9 yıllık ilişkim.. bu hafta evlendiğini öğrendim.. :(

Ah :) O zaman baya baya aşk evliliği bu, nerden bulacak doğulu aile karadenizli aileyi? Olur tarafı yok. Adam sizi metres tutacak aklınca. Uzak durun.
Bencede çünkü bizde doğulularla pek evlilik görülmez baya baya sevgili olup evlenmişlerdir görücü mümkün değil bana göre

Umarım kızla bir nane yiyip hamile vs bırakmamıştır.
Onu da sordum hayır dedi. Sözüne inanılmaz ama organizasyon sayfasından falan kıza baktım bizlerde kötü insanlar değiliz ama o da çok masum kapalı böyle onlarca fotoğraf var hiçbirinde birbirlerine temas bile etmemişler o tarz

Sen nasıl güzel bi insansın ya hemen başına geleni olgunlukla karşılamışsn adama tüm kapıları kapatmışsn kadının suçu olmadığının farkındasn bu olgunlukla en kısa zamanda yeni hayatına baharı getireceğine eminim kendin içinde terapiye başlamışsn yemin ederm ilişki konusunda örnek alınacak bi insansın bir kadın olarak gurur duydum

Ah :) O zaman baya baya aşk evliliği bu, nerden bulacak doğulu aile karadenizli aileyi? Olur tarafı yok. Adam sizi metres tutacak aklınca. Uzak durun.
Ay bir de kız karadenizli adam doğulu muymuş? Ne zorla evlendirilmesi yahu karadenizliler kolay kolay doğululara kız vermiyor. Kızı almak için ailesinin kapısında bile yatmış olabilir bu herif.

Ne kadar güzel yorum yapmışsınız. Allah razı olsun sizden. Güzel dualarinizi benden lütfen esirgemeyin. İçim kan ağlıyor ama.. geçer elbet

Ay okurken ben tranva geçirdim vallahi Allah yardimcin olsun

Yaşım 27. Bugün bu hesabı açtım keşke yalan olsa böyle insanların üstüne gelerek ne planlıyorsunuz ne düşünüyorsunuz

Fazla dram etme. Benim de başıma geldi. Herifin niyeti evde karısı dışarda sevgilisi yaşamak. Prim verme. Gözünde küçült.

Ben de gurur duydum harika bir kadın ,dualarımda olacaksın konu sahibi tez zamanda kalbine ferahlık versin Rabbim,ve gerçekten kurtulmuşsun bu pislikten ,zaman geçince daha iyi anlayacaksın daha da pislik olduğunu !.İlahi adalet de var…bulur karşı tarafı … J jasmina0099

Yaa teşekkür ederim. Tek temennim o da mutlu olsun artık yapacak bir şey yok ama. Ben üzülmeyeyim çünkü bu his beni çok yaraladı. Teşekkür ederim..

Ay Allah affetsin cok guldum sureklı aglamasına
Saglam taktik
Bana sokmeyen bı taktik ama.

Numaramı vs değiştim ibandan bile ulaştığı oldu. Uyarıyı yaptık ama tekrar olursa eşine demeli miyim.. o da günahsız bence
Gerçekten bitsin istiyorsanız bu saçmalık eşine değil savcılğa veririm demeniz lazım. Bıçak gibi kesilir. Tabii gerçekten istemiyorsanız bu ahlaksızlığı

Çabucak geçsin zaten bence..
27 yaşında bir öğretmeni tek ayağı üstünde uyutandan koca olmaz ki zaten.

Bence en bonköründen sadaka verin , çor çocuk sevindirin Allah yüzünüze gülüp kurtarmış. Şanssız görünen süper şanslılardansınız.

İmzayı atana üzüldüm ama yazık hayatını böyle bir tipe bağladı. Buralarda çok konu açar artık kocam şöyle yalancı ,böyle aldatılıyorum diye. Çünkü eski sevgilinizin kanı bozukmuş

Gerçekten bitsin istiyorsanız bu saçmalık eşine değil savcılğa veririm demeniz lazım. Bıçak gibi kesilir. Tabii gerçekten istemiyorsanız bu ahlaksızlığı

Çok üzgünüm. Dilerim içimdeki üzüntü gider tek dileğim bu. Ayrıca yazdiklariniz için de çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…