Ablamın yakın arkadaşı ile yaşadıklarım

Hamilelik hormonu doğum stresi olan bir kadına evet denilmeyecek şeyleri söylemiş yapmış bir terbiyesiz... O gün az bile tepki vermişsin ben olsam ablama bile çıkışırdım bana öyle davranmasına nasıl müdehale etmiyor diye.. Hamileliği şımarıklık olarak görenler sanırım hamilelik ya yaşamadılar yada kendilerini duygularını hormonlarını unuttular. Yapılması ve söylenmesi gereken neyse onu yapacak olan sen değilsin aksine senden özür dileyip konuşması gereken kişi ablanın arkadaşı. Hoş dilemesin bence bu kişi hayatında olsa ne olmasa ne, seviyor muydun sana katkısı var mıydı hayatına iyilikler dokundu mu? Hayırsa cevaplar o zaman hiiiiç sallama sinirlerini de hala bozmaya devam etme canına günah...

Allah başka dert vermesin
Yaklaşık 9 ay geçmiş üstünden, ciddi olamazsın!

Dış kapının, dış mandalı hadsiz ve kompleksli biri belli ki hiç kafana takma her karşılaştığın yerde sok lafı kessin sesini

Ablanız umarım gerekenleri söylemiştir. Kardeşimin doğumuna on gün kala böyle patavatsızca konuşan kişiyi fena haşlardım.

Size gelince bence konuşmayın bile en iyi cevap sessizliktir bence

Ne konuşacaksın Allah aşkına seni silmiş sende sil gitsin yani hayırdır o kim ki peşinden kocasınız toksit biri zaten belli

Ablanızın anlık müdahalesini gerektiren bir mevzuymuş. Hem sizi eyliyor hem arkadaşını sanki. Siz daha sonradan olanları ablanıza aktardınız mı? Ne tepki verdi?

Ben unutuyorum ama o benim arkadaşıma başını sonunu anlatmadan evire çevire anlatıyor
Arkadaşın sana laf taşıyana kadar, "Sen kim oluyorsun da, Eyina' nın ablasının evinde ona laf söyleyebiliyorsun?" diye o kadına ağzının payını verememiş mi?

Arkadaşın sana laf taşıyana kadar, "Sen kim oluyorsun da, Eyina' nın ablasının evinde ona laf söyleyebiliyorsun?" diye o kadına ağzının payını verememiş mi?
Arkadaşım olayı benden öğrendi, arkadaşımın bildiği sadece "burası benim ablamın evi" kısmı. Başını sonunu ben anlattım ona. Arayıp olayı öğrendim Eyina az bile yapmış diyeceğim dedi. Tabii ben bunu yapmasını istiyor muyum emin değilim

Ablanızın anlık müdahalesini gerektiren bir mevzuymuş. Hem sizi eyliyor hem arkadaşını sanki. Siz daha sonradan olanları ablanıza aktardınız mı? Ne tepki verdi?
Ablam tüm olaya şahitti. Orada bir şey söylemedi ama daha sonra konuşmuş ve arkadaşı da o senin kardeşin diye böyle söylüyorsun demiş. Arkadaşıma anlattığını ablama söyledim ve o da çok kızdı ona düşmez bunu anlatmak dedi.

Bu kişi ablamı paylaşamıyor. Neredeyse yakasını bırakmıyor diyebilirim

Vurdun gol oldu kızım biz aileye beraber takilcamiz dönemden geçiyor ya nerden buluyon böyle laflar taktik versene

Bence sen onunla konuşurken bu cumleyi şöyle

Ya bunu hiç yapamadım. Böyle durumlarda yapabilmeyi çok isterdim. Ben nezaket ve hoşgörü insanıyım. Bu tarz olayların içinde olmak hoşuma gitmiyor. Fakat bazı insan nezaketen anlamıyor.

Canım böylelerine denk gelince dilinle dovuceksin kufursuz küfür etkisi yaratmayı öğrenmek lazım bende bazen cidden gelemiyom ama lazim gerçekten yoksa sinir olursun böyle

Hic bir arkadaşım kardeşimden önemli değil ağzının payını verirdin görüşmezdim kimse kardeşime bu şekilde davranamaz

Biraz manyak evet. Zor bir insan. Gelen su degilmiş ilk doğum olması ve haftamın gelmiş olması sebebiyle öyle sandım

Biraz manyak evet. Zor bir insan. Gelen su degilmiş ilk doğum olması ve haftamın gelmiş olması sebebiyle öyle sandım
Zor falan değil kimse haddini bildirip dilini geriye sokamamış . Böylelerini toplulukta bozup bozup oturtucaksın ki konuşmak istediği zaman 5 kere falan düşünsün. Herkesin aklı başında gayette milleti alttan aldıkca kuduruyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…