abimden biktim

Cok fazla karsi ciktigimda eger soyleyecek bisey bulamiyosa canimi yakiyo ne yapabilirimki?

Ben olsam dalardım allah ne verdiyse :)
2 yersem bir tane de vurmayı başarabilirdim sanırım :)
Şaka bi yana,
stratejik davran sen. zaferler savaşarak degil, dogru stratejilerle kazanılır.
Önce duygularına oyna. Abicim seninle biraz konuşabilirmiyiz diyerek al karsına.
Kırgınlıklarını tane tane anlat. onu çok sevdigini :KK53:
ve ondan da sevgi görmek istedigini söyle.
hatta sarıl :63: bakalım, belki küçük ayının içinden kedi çıkarmayı başarabiliriz :110:

Al iste. Erkek milletinin totosunu anasi babasi, bu kadar kaldirirsa evdeki kiz ne yapsin. Sonra bunu eslerine de uyguluyorlar. Bende erkek anasiyim ama bu kadar taviz vermem. Kusura bakmasinlar ama ana babalar ogullarini iyi yetistirsinler nedir bu hanimlarin bu hali. Cok sinirlendim yazini okuyunca. Valla abini dovesim geldi. Suc ana babanda bunu da bilesin.

Ben olsam dalardım allah ne verdiyse :)
2 yersem bir tane de vurmayı başarabilirdim sanırım :)
Şaka bi yana,
stratejik davran sen. zaferler savaşarak degil, dogru stratejilerle kazanılır.
Önce duygularına oyna. Abicim seninle biraz konuşabilirmiyiz diyerek al karsına.
Kırgınlıklarını tane tane anlat. onu çok sevdigini :KK53:
ve ondan da sevgi görmek istedigini söyle.
hatta sarıl :63: bakalım, belki küçük ayının içinden kedi çıkarmayı başarabiliriz :110:
Onuda denedim.. soyledim sen bana cok kiziyosun, bisey yapmadigim halde bagiriyosun artik cok uzuluyorum diye.:KK61: Zaten kavga etmedigimiz zaman cok iyi. Ama sorun su ki hemen her seye sinirleniyo ve kavga etmedigimiz sure tas catlasa 2 gun falan oluyo.

Al iste. Erkek milletinin totosunu anasi babasi, bu kadar kaldirirsa evdeki kiz ne yapsin. Sonra bunu eslerine de uyguluyorlar. Bende erkek anasiyim ama bu kadar taviz vermem. Kusura bakmasinlar ama ana babalar ogullarini iyi yetistirsinler nedir bu hanimlarin bu hali. Cok sinirlendim yazini okuyunca. Valla abini dovesim geldi. Suc ana babanda bunu da bilesin.

Soyluyorum anneme.. "sen boyle yapmissin bak bana kac yasimdan beri is yaptiriyosun ona gelince o erkek diyosun" diyorum o da sag olsun "iste yaptik bi hata" diyip cikiyo isin icinden yine arada ben kaliyorum

Soyluyorum anneme.. "sen boyle yapmissin bak bana kac yasimdan beri is yaptiriyosun ona gelince o erkek diyosun" diyorum o da sag olsun "iste yaptik bi hata" diyip cikiyo isin icinden yine arada ben kaliyorum
Ne demek o erkek. Erkek diye kral mi olmus basina. Kalksin kendi pisligini temizlesin. Senin anan erkekci belli. Kizini adam yerine koymadigina gore. Yazik valla sana. Oku oku da kurtar kendini.

