Acaba ben abartıyor muyum, gerçekten bencil bir insan mıyım??

Kv gitsin aşağıda baksın dediğimde burada çocuklar sokağa çıkıyor en azından daha kolay bakması diyorlar orada öyle bir imkan yok daha zor olacaını düşünüyorlar bakmanın
İyi de orda bakması daha kolay diye kimse sizin evinize kendi evi gibi davranamaz ki.
Biraz evinizi mi sahiplenseniz acaba.
Yapılacak şey belli eşinize kayınvalidenize görümcenize herkese bu konuda rest çekip sadece kendi çocuğuna bakacaksınız.
İstemediğinizi söylemezsiniz, rahatsızlığınızı dile getirmezseniz kimse ne düşündüğünüzü bilemez.
Zaten olması gereken bir şeyi sağlamak bu kadar zor olmamalı.
Azıcık cesaret.

Çalışıyorsa sana çalışıyor para mı veriyor sanki , Allah aşkına yollayın anasinida kocanizida yegenleride siz böyle yaptıkça tepenize cikmislar ,idare ette nereye kadar idare et iyi alışmışlar sizin eve görümce sefasını sürsün siz bakıcılık yapin herkese,eşinizle güzel bı tartışmaya bakar herkesi kovmak kurtulmak.

Siz kendi değerinizi bilin sizde de bilmiyorsunuz ki
Sınırlarınızı çizmezseniz, haklarınızı ihlal eden çok olur.

yok kız ne parası kadar zaman bizde kalıyor insan elinde birşeyle gelir. Bu çocuk sopnucda bu evde yiyip içiyo. Gözüm yok ama böyle de olmaz yani. Benim evimde herşey var yok mu. Ben oğluma bir alıyorken şimdi her şey iiki alıyorum ayrımcılık olmasın diye. Ama ben yine bencil oldum ya..

Ağzınla kuş tutsan yaranamazsin kimseye boşuna uğraşma niye iki aliyonki herşeyi sürekli sürekli yedir içir olmazki valla ben cekemezdim İnşallah sizde tez vakitte kurtulursunuz

Çok haklısnız ben şimdi eşime soruyorum bugün alackalar mı çocuğu alırlar heralde diyor. Ne olduki hayırdır diyor bana yaaaa
Evliliğiniz yeni değil.
Eşiniz sizin neyden rahatsız olup olmadığınızı, neleri istemeyeceğinizi bilmiyor mu?
Ona karşı da aman kötü olmayalım yaptıysanız hep, şimdi hayırdır diye sorar tabi.

Çocukların bana yük oluyor evet diyemediğin sürece daha çok üzülürsün.
Senin evinde seni takmayan insanlara haddini bildirin ya. Kadının çocukları kendine yük ki size postalamış zaten. Haksız arsız olunca haklı haksız olurmuş.
Ben yerinizde olsam çocuğumu alır anneme giderim o çocukta evine gidene kadar dönmem. Kesin ve net

Annem hasta benim parkinson hastası. Zaten annem sağlıklı olsa en başta bunları şimdi yaşamazdım ben

Bu insanlar neden cocuk yapiyor yahu?
Bugun açılan kacinci bu konu böyle
Ne güzel dogur at baskasinin basina baskasi buyutsun , oh ne ala dunya
Yahu benim oglum gecen gun yurtfisindan anneannesine giderkrnbir gece kardesimin evinde kaldi , ben zaten gelinimizi arayip sordum kalabilir mi diye , cocuk gittigi gün yine aradim bin kere teşekkür ettim
Milletteki rahatliga bak saka gibi
Siz gercekten iyi katlaniyorsunuz , kardesimin cocugu dahi olsa hastalik vs gibi bir durum yoksa bende kalamaz bu kadar cok

bende öyle ben yengemi ararım sorarım hatta egemen çocukları ozledi az oynamaya gelebilir mi? ZAten kalmaz da ölüm hastalık vs olmadığı sürece. Ben de görümceyim ben neden böyle rahat değilim. Bak benim oğlum kayınvalide köye gitmişti 1 aylığına egemen de 3 yaşında falandı görümcem bakyı o dönem evdeydi çalışmıyordu. Ama ben sabahları bırakıp akşamda iş çıkışı koşa koşa gidip oğlumu alıyordum ondan yeterki kadar yük oldu çocuk diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…