9 yıllık ilişkim.. bu hafta evlendiğini öğrendim.. :(

hiçbir psikologun ilaçla süreci atlatıp atlatamayacağınıza dair yorum yapamayacağını elbette ki biliyoruz. şu kadınları kandırmaktan ne zaman vazgeçeceksiniz?
Bu mübarek günlerde sanırım beni yalancilikla itham ediyorsunuz sizi Allah'a havale ediyorum. Bir başka psikologla da seansa girmiştim ilk seansta serotonin önermişti. Yani elinize ne geçiyor keşke yalan olsa ben bir haftadır yemek yemiyorum lütfen konuşmayın artik

Bende Zonguldaklıyim üç kişi doğuya gitti sadece bizim çevreden öyle Kürtlere kız vermezler falan yok yani seven sevdiğine gider.Cocuk Kocaelide yaşıyorsa kız da kesin orda bı fabrika var orda çalışıyordur çevremde temmuz ayında evlenen üç kişi var şuan tanıdık çıkacak die bı gerildim 🤐

Umarım en kısa zamanda unutursunuz, zamana ihtiyacınız var sadece. Yalnız iban’dan nasıl ulaşmaya çalıştı, orasını anlamadım, böyle bir iletişim şekli mi var ?
Para gönderip ibanin açıklama kısmına yazıyor çok üzgünüm.konusalim vs.. teşekkür ederim cok

Bende Zonguldaklıyim üç kişi doğuya gitti sadece bizim çevreden öyle Kürtlere kız vermezler falan yok yani seven sevdiğine gider.Cocuk Kocaelide yaşıyorsa kız da kesin orda bı fabrika var orda çalışıyordur çevremde temmuz ayında evlenen üç kişi var şuan tanıdık çıkacak die bı gerildim 🤐
Peki görücü var mıdır görücü değilde hani aile tavsiyesi

Allah yardımcın olsun inşallah.. olacak da zaten emin olabilirsin. Aynı yerde oturuyormuşsunuz ya başka bir yere taşınma ihtimaliniz yok m

Allah yardımcın olsun inşallah.. olacak da zaten emin olabilirsin. Aynı yerde oturuyormuşsunuz ya başka bir yere taşınma ihtimaliniz yok mu
Malesef yok. Amin çok teşekkür ederim. Keşke öyle bir imkan olsa

Aynısı arkadaşımın başına geldi. 10 senelik ilişkisi vardı ve sevgilisi evliliğe hazır değilim deyip duruyordu. Nasılsa beni seviyor evlenip napıcam diye söylüyordu ama evlenmek istemesini de dört gözle bekliyordu. Son ana kadar aşk sözcüklerine, hediyelere boğan adam bir sabah ayrılalım deyip akşama nikah yapıyor... Bunu da tesadüfen öğreniyor. Kıza ortak arkadaşları bile söylememiş. Sinir krizleri geçirdi. Uzun süre elleri ayakları titredi. Nikahtan 1 hafta sonra beyefendi özür dilemeyi akıl ediyor şaka gibi. Sonra arkadaşım öğrendi çocuk sevmiyorum asla yapmam diyen adam evlenir evlenmez karısıyla çocuk yaptı.

Böyle şerefsizler o kadar çok ki. Böylelerine gebericem deseler bir damla su vermeyeceksin. Allah da türlü türlü belalarını versin.

Biraz zor olacak belki zaman alacak ama unutacaksın bu kesin. Seni gerçekten seven birini illa bulacaksın. Bu arada istisnası vardır ama uzun ilişkiyi evliliğe götürmeyen erkek bir şekilde böyle saçmalıyor. Gerçekten sevse ne yapar eder evlenmenin yolunu açardı. Onun baştan niyeti yokmuş ki.

Peki görücü var mıdır görücü değilde hani aile tavsiyesi
Yani ben Zonguldagin bı köyünde büyüdüm ona rağmen köy yani hani ayda bir ilçe şehir merkezi flan belki görürdük ama hiç görücü usulü evlenen görmedim duymadım bilemiyorum ki sizin bahsettiğiniz kişiler belki de görücü usulüdur ama işsiz biri olsa bile bile kim evladını işsiz birine verir

Bu mübarek günlerde sanırım beni yalancilikla itham ediyorsunuz sizi Allah'a havale ediyorum. Bir başka psikologla da seansa girmiştim ilk seansta serotonin önermişti. Yani elinize ne geçiyor keşke yalan olsa ben bir haftadır yemek yemiyorum lütfen konuşmayın artik

hiç daha fazla konuşarak kendinizi batırmayın.
bir psikologun herhangi bir "ilaç" önermesi hem yasal düzenlemelere aykırıdır hem de meslek etiğine aykırıdır.
bu kadınların aklıyla oyun oynamayın.

Aynısı arkadaşımın başına geldi. 10 senelik ilişkisi vardı ve sevgilisi evliliğe hazır değilim deyip duruyordu. Nasılsa beni seviyor evlenip napıcam diye söylüyordu ama evlenmek istemesini de dört gözle bekliyordu. Son ana kadar aşk sözcüklerine, hediyelere boğan adam bir sabah ayrılalım deyip akşama nikah yapıyor... Bunu da tesadüfen öğreniyor. Kıza ortak arkadaşları bile söylememiş. Sinir krizleri geçirdi. Uzun süre elleri ayakları titredi. Nikahtan 1 hafta sonra beyefendi özür dilemeyi akıl ediyor şaka gibi. Sonra arkadaşım öğrendi çocuk sevmiyorum asla yapmam diyen adam evlenir evlenmez karısıyla çocuk yaptı.

