abimden biktim

icim sisti okurken..
esasli bi dayak hakediyor abin de..anladigim kadariyla koca kazik kadar adam..
dur bi insallah feminist bi kadinla evlenir de dunyanin kac bucak oldugunu gorur

Böyle bir arkadaşım vardı birebir fazlası var eksiği yok. Hatta abisi arabayla bizim eve bırakır apartman Kapısı'ndan girer abisi gidince sevgilisiyle buluşurdu. Geçenlerde gördüm sevgilisinin Arabası altında geçen hafta tatilden Gelmişler üstelik :) diceğim o ki hayat bu değişmeyen tek şey değişimdir. Sabret katlan demiyorum suyuna gitmeye calıs cünkü onu öyle yetiştirmişler

merhaba aynı yaştayız ve aynı abi sorunsalını bende yaşıyorum malesef herşeyime karışır dediklerini bizzat aynen yaşadım yememk yapsan beğenmez kilonla dalga geçer herşeyine karışır bu davranışlar tipik abi davranışı ayrıca yemek yaptığımda beğenmediği zaman yeme o zaman diyip önünden alıyorum açlıktan yiyiyor tabii kilomlada dalga geçer orta kilodayım ben bana maşşallah tosunum felan ama der bu söylediklerinin hep şaka olduğu anlaşılır bak bu söylediklerin her abide var ve kızkardeşlerini sinir etmek onların çok hoşuna gider laf olsun torba doldursun diye hep o lafları kullanır hep seni alana yazık seni br günde geri getiriler der hep kavga ederiz annem bıkar artık tabii her anne kızına tut o çeneni sende hakediyorsun der daha çok sen suçlu olursun :d dediğin gibi herşeyini ayakişlerni sen yaparsın hele o çoraplar :'( her gün uyarmaktan bıktım huylu huyundan vazgeçmez bende ona hep seninle evlencek kadına yazık derim seninle kimse evlenmez der onu daha çok ezerim tövbe de lan diyo bide dediğin gibi babam karışmaz ikimizi uyarır kavga etmeyin aranızda insan gibi çözün der aynen sana bir mal aldıysa kimin malıyla kime artistleniyorsun felan der hiçç alınmam yüzsüzleşirim kıyafetlerime makyajıma mesajlarıma arkadaşlarıma çok karışır üniversiteye başlıcam inşAllah 2 sene sonra dyo çok geniş çevren olmayacak takibinde olcam felan bende yav he he diyiip geçiyom amannn salla takma alıştım artık eskiden hep vuruyordu şimdi Allaha şükür yok vicdan azabı çekiyor abiler herşeyi çok abartırlar sanırsın annelerinin prensesi onlar artık ben bu yaşadıklarımızı normal buluyorum artık büünye alıştı malum takma yani evlensede kurtulsam diye bakıyom bak evlensinler nasıl kurtulcaz bu arada abinle kaç yaş var aranda?

annen onu yetiştirememiş yazıklar olsun annene
o evlensede küstahlığa devam edecek babanla konuş yaptıklarını anlat

Benim ablamda bana küçükken hep sen üvey evlatsın derdi. 4. sınıfa geçene kadar kendimi üvey evlat sanarak büyüdüm.. Abi abla farketmiyor ya küçük kardeşler hep böyle üzerinde psikolojik deneyler yapılması için doğurulmuş gibi
Sen kızsın vs demesi ayrı bi kırıcı tabi ama boşver belli bi yaşa kadar çekeceksin sonra herkes kendi hayatını çizecek zaten.

Senin bu yazdiklarin nedir biliyor musun ? " kasap sevdiği deriyi yerden yere çalarmış ".

Biraktim telefonu zaten bir-iki kere, ama sonra gelip ozur diliyor, zorla veriyor, almazsam yine kavga ediyoruz

Guldurdunuz ya

Kahvaltida yurek yemek artik oyle yapacagim tesekkurler..

Annelerinin prensesi saka bir yana sadece benimki bu kadar okuz degilmis, rahatladim

Hahaha haklisiniz

Iste yanlis aile egitiminin harika bir ornegi. Uzgunum ama abiniz artik bu yastan sonra degismez. Onu boyle kendini bir halt sanir seviyeye getiren siz degilsiniz, kendinizi hic suclamayin. Ona bu cesareti veren anne ve babanizin yanlis egitimi. Siz umarim ileride cocuklariniz oldugunda kiziniza ayri oglunuza ayri davranmaz, ikisine de kendi islerini kendileri gormesi gerektigini, birbirinin ozeline karisamayacagini ogretirsiniz.. Sizin durumunuza cozum yok ne yazik ki.. Umursamayacak ve universiteyi mutlaka farkli sehirde okuyacaksiniz..
Sevgiyle..

Yorumunuz icin tesekkurler, kesinlikle yaninda kalmayi dusunmuyorum zaten

Su konuyu yanlıslıkla kendimin açtğını filan düşündüm tatlım :) 23 yaşndayım ama halâ kücük kızmısım gibi davranısları, saçma sapan tepkileri beni benden alıyor. Zamanla değişir dedimde yıllar geçti aynı. Allah yardımcımız olsun

Büyüyünce geçiyor merak etme küçükken banada öyle yapardı abilerim beni bunaltırlardı sürekli emir verirlerdi istediklerini yaptırırlardı şimdi hepimiz ayrı yerlerdeyiz nerdeyse arada görüşüyoruz azarlayamıyorlar ve hiç bir şeyime karışmıyorlar emin olabilirsin zamanla geçiyor olgunlaştıkça sen

Abiler ben daha bi tanesiyle bas edemiyorumyaa insallah :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…