Acaba ben eşimi yanlış mı anlıyorum ?

teşekkür ederim canım.

ihtiyacım olanı artık aldıracağım,bakalım.
diyeceğim zaten 'varlık içinde yokluk yaşatıyorsun,nasıl kıyıyorsum biricik karına'

üçüncüsüne cevap veremiyorum-utandım-

utancak bişe değil canım be :KK66:
neyse bi de ne dicem,evlilik eskiyince yani bi süre sonra bunlar daha rahat konuşulur hale gelir inan..
zaten mantıksız birşey istiyo da olmıcaksın ki.. sana ait bir hesap olucak ve elden vermek yerine oraya konacak sana ait olan para.. bankamatik kartın olucak,çekip harcıcaksın istediğin gibi..
sen yolunu yapmaya başla şimdiden :86:

sırf iç giyim satan yerlerden alınıyo ya,utanıcak bişey yok,gayet normaldir :82:

bebeklerini Allah bağışlasın canımm :emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

evet,ben manken üzerinde gördüm.çalışan kıza dedimki ''şuna bakmak istiyorum fakat burada değil üst kata çıkarabilir misiniz''kızda çıkarttı baktım,aldım.üst katta erkek yoktu.

mesela birşey beğendim almak istiyorum dediğim de eşim :''yok güzel değil,ne yapacaksın onu''gibi laflar söyleyip beni alacak olduğum şeyden soğutuyor,vazgeçiriyor.(laf cambazı !)

birkere olan şey yüzünden buraya gelip konu açmıyorum arkadaşlar .
ben üç yıllık evliyim ve her zaman aynını yaşıyorum !

çok çabuk beğenen biri değilim fakat beğendimde de çok kolay vazgeçemiyorum...

mesela 'bunu çok beğendim ve kaç zamandır bunun gibi birşey arıyordum''dediğim de,
eşim ''ya boşver daha güzelleri çıkar,o zaman alırsın''diyip dikkate almıyor !

cimri değil,gerçekten değil.

düğün alışverişi yaptığımız zaman ki eteklerimi (iki tane)onları kullanıyorum kaç zamandır.
hatta bitanesinden okadar midem bulandı ki ;bir daha asla giymem bunu diye yemin ettim !

avm ye gitmiştik abartısız on kere sordu 'birşeye ihtiyacın var mı ? 'diye.
her defasında 'evet,biliyorsun ki birçok şeye ihtiyacım var'diyorum.
sanki cevap vermemişim gibi bir daha soruyor,tabi ben de acaba almak istemiyor mu diye düşünmekten kendimi alamıyorum.

he bir de iki lafının arasında 'sigara içmesen hergün şu kadar parayla sana alışveriş yapardık !

şimdi soruyorum size:ben mi eşimi yanlış anlıyorum,yoksa ortada garip durum mu var ??

merak edenlere not : çalışmıyorum..

konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim.
konu sorumlusu ilgilenirse sevinirim.

eee tek başına git sen de alışverişe...:KK51:

X