Acaba ben eşimi yanlış mı anlıyorum ?

şimdi burayı okuyunca biraz daha anladım sen daha klasik eşin daha modern giymeni istiyor.sizde orta yolu bulun canım.eteğini pileli al bluzunu yarasa kol al , pardesü giy ama eşarbını onun istediği gibi bağlaa vs...ben jean pantolondan vazgeçemezdim ama eşim istemediği için giymiyorum...birazda orta yol bulunmalı evlilikte...

canım beni anladığın için çok sevindim.
eşimin zevkide güzel.son aldığımız pardesü (pardesü diyorum çünkü ne onun istediği kada kısa nede benim istediğim kadar uzun )
üzerimde gören peşimden koşarak gelip nerden aldığımı soruyor.inanın her dışarı çıkmamda en az 2 kişi soruyor bu soruyu.
eşerp renkleri ise o gri gibi tonları çok beğeniyor.bi ara almış gri bir eşarp.hiç kullanmadım birine vermeyede kıyamıyorum çünkü çok beğenerek almış.ama o tonlar beni hasta gibi gösteriyor.tenim çok solgun.gözaltı morluklarımda var (dı)
bazen zevklerimiz çakışıyor!
tavsiyelerinizi dikkate alacağım :) bayramdan sonra burada güzel heberler paylaşacağıma inanıyorum :)

Son düzenleme:

Canım eşini niye bekliyosun ki , al parayı eşinden bir gün çık alışverişini yap madem cimri değilmiş beyefendi parayı versin sende git al ihtiyacın olan şeyleri , dert edeceğin bir şey olmamalı bu

sanki durumunuz iyi değil yani olmasad bir 20 lira'ya bir bluz alır sana ya
cimrilik te değil
başka bişi bu

bana öyle gelıyorkı senın sureklı elestrılmen senın psikolojini yerle bir etmiş
eşinden ayrı alsan begenmıyor soguyorsun
bence cıdden otur agla ben senı memnun edemıyorum hemen eleştırıysoun benı de
saatlerce agla
bakalım ne olacak

Bekarım ama fikrimide söyleyim:)...

tek başına çıksanız alışverişe tartışmada olmaz.. istediğinizide alırsın bence ...
Ben eşimle alışverişe çıkmadım. 20 yıldır da bir eksikliğini hissetmedim, daha da hissetmem. Beraber çıktığımız hiç olmadı değil ama onda da o erkek bölümüne ben kadın bölümüne.

Merhaba bazen bende eşimle alışverişe çıktığımda zevklerimiz bir değil yani bana bişey gösteriyor beğenmedim hayatım diyorum sonra ben gösterince de yok ya o sana yakışmaz büyük gösterir gibi şeyler diyo bazende çok hoş şeyler gösteriyor alıyorum herzaman olmuyor arada oluyor zevkimiz aynı değil tarzımız ondan ama ben bişeyi beğenirsem alırım onun lafıyla bırakmam yani sizde beğendiğinizi alın ve fikrini sormayın arada bir kendiniz tek başına alışverişe çıkın beğendiklerinizi tek başına deneyin karar verip alın gerçekten beraber gezmek almak güzel ama tek başına da insan rahat oluyor istediğine bakıyor felan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…