Ablamın yakın arkadaşı ile yaşadıklarım

Bu kadarına ne gerek var ya karşıdaki insan hakaret etmemiş ki hem orası ablasının evi kovar gibi "ailece başbaşa kalmak istiyoruz" diyemez. Ablamın evi dahi olsa kimsenin evinde bunu deme hakkı göremem kendimde. En güzeli iletişim kurmaması.

Ne alaka yaaaa , çok saçma

Bence bu kız salak. Bugünü mü buldun demiş bi de. Sağlık meselesi varken bunları söylemesi gerizekalı olduğunu gösterdi bana

İyi de misafir olan kişi kovar gibi neden geldin demiş ? Ev sahibinin kız kardeşi olarak konu sahibi mi daha kıdemli + hamile ve hastaneden dönmüş yoksa iki kuru pasta yemeye gelen mi ? İlginç bir bakış açısı cidden . Laf atismasini başlatan da misafir olmuş . Hak edene hak ettiği cvp verilmez ise işte böyle sekiz ay içerde yara olur . Saygı duyuyorum lakin sizin gibi düşünmüyorum katiyyen

Bence boşverin aradan zaman geçmiş sizin bu olayı tekrar onun önüne sunmanız onu mutlu eder. Demek ki sindirememiş iyi olmuş içine dert olmuş der. Sizde her yerden engelleyin geçin. Boşverin slm vermeye bile değmez.

Ya bunu hiç yapamadım. Böyle durumlarda yapabilmeyi çok isterdim. Ben nezaket ve hoşgörü insanıyım. Bu tarz olayların içinde olmak hoşuma gitmiyor. Fakat bazı insan nezaketen anlamıyor.
Nezaket ve hoşgörü hak edende kiymetlidir . Biraz yırtıcı olmak diş gostermek bizi hem hadsizlerden korur hem kendimize olan saygımızı artırır .

Karşıdaki dengesizmiş zaten orası muhakkak ama bence bu tür insanları yoksaymak her bakımdan daha kârlı.

ne yalan söyleyeyim bende senin gibi düşündüm ceylinim
bana da şaka geldi kusura bakmayın da konu sahibi

diğer yaptığınız hareketler de biraz çocukça olmuş
ama o kadının eşinizle ilgili yaptığı hareketler de yanlış

bu konuda birşey söylenmesi gerekiyorsa bunu ablanızın söylemesi gerek diye düşünüyorum.
evine davet edilmişsiniz gitmişsiniz. yaptığınızda abes bişi yok. yani çok da lazım birisi mi onu da düşünmek gerek. ablanıza yaşananlardan bahsedin birşey denmesi gerekiyosa zaten o söyler.

Kıdem ne alaka ya? O evde ikisi de misafir konumunda. Ayrıca şu gülerek laf sokma çabasına giren insanlar bana korkunç gelir hep. Ben ne söyleyeceksem cart diye söylerim ne gereke var öyle şeylere.

Bunun bir tık üstü saça yapışmak ha ama bence tarzı bu o kadının. kardeşi tavırlarıyla, laflarıyla nasıl rahatsız ettiyse o haliyle yemek yetiştirme telaşına düşmüş hanımefendiye. Bide fazlalık gibi hissettirmiş. Uzat ayaklarını yat onun yemek telaşı sana mı düşmüş kdın çok çok bencil geldi bana

Kıdem ne alaka ya? O evde ikisi de misafir konumunda. Ayrıca şu gülerek laf sokma çabasına giren insanlar bana korkunç gelir hep. Ben ne söyleyeceksem cart diye söylerim ne gereke var öyle şeylere.
İkiside misafir konumunda değil. Siz cart diye söyleyin karışan mı oldu? böyle bişi anımsamıyorum.

Üzerinden çok zaman geçmiş, bence tekrar iletişim kurmayın. Konuda üzüldüğüm nokta, planlarını bozduğum için mahçup hissettim demeniz oldu. Bir doğum gerçekleşecek, bebek dünyaya gelecek bozulsun yani planlar ne olabilir en fazla? Ki eve geri dönülmüş, dönülmeye de bilirdi. Sağlık bu. Bence ablanız evden çıkınca dedikodunuz yapılmış, geldiğinizde de yüzünüze söylemiş. Çok çok ayıp yaptığı. Ben olsam hiç bir şekilde muhatap olmazdım, kime ne anlatırsa anlatsın.

ya işte gülerek denmesinin nedeni birincisi bu durumu engellemek ikinciside gülerek söylenen laftan asla emin olamazsın. lafı duyar anlar ama bi afallarsın ne dedi şimdi bu diye. O yuzden gülümseyelim :)):))

Çok patavatsızmış ablanızın arkadaşı. Ne kadar ayıp siz bebeğinizin derdindesiniz o neler düşünüyor. Bence arayıp kibar bir şekilde uyarın ama bunu size anlatan arkadaşınızı da zorda bırakmayacak şekilde izah edin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…