abimden biktim

benim abim de böyleydi ama seninki biraz aşırı olmuş, hem yaşın küçük bunlar tatlı atışmalar ilerde özleyebilirsin bence. abimle uzak yerlerdeyiz bir araya gelince hala uşşş yanaklara bak tospaa falan der bi sevme şekli bana göre :) ayrıca konuyu okuyunca bu video aklıma geldi :)

Abiler ben daha bi tanesiyle bas edemiyorumyaa insallah :))

2 tane az mı çektim küçükken ağzıma tükürürlerdi şimdi sevgilimi bile biliyorlar... Çeyiz alışverişi bile yaptım abimle :) o derece maşalah diyelim de ama cidden küçükken çok çektim hala kıskançlardır hala ufak tefek karışırlar ama ben karıştırmamaya çalışıyorum

Kusura bakmada ne Gerizekali abin varmis

Tipik burnu havada erkek tipi , sadece kadina laf gecirebilir ama birgün fena havasini alirlar onun

Annene bile böyle bagiriyosa yapacak pek birsey yok canim benim malesef görmezden duymamazliktan geleceksin , hatta onun o aldigi Telefonu onun yaninda yere firlat parcalansin
Belki ozaman telefon havasida söner ..

Cok guldum videoya hahah:) ama benimki boyle sakin tepkiler vermez -.-

Aynen nazar degicek

Ne kusuru ya dogru soze ne hacet oyle bisey yaparsam acik acik soyliyim dayak yerim

Ne kusuru ya dogru soze ne hacet oyle bisey yaparsam acik acik soyliyim dayak yerim

Ama o telefondan bie sekilde kurtulman lazim , her iki lafta minnet etmesin
Ay sinirlendim ya , babanda sessiz kalacagina bir ders versin.
Babanla disari cik ve konus icindekileri anlat..

Vay be ne abiler varmis. Benim abim.var mi yok mu sesi çıkmazdi. Ben akli basinda bir kardeştim ama simdi zaman zaman derim keske abim bazi durumlarda agirligini koysaymis diye. Sanirim abiler bir ortasini tutturamiyorlar :)

Ama boyle bir abim olsaydi cinnet gecirirdim herhalde. Benim babam tam tersine o kizlarin isi o erkeklerin isi diye ayrim yapardi. Baya rahat buyudum ben. Simdi abinize ne denir ki bilemedim. Dis gorunusunuzle alay edisi, sen kizsin yap demesi. Afedersiniz hanzo diyecegim. Iste insan isterse 100 universite bitirsin neye yarar, hanzo hep hanzo. Ben olsam annemle babami karsima alir iyice sesimi cikartirdim. O erkek diye herseye goz yummakta nedir? Benim annem zamaninda okuyamamis cekmedigi kalmamis bir kadinken asla bizi o erkektir yapar anlayisi ile yetistirmedi. Bunu hangi kadin kabullenebilir ki? Abiniz boyu beyi olmus annenizi babanizi takmiyor. Onlarin ses cikartmasi lazim yoksa olmaz.

Ama o telefondan bie sekilde kurtulman lazim , her iki lafta minnet etmesin
Ay sinirlendim ya , babanda sessiz kalacagina bir ders versin.
Babanla disari cik ve konus icindekileri anlat..
Umursamiyo pek. Dedigim gibi cok gurultu yaparsak 'oraya gelirsem ikinizide elime dolarim" diyo..

Ya annemin dusuncesi "zamaninda ben yaptim sende yapicaksin" babam zaten annemin gozunun icine bakar hic citini cikarmaz sadece iste gurultu falan olursa kizar o da ikimize birden

Gercekten daraliyorum artik. Dun arkadasimla disari ciktim, o sira 11 kez aramis beni ama disarida cok gurultu vardi arabalar, insanlar vs... duymadim. Sonra ben aradim telefonda bagirmaya basladi niye cevap vermiyosun cabuk eve gel falan dedi bende arkadasima caktirmiyorum tamam dedim telefonuda cebime koydum yanlislikla abimi aramisim yine. Fark edince soyledim yanlislikla oldugunu 'eve gel yanlislikla aramayi gostericem sana' dedi.
Eve gittim bagirmaya basladi o telefonundaki sifreyi kaldiricaksin diye. Bende sinirlendim ona bagirdim kaldirmicam dedim.
Seni oldururum bak duzgun konus dedi bogazimi bi sıktı. Annem ayiramiyo ama babama bagiriyo babamda gelmiyo.
Sonra bende iyice sinirlendim geber dedim sacimdan tuttu beni yerde surukledi bide omzuma, karnima falan tekme atti. Annemi itti onunda sacini cekti.
Benimde canim yaniyodu haliyle ciglik atiyodum.
Tabi babam hala gelmiyo, dayim bizdeydi o geldi yine ayiramadi sonra babam geldi abimede annemede banada yapistirdi iki tane.
Yani ne bileyim o kadar uzuldum ki... sirf telefonu duymadim diye boyle biseyide hak etmiyorum bence. Sonra annem sirf bizi ayirmak icin bagirdigi icin tokat yemeyi haketmiyo.
Dayim gittikten sonra kizdi annem babama niye vuruyosun diye cevabi da "yirtik yirtik bagiriyosunuz" oldu.
Boyle varya o an dedimki giriyim banyoya intihar ediyim. O kadar nefret ediyorum ki.
Ben eve gelmeden oncede abim dayimin yanina demiski "bana hic cocuklugumu yasatmadin (anneme diyo bunlari) parami aliyosun bi sey yaptigin mi var"
Kadin oyle bir agladiki yanimda "ihtiyac olmasa zaten almam ama elimden bisey gelmiyo yetmiyo goruyosun sanki alip kendime harciyorum sanki hic annelik yapmamisim gibi oyle bi konusuyoki" dedi dedi agladi. Hayir verdigi parada 600 lira maasinin yarisi bile degil.
Gercekten cok biktim. Beni gecin anneme yazik ya moralim o kadar bozuk ki

çok üzüldüm...abınız babanızın ızınden gdıyor bence..baksana babana çöuzumu hepınıze vurmakta bulmuş....ustelık dayınız varken nasıl karısına el kaldırıyokı....dayınız susup oturuyomu pes
ustelık çok kuçuksun daha....abınız kaç yasındaydı....

Uniye gecmem icin bu seneyi saymazsam 2 senem var ama o kadar buyuyoki gozumde. Istiyorum ki hemen defolup gidiyim.
Cok ustun goruyo kendini. Mesela ben olmak istedigim meslegi soylesem hemen guler sen yapamazsin der, sayisali yapamayacagimi biliyo buna ragmen sayisal okumam icin zorluyo.
Artik dusunuyorumda hani gercekten sevmiyo bu beni ya. Istiyoki okuyan bi tek o olsun, hepimiz onu dinleyelim, tapalim ona
Boyle bi kin doldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…