abim ve ailesi

E yuh artik, bence gec bile kalmissin. Kadin tepenize cikmis, kimin haddine annenin babanin hatta taaaa senin nisanlinin hesabini tutmak. Kopar bir kiyamet, gelip gitmesinler. Anca böyle anlarlar

ya bilmiyorum ben de nişanlıyım. kaynanamı severim iyidir eli açıktır ama beklentim sıfır. ama yengem böyle annemi babamı bankamatik gibi görüyor

E yuh artik, bence gec bile kalmissin. Kadin tepenize cikmis, kimin haddine annenin babanin hatta taaaa senin nisanlinin hesabini tutmak. Kopar bir kiyamet, gelip gitmesinler. Anca böyle anlarlar
kıyametler çok koptu. hepsinde de gelip yenge özü diledi barıştı annem babam.

ailemle böyle konuşma yapsam kötü oluruz bu yüzden susuyorum. yorumum yok ama annem söylüyor zaten zamanında yapmadı yapmadı zamanında istediler ki oturdukları ev satılsın abime verilsin. bunun için doldular abimi. en son dedi abim annem babam ölse benj sokağa atarsın diye bana. abimin işi iyi yani sokakta mı kalacak beni hiç tanımamış resmen düşman bana

işte ben utanıyorum diyemiyorum. o da biliyo bu yüzden böyle. Çeyize Airfry mı aldın robot mu aldın. en son dedim yani istersem endüstriyel makine alırım kendi keyfim

Engel olsanız ne olur ki? Oluyorum lan var mı diyeceğin deyin. Kaynanasını ve kıymetli karısını kendi doyursun erkek olup.
abime dedim zaten benim ne zaman ailemi doldurduğumu gördün inan alsalar senden çok sevinirim ama ailem o kadar sene senin kaynananı rahat ettirmek için çalışmadı.

Siz niye arabanızı abinize verecekmişsiniz canım, pişkinliğin bu kadarı.. Gelininiz ve annesi hasetliklerinden ölecekler, abiniz de aklını ve vicdanını kullanmayı unutmuş sanırım.. Ay o yengenizin ağlama kısmında gına geldi bana..

laftan anlamıyorlar ya anlamıyorlar. yüzsüz ikisi de. annem yengeme beğenmiyorsan git ev tut dedi 2 gün sonra yengem almış çocukları gelmiş ağlaya ağlaya özür diliyor

ben arabamı asla vermem ailem de istemez. ama abim istiyor işte. zaten ailem de böyle düşünüyor biraz bu yüzden istemiyorlar. ailem yaşlı da değil yani ikisi de genç hala genç anne baba olmuşlar. abim zamanında ev almaya kalkmış olsaydı destek olurlardı ama. şimdi olamazlar 3-4 milyon olmuş evlat. her şeyin aşırı lüksüne kaçıyorlar çünkü bu yüzden ev onlara yetersiz geliyor.

Ailenizden elinizi çekmeyin evlendiniz diye, bu yamyamlara bırakmayın meydanı.
yok asla bırakmam ama yorum yapmıyorum. konu açılıyor susuyorum ben karışmam ama arabamı vermem diyorum. abim için dünyaya geldiniz dedim bir kere babama bana kızdı 3 gün konuşmadı.

Yazdıklarımı yanlış anladın sanırım kusura bakma.Emeklilik olduğu için yaşlı olduklarını düşünmüştüm.Tekrardan yanlış anlaşılma için üzgünüm.Sen genede aileni uyar paralarını kaptırmasınlar.Bazen insanlar konu evlat olunca olmadık kararlar verebiliyor.

nişanlım şahit oldu bir kaç olaya. zaten şimdiden başladılar kıyaslama yapmaya zaten. inan ben kendi anne babam olduğu halde hiçbir şey istemedim ya lafını etmedim sormadım ne kadar olduğunu bile sormadım.

kuzenim evlendi arabasını babasına bıraktı ama o kendine zengin bir yer buldu sevgilimin ailesinin durumu iyi ama o kadar da değil. kuzenim gitti petrol ofisi olan biriyle evlendi ya. ben ömrüm boyunca çalışsam araba alamam. nasıl bırakılır bir de keyif için. alsaydı zamanında kendine ev. dedim bunu abime benjm arabam Sana kalmadı

abime patlıyorum babamla da aram iyi değil pek oturup konuşabildiğim birisi değildir. zaten kaç kere patladım annem ayrı ben ayrı birisi bana öyle şeyler dese yüzüne bakmam onlar yüzsüz geliyorlar. babama dedim en son abim kendi arabasını ne hale getirdi. diyor abin akıllandı. anlamıyor babam

Abinin kaynanası olacak koca gadana her seferinde onlar gelirken niye geliyorki ya insan gibi gelip sohbet edip çayını içip gidecek insan gibi oturamıyorsada kalsın evde kendi kendini yesin bitirsin
aynen annem zaten abime ilk başta diyordu ne yapacaksın kadını sokağa mı atacaksınız diye yok çünkü kadının hiçbir şeyi. parazit gibi yaşamış. ilk zamanlar 3 ay birinde 3 ay birinde yaşıyordu. sonra yerleşti abime. sessiz sakin biri olsa neyse ama yılan

Magdur edebiyati yapar boyle tipler. Bire bin katip yalan yanlis anlatirlar herkese. Bizi ezdiler, büyüklendiler, boynumuzu buktuler, Allah buyuk, bidi bidi.
öksüz kızının neler çektiğini anlatıyormuş herkese zaten. öksüz kızının yaşadığı şeyler neyse artık. of

ayyyy ne hasetler anali kızlı düşman g..tne böyleleri anasi neden bu kadar burnunu sokuyor sizin aile içine nasıl bir yüzsüzlük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…