9 yıllık ilişkim.. bu hafta evlendiğini öğrendim.. :(

Yaa teşekkür ederim. Tek temennim o da mutlu olsun artık yapacak bir şey yok ama. Ben üzülmeyeyim çünkü bu his beni çok yaraladı. Teşekkür ederim..
onun mutluluğu için ne dua ediyorsun boşver Allah a havale et canım, ben senin olaylar karşındaki duruşuna hayran kaldım ,en güzeli bu .Ben eminim kısa sürede atlatacaksın ve çok mutlu olacaksın ❤️

Gerçekten bitsin istiyorsanız bu saçmalık eşine değil savcılğa veririm demeniz lazım. Bıçak gibi kesilir. Tabii gerçekten istemiyorsanız bu ahlaksızlığı
Ailem duyar ya da ailesi duyarsa bana bela olurlar diye korkuyorum. İlk gün kız kardeşini aramıştım bana iftiracı diyip hakaret etmişti halbuki bizi bilen seven biriydi. Umarım ulaşmaz artık mutlu olsun hattım falan değiştirdim zaten

onun mutluluğu için ne dua ediyorsun boşver Allah a havale et canım, ben senin olaylar karşındaki duruşuna hayran kaldım ,en güzeli bu .Ben eminim kısa sürede atlatacaksın ve çok mutlu olacaksın ❤️
Allah razı olsun bu gece duanizda bana da dua edin. Bu siteyi kullanmayı bile bilmiyorum ama insan çaresiz hissedince nerelere geliyor. Sevgiler Allah a emanetsiniz 💕

Çok üzgünüm. Dilerim içimdeki üzüntü gider tek dileğim bu. Ayrıca yazdiklariniz için de çok teşekkür ederim

İçinizdeki üzüntüyü nefrete çevirin daha çabuk geçer zira kendisi tam nefret edilesi bir tipmiş 9 yıl oyala git başka birini bul evlen (aile olayına inanmıyorsunuzdur umarım) daha görüşmek iste . Tiksinç :kusmuk:

Numaramı vs değiştim ibandan bile ulaştığı oldu. Uyarıyı yaptık ama tekrar olursa eşine demeli miyim.. o da günahsız bence
Ya yanlış anlamayın ama ben bu güne kadar bana ulaşmasını istemediğim HERKESİ durdurmayı başardım. Her yerden engelledim, yeni hesap açtıkça şikâyet edip raporladım, mesajlara görüldü bile atmadım ki bir şey sanmasın. Bunları yaptıktan sonra kimse bana iban'dan yazamaz çünkü yüzü olmaz. Siz hele bir kendinizden emin olun, net davranın. Bırakın eşini falan şimdi.

İstenmeyen evlilik mi kızı keklemek için mi öyle diyor acaba
Belki güle oynaya evlendi konu sahibinin ruhu duymadı
O ihtimali hiç düşünmemiştim🙂 böyle çok yönlü düşünenlere gıpta ediyorum gerçekten🙈
Vakit ayırıp yazdığınız için teşekkür ederim. Dokuz sene çok uzun bir süre evet kültür farklı vardı kendisi Kürt ama ben de doguluydum fakat şu an evlendiği kişi Karadenizli bu bir sorun değilmis demek. Neden bu kadar uzadı bilmiyorum olmayacağı oradan belliymiş. Evlilik sürekli dilimizdeydi ama ben ogretmendim kendisi de en azından sabit sigortalı bir işe girsin diye bekledim ondan evliliğe pek yanamasadim. Son güne kadar da issizdi. Nasıl evlendi o yüzden şaşkınım. Sanırım üzüntüm aliskanliktan ötürü. Tekrar tesekkur ederim
Ben kız da kendi ailesinden, aşiretinden vesaire diye düşünmüştüm tabii yine kendi sosyal çevresinden olabilir memleket farklı olsa da bilemiyorum ama verilmiş sadakanız varmış ;kesinlikle muhattap olmayın bence

Konu bana hiç geçmedi ya. 9 yıllık birliktelik adam 1 yıldır nişanlı son güne kadar anlamıyorsunuz falan. Adam size ulaşmasın istiyorsanız da yapacağınız şeyler çok basit.

