eşarplar göstermeye başladı !-gıcıklığına herhalde-
eşim çok sinirlendi,sonra bana 'hadi bak birkaç tane de çıkalım dedi.
bende gururu kırılmasın diye, ''hayatım ben sensiz beğenemiyorum,biliyorsun ben senin zevkine güveniyorum.''dedim.
ben seçtim,o seçti,ikimiz beğendik derken üç tane eşarp aldık.
çıktığımızda dediki, ''ağzını açıp birşey demedin !''
sonra söylediğim şeyi hatırlattım.keyfi yerine geldi.
birde saç maşası aldık.
çamaşır falanda aldım,hatta okadar beğendiki ''alsaydın bunlardan 5-6 tane dedi
bukadar

işte bu canım.en son olay !

önemli değil canım yaa ne olacak !

evet giyimim üzerine hayal kurar mesela derki ''istanbula giderken,sen lacivert pardesö altına şu,ayağına bu gibi planlar yapar (!)..

kaba derken,bunu ney için söyledin anlamadım,o yüzden birşey diyemiyorum !

yani kaba derken beğenmediği şeyleri söylerken senin incineceğini düşünmeden söylüyo galiba demek istedim.yani ben söylediklerinden onu anladım....

yani kaba derken beğenmediği şeyleri söylerken senin incineceğini düşünmeden söylüyo galiba demek istedim.yani ben söylediklerinden onu anladım....

ve yine evet.düşünmüyorki ;mağazadaki kızın yanında bana,'' senin beğendiğin güzel değil '' dediğinde benim o anda nasıl hissedeceğimi !

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…