Merhabaa.. benim sorunum abim.. 16 yasinda bir genc kizim. Abim herseyime karisiyor. Oje surmemden, yemek yememden tutun, evde yaptigim temizlige kadar. Hadi kiyafetlerim, susum pusum o kadar onemli degil istemiyosa yapmam ama diger konular beni gercekten bunaltiyo ya. 1.68 boyunda 58 kiloyum cokta kilolu oldugum oldugum soylenemez ama ne zaman mutfaga girsem basliyo dalga gecmeye, elli kere soyledim hoslanmiyorum dalga gecme diye ama yok yani hala daha "bu kadar ye ye sonra abi dalga gecme de tamam" diyo. Sonra burnum buyuk bende farkindayim ama abim yuzunden takinti haline getirdim artik her gun burnumla ilgili konusuyo. Su an lise 2 deyim 8. Sinifta bana bi telefon aldi surekli onu soyluyo her kavga edisimizde "alirim elinden, kirar atarim" diyo. Ben oyle mutfaga falan girmem fazla ama gecen gun makarna yaptim ilk kez yaptigim icin guzel olmadi pek kabul ediyorum ama mutfaga giriyo yuzunu burusturuyo "seni alicak adam yandi bu ne boyle ben bunu yemem" diyo bende "kendin yap o zaman madem begenmiyosun" dedim bana diyoki "bu benim isim degil yemegi kadin kismi yapar".......
Bugun kavga ettik yine annemle babam yazliga gitti o da hastaydi babaannemlere gidip kaldi alt katimiza gitti yani. gece evde kimse yok diye bende korktum kapiyi falan kilitledim anahtarida kapinin ustunde biraktim. Sabah annem falan aramis abim zile basmis ama uyanamadim. O da eve giremedi haliyle. Simdi geldi bana bagiriyo "gerizekali niye anahtari ustunde birakiyosun, o uyku duzenini hemen duzene sokucaksin yoksa telefonu kirar atarim babam aradi kavga ettik senin yuzunden" dedi bende sinirlendim "9 bucukta yattim zaten ama kalkamadim napiim" dedim "lan benim sucummu senin yuzunden bana kiziyo" dedi bende dedimki "sen evi dagitiyosun ama annem bana bagiriyo benim sucum olmamasina ragmen bende uyanamadim ne var yani" dedim bi bagirdi bana "lan tabi sen toplicaksin bide benmi topliyim kizsin sen" diye
Surekli ayni seyi yapiyo annem evdeykende ona soyluyo bazen o coraplarini topla diye o da bana zorla toplatiyo tamam anliyorum calisiyo yoruluyo ama bende okula gidip geliyorum odevlerim var, neden calismamin ortasinda beni boluyosun?
Yaz tatilinde abimde 2 haftalik tatile cikti evde oturuyoruz surekli bana emir yagdiriyo "su getir, aciktim yemek hazirla, kopegi gezdir" yapmicam diyincede bagiriyo "sen kizsin yapmak zorundasin ben erkegim yapmam"

Kiz olarak dogdugum icin ayak islerini yapmam mi gerekiyo yani anlamiyorum

Evi dagitiyo disari cikarken bana bagiriyo "cabuk temizle suralari annem gormesin"

Ne denediysem vazgecmiyo su huylarindan bi kerede aradi beni, o sirada dayim vardi evde. Bende mesaj attim misafir var acamam burdan soyle ne dicen dedim. Babami aradi, telefon hoparlordeydi, beni istedi babamda verdi telefonu yine bagirmaya basladi "senin agzina s.......... cabuk geber yat eve gelince ayakta olursan goruscez" diye resmen rencide etti o kadar uzuluyorum ki anlatamam.. hani bazen dusunuyorum keske erkek olsam o zaman bu kadar uste cikamazdi..

Zaten 2 senem kaldi ama nasil dayanicam onuda bilmiyorum hangi alani sececegime bile karisiyo ya ilk baslarda sozel istiyodum affiniza siginiyorum kendini yirtti boyle sozel okuyamazsin diye

Benim naapmam gerek bu durumda? Sabretmekten baska caremde yok ama artik oturup aglayasim geliyo
Abin de suc yok anne baban da suc var.
Cocugu anne baba egitir. Ayni evin icinde gormemeleri de mumkun degil. Anneni babani al karsina konus bence.
Abinle evlenecek kizcagiz kimse acidim simdiden

Abin de suc yok anne baban da suc var.
Cocugu anne baba egitir. Ayni evin icinde gormemeleri de mumkun degil. Anneni babani al karsina konus bence.
Abinle evlenecek kizcagiz kimse acidim simdiden

Konustum ki... ana dedigim gibi "yaptik bi hata" deniliyo ondan sonra ayni. Kurtulusumda yok gibi

Cok fazla karsi ciktigimda eger soyleyecek bisey bulamiyosa canimi yakiyo ne yapabilirimki?
Valla senin yaslarinda ben de abimle cok tartisitdim. Vunku buyumustum basa cikabilirdim. Cami cerceveyi indirdigimi bilirim bana vurdugunda daha dellenirdim. Ben haksizliga gelemem her turlu tepkimi koyardim karakter meselesi. Sonra ayagini denk aldi bunla basedilmez diye :)

Valla senin yaslarinda ben de abimle cok tartisitdim. Vunku buyumustum basa cikabilirdim. Cami cerceveyi indirdigimi bilirim bana vurdugunda daha dellenirdim. Ben haksizliga gelemem her turlu tepkimi koyardim karakter meselesi. Sonra ayagini denk aldi bunla basedilmez diye :)

Ben biraz pasifim sanirim:KK61::cry:

Ben olsam birkere daha telefonun alırım filan dediğinde duvara çarpar telefonu,sonrada elimden alıcak bişey kalmadı bidaha bana karışma der giderdim yanından.Sonrada uzuuuuuuuuuuunnn süre köpek gibi davranırdım kendisine.Benim çözüm yollarım bunlar.Birinin başıma bişey kakmasındansa elimde hiç bişey kalmamasını tercih ederim.

Babanı bi güzel dövmek lazım.
Annesine karşı gelen, kardeşine erkeklik taslayan acil sevişmesi gereken gecikmeli ergen abazan oğluna 2 tane sağlam çakması gerekirken sus pus ise; ne annede ne abide ne de sende kabahat.
Kabahat babanda, önce oyunu dövmek lazım sonra abini..

X