Ya yanlış anlamayın ama ben bu güne kadar bana ulaşmasını istemediğim HERKESİ durdurmayı başardım. Her yerden engelledim, yeni hesap açtıkça şikâyet edip raporladım, mesajlara görüldü bile atmadım ki bir şey sanmasın. Bunları yaptıktan sonra kimse bana iban'dan yazamaz çünkü yüzü olmaz. Siz hele bir kendinizden emin olun, net davranın. Bırakın eşini falan şimdi.
Daha nasıl net olabilirim anlamadım duyduğum an hattımı değiştim. Her kapıyı kapattım maaş hesabım olduğu için ibanim açık kalmak durumunda kaldı. Üzüldüm biraz yorumunuza

Ailem duyar ya da ailesi duyarsa bana bela olurlar diye korkuyorum. İlk gün kız kardeşini aramıştım bana iftiracı diyip hakaret etmişti halbuki bizi bilen seven biriydi. Umarım ulaşmaz artık mutlu olsun hattım falan değiştirdim zaten
Aramayın işte kardeşini. Kardeşini bağlayan bir şey yok. Dediğim gibi mesajlarına görüldü bile atmayın. Kullanıcı adınızı değiştirin. Sokakta denk gelirseniz ve ısrarcı olursa polisi arayın, ya da uygulamadan yardım çağırın. Sıfır şansı olduğunu iyice anlasın.

İçinizdeki üzüntüyü nefrete çevirin daha çabuk geçer zira kendisi tam nefret edilesi bir tipmiş 9 yıl oyala git başka birini bul evlen (aile olayına inanmıyorsunuzdur umarım) daha görüşmek iste . Tiksinç :kusmuk:
Haklısınız. Yorumunuz vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim

Aramayın işte kardeşini. Kardeşini bağlayan bir şey yok. Dediğim gibi mesajlarına görüldü bile atmayın. Kullanıcı adınızı değiştirin. Sokakta denk gelirseniz ve ısrarcı olursa polisi arayın, ya da uygulamadan yardım çağırın. Sıfır şansı olduğunu iyice anlasın.
Peki çok teşekkürler 😞

Allah razı olsun bu gece duanizda bana da dua edin. Bu siteyi kullanmayı bile bilmiyorum ama insan çaresiz hissedince nerelere geliyor. Sevgiler Allah a emanetsiniz 💕
Allah senden de razı olsun ,geçecek bu zamanlar kısa sürede geceğine eminim ,acı Özlem her şey yas sürecine dahil biliyorsun,bizler güçlü kadınlarız 🙏 sen de çok şanslısın kurtuldun

Demeyin yaa tek tesellim aile zoruyla olsun mutlu olmasındi aşk olmasın.. kendisi aslen Kürt Kocaeli doğma büyüme kız da Zonguldak ama yani gerçekten nereden çıktı bu kız hiç bilmiyorum
Bariz aşk evliliği adam bir kalbe iki kadın sığdırmış ,göz yaşına kansaydiniz ohh !!!!gelir sizle sevişir,gider karısıyla sevişir mis gibi harem hayatı.Siz üzülür zorla evlilik mutsuz adam derdiniz o eşiyle evde minnoş minnoş kovalamaca oynardı.Yemeyin bu numaraları gerçekten dürüst olsaydı nişanlandığı da gelir derdini anlatır helallik alır giderdi,ama bu zamana kadar gelip gidip yatağınıza girip sizi kandırmış.

Daha nasıl net olabilirim anlamadım duyduğum an hattımı değiştim. Her kapıyı kapattım maaş hesabım olduğu için ibanim açık kalmak durumunda kaldı. Üzüldüm biraz yorumunuza
Üzülmeyin başınıza bela açılmasın diye yorum yaptım sadece. Adamın ailesi, adamın eşinin ailesi, şu bu hepsi adamı aklar. Sizi kimse aklamaz. Olan size olmasın yani.

Bariz aşk evliliği adam bir kalbe iki kadın sığdırmış ,göz yaşına kansaydiniz ohh !!!!gelir sizle sevişir,gider karısıyla sevişir mis gibi harem hayatı.Siz üzülür zorla evlilik mutsuz adam derdiniz o eşiyle evde minnoş minnoş kovalamaca oynardı.Yemeyin bu numaraları gerçekten dürüst olsaydı nişanlandığı da gelir derdini anlatır helallik alır giderdi,ama bu zamana kadar gelip gidip yatağınıza girip sizi kandırmış.
İşin özeti gibi yorum olmuş.. hayırlısı tesekkurler 😭

X