abim ve ailesi

evet senin doldurduğunu düşünüyorlardır. eşinize yapma demiyor musunuz hiç?
Diyorum bunca yıl adam her derdine koşmuş
Kaç yasına geldin düş artık yakasından diyorum
Babamsa yapacak babamsa verecek kafasında sürekli
Her anne baba yağdırmıyo çocuguna
Çok bencil ya inşallah çocuğumuz babasına çekmez

benim ailem de destek oldu hep araba aldı kaç kere kaza yaptı etti. gerçekten çok üzücü bi durum sizinki de. çalışıyor musunuz? çalışıyorsanız eve para vermeyin borca girin.erkek evlat onlardan da kız sanki el gibi. elin kızına yapılan değer kendi kızlarına yapmıyorlar bizimkiler de öyleydi eskiden. abimin yüzünü gördükçe anladılar. ama ben bir şey diyeyim en kötü ben oluyorum..
Çalışıyordum bir kaç ay önce bıraktım ama o paranın da hayrını göremedim inanın . Abim sürekli borç istemeye başladı içinden kendime adamakıllı bişey alamadım. Bu durumada sinir oluyorum bişey söylediğimde yegenlerin var vs diye ailemede aynı şekilde çocuklari öne sürüyor. Yegenlerimdir severim ama ben mi dedim borç harç içinde çocuk yapın diye. Başka bir işe baslayacagim ve kendime yatırım yapmayı düşünüyorum. Böyle birşeylerin duzelecegi yok birazda ben kötü olayım .

Çalışıyordum bir kaç ay önce bıraktım ama o paranın da hayrını göremedim inanın . Abim sürekli borç istemeye başladı içinden kendime adamakıllı bişey alamadım. Bu durumada sinir oluyorum bişey söylediğimde yegenlerin var vs diye ailemede aynı şekilde çocuklari öne sürüyor. Yegenlerimdir severim ama ben mi dedim borç harç içinde çocuk yapın diye. Başka bir işe baslayacagim ve kendime yatırım yapmayı düşünüyorum. Böyle birşeylerin duzelecegi yok birazda ben kötü olayım .
canım Asla paranı ailene verme. birikim yaptığını da söyleme. yeğenlerin senin sorumluluğunda değil annesi babası baksın. borca gir borç öde. kendi kendimizi kurtarmaktan başka çaremiz yok

canım Asla paranı ailene verme. birikim yaptığını da söyleme. yeğenlerin senin sorumluluğunda değil annesi babası baksın. borca gir borç öde. kendi kendimizi kurtarmaktan başka çaremiz yok
Evet haklısın benim planimda bu yönde , kendimi kurtarmam lazm :)

X