Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

oyyyyyyyyy ölüyoruuuuum
karnım belim çok ağrıyor
anladınız siz onuuu

sabah kahvaltım: 2 dilim uno light ekmek
1 domates,1 salatalık,1 zeytin,kk peynir

Günaydın arkadaşlar...

heyecanla ve sabırsızlıkla beklediğim kutsal topraklara yapacağım yolculuğa bu gece çıkıyorum...

15 gün yokum ve eminim ki sizleri çok özleyeceğim...

kırdım veya bilmeyerek üzdümse hakkınızı helal edin..

ALLAHA emanet olun...hoşca kalın...

Fatma ablacımmm iyi yolculuklar.. Güle güle git gel inşallah.. Allah dualarını kabul etsin, oralarda yardımcı olsun sana a.s. Sen de kendine çoook dikkat et.. Bizler için de dua et ablacım olur mu :1hug:

haklısın zeynep abla ama bu gün annecimi hastaneye götürdüm ve küçük bi operasyon geçirdi(parça alındı) o yüzden böyle yapmak zorunda kaldım, yanıma bişiyde almadım kantinde diyet bisküvi falanda yoktu.ama yarına telafisini yaparım uyarı ve önerilerin için teşekkür ederim:1hug:
Geçmiş olsun tatlım a.s. Ve tebrikler :sm_cool:

zeynep ablacım sanada teşekkür ederim sağolasın.
sabak kahfaltım=1 dilim kızarmış ekmek,domates,salatalık,az peynir.

Günaydın arkadaşlar...

heyecanla ve sabırsızlıkla beklediğim kutsal topraklara yapacağım yolculuğa bu gece çıkıyorum...

15 gün yokum ve eminim ki sizleri çok özleyeceğim...

kırdım veya bilmeyerek üzdümse hakkınızı helal edin..

ALLAHA emanet olun...hoşca kalın...

abla iyi yolculuklar Allah a emanet ol.

iyi akşamlar arkadaşlaaara.s.
Zeynep ablacım gene hazırlamışsın analizleri falan,süpersin valla..ellerine sağlk a.s.
ben bugün neler yediiimmmm...
ben aslında bugün lahana çorbası diyetine başlamıştım..sabah 1 bardak lahana çorbamı içip kursa gittim..eve geldim annem misafir gelecekmiş dedii..hemen mayalı hamur yoğurdum poğaça için,sütlü irmik tatlısı ve kısır yaptım..misafirlerle beraber 1 tane poğaça,1 dilimde sütlü irmik tatlısı yedim..az öncede 2 kaşık kısır yediimmm.. lahana çorbası diyetim bozuldu ama genede çok yememişim dimii?

kız leylaaa değiştir artık şu tarifleri
ha bire sütlü irmik tatlısı,kısır yapıyon yaw :roflol:

herkeslere haftasonu rehaveti çökmüş yine
sabahtansonra ara 1 elma yedim
öğle yemeğim bir kase çorba, 6 kaşık z.yağlı pırasa
şimdi bir saat yürümeye gidiyorum

öğle3den sonra ara olarak 2 tane diyet bisküvi vee sütlü kahfe
akşam 4 kaşık kepekli makarna 4 kaşık sebze yemeği yarım hase yoğırt

Yavrucuklar bu hafta 4. olmuşsunuz galiba.. Hadi bakalım haftaya ilk 3'e girmelisiniz..

Takımlar takımııııı bizizzzzz, biz kalıcazzzzzz :lepi: (Valla kötü bi amacım yok, maksat rekabet olsun da gaza gelelim :roflol: )

kız leylaaa değiştir artık şu tarifleri
ha bire sütlü irmik tatlısı,kısır yapıyon yaw :roflol:

kız allah iyiliğini versin emiiiikaydirigubbakcemile3yaa napayım amaaa eve 12 de gelmişiiiimmm 13.30 gibi misafirler gelecek..ne yapılırkiii?sütlü irmik tatlısıyla kısırda çabucak oluyoooo,ilk onlar geldi aklıma..amaaan boşver misafir değişik olunca bişey farketmiyo:jeyyar:bu arada dikkatin beni rezil ettiiii,süpersin yaniiiii:dilcikar:

iyi akşamlar kızlaaar a.s. bugün o kadar çok gezdimkiiiii kafamçokkarıştı ama iyi oldu yaaa..sabah karbonatlı ekmek yapmıştım 2 ince dilim ondan yedim,1 dilimde peynir..öğleden sonra 1 tane kaşarlı simit..akşamda 3 tane köfte,2 dilim kepekli ekmek ve ayran...aaa bi de eticin yemiştiiiimmm :eek:

Yavrucuklar bu hafta 4. olmuşsunuz galiba.. Hadi bakalım haftaya ilk 3'e girmelisiniz..

Takımlar takımııııı bizizzzzz, biz kalıcazzzzzz :lepi: (Valla kötü bi amacım yok, maksat rekabet olsun da gaza gelelim :roflol: )

ya aslında en çok 1. olan takım gene bizizsengözlerimebaksanab:jeyyar:ama dikkat edelim gerçekten,yerimizi kaptırmayalııımmm:1rolleyes:

Evet valla, aslında berabere kalma durumunda 1.lik sayısına bakılmalı :smiley-cool:

öyle evet burcum ama napalım ki daha önce hiç bir takımö yetişemiyodu bile
şimdi tehdit altında ünvanımız
bu hafta b,rinciikten aşağa kabul yok

selcencim cezalarımızı bekliyorum canım

X