9 yıllık ilişkim.. bu hafta evlendiğini öğrendim.. :(

9 yıllık ilişki için neden hiçbir ciddi adım atılmadı. Ailesi sizi bilmiyorsa ailesine ayrı size ayrı konuşuyor demekki, sonuç olarak pembe g*tlünün tekiymiş. Allah kurtarmış.
Biliyordu hatta her an adım geçiyordu ama dediğiniz gibi adım atilmadi
Adamın neden kız kardeşini aradınız ?
İlk öğrendim kendisini aradım sonra kız kardeşini. Abimin başımdan al hem beni hem başkasını idare ediyormus bu sabaha kadar benimle iletişim halinde idi falan gibi

Herkese selam. 9 yıllık ilişkim vardı aynı lise aynı universite sürekli dip dibe... Cumartesi günü fotoğrafı gördüm. O güne kadar da konuşuyorduk. Akşam sordum. Ben değilim o kim tanımıyorum deyip ağlamaya başladı. Ertesi gün arkadaşlarımın da bulunduğu yere geldi. Yanıma oturmak istedi kabul etmedim. Temasta bulunmak istedi red ettim. Neden gözlerime bakmiyorsun, neden yanına oturtmadin diye ağlamaya başladı. Bildiğin gibi evlilik değil. Yanımdaki kişilere bilmiyorsunuz bizim memleketlileri deyip ailesini kastetti. Psikolojim iyi değil diye ağladı. burada olduğun ogrenilirse evliliğin biter dediler biterse bitsin diye ağlamaya başladı. Gitme nolur diye ağlamaya devam etti mutluluklar diledim kalktim. Ertesi gün numaramı değiştim. Sonra ibandan ulaşmaya çalıştı. Arkadaşlarım ile haber yolladım. Eğer ki biraz daha yazarsa eşine diyeceğim diye. Eşi de masum birine benziyor onun hiç suçu yok. Gerçi bir sene önceki resimlerine ulaştım nişan da bir yıl önce olmus. Terapiye başladım ilk seans ama çok zorlanıyorum. Birliktelik de yaşamıştık ama benim yediğim hancere daha çok üzülüyorum.. sizce daha hızlı nasıl atlatırım ne yapmalıyım. İlaç ile desteklemeli miyim. Herkes kendi yolunda mutlu olsun ama bir yandan da mutlu olmasını istemiyorum. Bir daha ulaşırsa eşine yazmalı miyim.. Lütfen kirmadan yorum yazarsanız çok üzgünüm çünk... Bu hayatta herkes hataya dusebiliyor.. sevgilerimle
Çok zor geçmiş olsun demek istiyorum çünkü bir yıl önce de bitebilirdi yalancının teki Allah kurtarmış sana da güzelim travma bırakmış üzüldüm gerçekten ruh hastasıymış demek ki. Anlatmak için telafi etmek için veya mantıklı açıklama yapmak için çok zamanı vardı geçen sene nişan olduysa ondan önce de mutlaka aynı zamanda onunla da görüşüyordu aklıma neler neler geldi saniyeler içinde bence kendini daha fazla yıpratma silkelen kendine gel.

9 yıllık ilişki bitmiş olabilir 30 yıllık evlilikler bitiyor .. bir insanı 30 yılda beraber evlide olsan. Nişanlı da olsan tanıyamazsın. Günümüzde böyle insanlar çok arttı aldatmalar yalan söylemeler insanların amacı da belli değil. Bence Rabbine binlerce kez teşekkür et şükür de ki seni kurtarmış bu adamla sen evli olmuş olsaydın çok daha kötü hissedebilirdin. Öteki kızdan bahsetmiyorum bile ortada tek kötü biri var oda o şahıs. Ne senin ne de o kızın bu durumda suçu yok. Oda senin gibi habersiz aynı zamanda idare edilmiş biri.

Şükür 🙏🏼 geçmiş olsun ❤️‍🩹 iyileş yoluna bak Allah güzel insanlarla karşılaştırsın yoluna çiçek gibi insanlar çıkarsın ..

ay üniversitede bir arkadaşımın başına geldi
okul biterken ailesi sevgilisini evlendirmek istiyor kız bakıyordu
bir kız ailesiyle birlikte tanışmaya gelecekti
çocuk da sevgilisine söyledi gelip giderler canını sıkma
ben olmaz dersem bir şey olmaz falan diye
sonra yolda kaza geçirdiler kızın tüm kök ailesi öldü kız kaldı tek başına
çocuk mecburen evlendi sonra kızla tek başına kaldı diye
anlatınca film gibi ama neler yaşanıyor hayatta 20 yıl sonra hatırladım tekrar

ay alakasız ama bir arkadaş daha vardı
sevgilisinin bir kızla görüştüğünü öğrenmişti
çocuk geldi diğer kızı kötüledi işte alakam yok rahatsız ediyor seni görüştüreyim falan diye
kızın yanında diğer kızı aradı bizi rahat bırak sevgilim var falan sallıyor
meğer diğer kıza da sevgilisi için demiş ki uzun zaman beraber olduk psikolojisi bozuk bana takıntılı kendine bi şey yapar idare et
erkekler eskiden de şerefsizmiş
erkekler kapatılsın toptan rahata erelim

X