Böyle şerefsizler o kadar çok ki. Böylelerine gebericem deseler bir damla su vermeyeceksin. Allah da türlü türlü belalarını versin.

Biraz zor olacak belki zaman alacak ama unutacaksın bu kesin. Seni gerçekten seven birini illa bulacaksın. Bu arada istisnası vardır ama uzun ilişkiyi evliliğe götürmeyen erkek bir şekilde böyle saçmalıyor. Gerçekten sevse ne yapar eder evlenmenin yolunu açardı. Onun baştan niyeti yokmuş ki.
Cok teşekkür ederim. Başına gelen tek kişi değilim evet ama kendim adına ve başına gelenler adına çok üzülüyorum. Umarım kimse yaşamaz. Bende öyle düşünüyorum evlenmek isteyen dokuz sene beklemezdi. Hayırlısı. Tek isteğim üzülmemek. Sürekli bakmak istiyorum fotoğraflara..

Aile zoru ile evlenen bir cifti taniyorum. Böyle evlendirilen erkekler de var. Yok degil. Siz sadece kendinizi kurtarmaya bakin. Bahsettigim ciftde sonra cok kötü seyler oldu. O yüzden sükredin böyle bir aile ile muhatap olmadiginiza

Aile zoru ile evlenen bir cifti taniyorum. Böyle evlendirilen erkekler de var. Yok degil. Siz sadece kendinizi kurtarmaya bakin. Bahsettigim ciftde sonra cok kötü seyler oldu. O yüzden sükredin böyle bir aile ile muhatap olmadiginiza
Teşekkür ederim hislerim mutlu olmayacağını söylüyor ama elime de bir şey geçmez ben de o yüzden sadece üzüntü hissimin gitmesini istiyorum

lise, üniversite aynı kişiyle geçirmek büyük kayıp. Küçül yaştakiler romantik geliyordur belki bence ürkütücü. Dip dibeyken nişanlanmış, evlenmiş bilmediğin neler yaptı başka acaba. O kadar yakında tutmuş ki olayı görmeni engellemiş. Biraz uzaklaşınca nasıl birinden kurtulduğunu farkeder şükredersin

Yanlış anlamışsınız.
Arkadaşlar diyor ki bir evliliğin aile zoruyla olması için aynı memleketli olması gerekir.
Doğulular ve karadenizliler birbirine bayılmaz çocuklar isterse razı gelirler yani.
Bu örnekte de seven sevdiğine gitmiş işte.

lise, üniversite aynı kişiyle geçirmek büyük kayıp. Küçül yaştakiler romantik geliyordur belki bence ürkütücü. Dip dibeyken nişanlanmış, evlenmiş bilmediğin neler yaptı başka acaba. O kadar yakında tutmuş ki olayı görmeni engellemiş. Biraz uzaklaşınca nasıl birinden kurtulduğunu farkeder şükredersin
Çok üzülüyorum. Herkes dışarı çık gez diyor adım attığım an her yer o inanılmaz bı süreç on sene neredeyse.. lise üniversite. Kimi görsem onu soruyor. Böyle iliskiler neticelenmeyince kötü oluyor olan kalana oluyor. Umarım sukrederim sağ olun

Herkese selam. 9 yıllık ilişkim vardı aynı lise aynı universite sürekli dip dibe... Cumartesi günü fotoğrafı gördüm. O güne kadar da konuşuyorduk. Akşam sordum. Ben değilim o kim tanımıyorum deyip ağlamaya başladı. Ertesi gün arkadaşlarımın da bulunduğu yere geldi. Yanıma oturmak istedi kabul etmedim. Temasta bulunmak istedi red ettim. Neden gözlerime bakmiyorsun, neden yanına oturtmadin diye ağlamaya başladı. Bildiğin gibi evlilik değil. Yanımdaki kişilere bilmiyorsunuz bizim memleketlileri deyip ailesini kastetti. Psikolojim iyi değil diye ağladı. burada olduğun ogrenilirse evliliğin biter dediler biterse bitsin diye ağlamaya başladı. Gitme nolur diye ağlamaya devam etti mutluluklar diledim kalktim. Ertesi gün numaramı değiştim. Sonra ibandan ulaşmaya çalıştı. Arkadaşlarım ile haber yolladım. Eğer ki biraz daha yazarsa eşine diyeceğim diye. Eşi de masum birine benziyor onun hiç suçu yok. Gerçi bir sene önceki resimlerine ulaştım nişan da bir yıl önce olmus. Terapiye başladım ilk seans ama çok zorlanıyorum. Birliktelik de yaşamıştık ama benim yediğim hancere daha çok üzülüyorum.. sizce daha hızlı nasıl atlatırım ne yapmalıyım. İlaç ile desteklemeli miyim. Herkes kendi yolunda mutlu olsun ama bir yandan da mutlu olmasını istemiyorum. Bir daha ulaşırsa eşine yazmalı miyim.. Lütfen kirmadan yorum yazarsanız çok üzgünüm çünk... Bu hayatta herkes hataya dusebiliyor.. sevgilerimle
Bildiğin gibi evlilik değil ne ya. Allah akıl fikir versin bu insana. Karısına da sabır ve güç versin. Seni de Allah kurtarmış, Allah'ın sevdiği kuluymuşsun. Zor olur tabii üzülmen çok doğal ama atlatacaksın. Gerçekten ben senin adına sevindim böyle garip ne olduğu belli olmayan insanla ömür mü geçer

X