Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Mefkurem abla aksamki yemekti ama oglenki yagdiz tuzduzdu aslinda dun hasladiklarimdan var ama bugun normal beslenip yapabilirsem sınırı zorlayip yatin yapıcam detoksu ihtiyacım var 72leri görürsem daha cok hirslanacam sirf bunun icin esime direnip yarin yapicam dunku detoks falan degildi normal beslendim ins yarin yapabilirim bide ben bebisimi sadece gece emziriyirum sıkıntı olmaz heralde dimi

Günaydın millet
Bugün bi umutla tartıldım ve hayâl kırıklığına uğradım
Menülerim ortada onların haricinde 1 lokma yemedim ne gece ne gündüz ve bugün pazartesiye göre +200
Bu nasıl iş bende anlamadım

Menü çok az abla acikmıyor musun
hemde çok acıktım cnm valla akşam bişey yememek için kendimi zor tuttum ramak kalmıştı akşam bide ayran vardı unutmuşum yazmayı
Ama bugün mutlu olmadım

Abla kaç gündür dikkat ediyorum tartım oynamıyor artim bile gitmiyor ne yapacam ki ben bugün tartilmadim moralim cok bozuluyor
Önceden bu kiloda fazla kaldınmıydı cnm
Ya bi sebeple ödemin var yada direnç kilondasın
Moralimiz bozulsada devam etmekten başka çare yok illaki oynayacak o tartı

emzirme durumlarını bilemiyorum cnm Ama şu bi gerçek nekadar çok emzirirsen o kadar çok kalori yakarsınız
Bide sabahları göğsünüz doluyken tartılırsan o da farkeder
Patatesin yanında başka bişeyler yediğinde detoks etkisi kalmıyor en iyisi yapma sen
Sadece mümkün olduğunca karbonu azaltmaya çalış normal menü yap

Abla dun bi programda izledem her turlu hizli yapilan tek gunluk detokslar sutun kalitesini dusuyormus tavsiye etmiyolar yesilcay rezene papatya cayi icin diolar bende onu yapicam zaten iciosum rezenede biraktim nedense

Abla ben hayatım boyunca hiç bu kiloyu görmedim ki en çok takıldığım kilo 65ti
Evet devam ediyorum ablam inşallah cumaya biraz oynar 100 gr bile razıyım

Yemeyerek iyi yapmışsın abla Allah Allah neden arti oldu ki acaba menüler çok az diye vücut yağ mi depoluyor abla

Abla dun bi programda izledem her turlu hizli yapilan tek gunluk detokslar sutun kalitesini dusuyormus tavsiye etmiyolar yesilcay rezene papatya cayi icin diolar bende onu yapicam zaten iciosum rezenede biraktim nedense

Evet canım rezene çok iyi ben de bugun aliyim 1 aydır bitmiş alaçam diyorum hep unutuyorum
Yeşil çay olmaz canim haberin olsun doktorum içme demişti

Sabah sabah ne güzel enerjin var tatlım
Güne hızlı başlamışın

Bende hep diyorum zaten cnm emzirenler menülerine özellikle dikkat etsin
Ama benim bildiğim emzirenlere yeşil çay önerilmiyor

Valla bilemedim kuzum
Bugün sporu 1 saat yapıcam

Evet canım rezene çok iyi ben de bugun aliyim 1 aydır bitmiş alaçam diyorum hep unutuyorum
Yeşil çay olmaz canim haberin olsun doktorum içme demişti

Bende hep diyorum zaten cnm emzirenler menülerine özellikle dikkat etsin
Ama benim bildiğim emzirenlere yeşil çay önerilmiyor

Benim doktorum 1 fincan icebilirsin demisti ama ben rezene papatya iciodum hep icmem yesilcay zaten almadim

Kızlar önceden yazmıştım ama yeni Gelenler İçin hatırlatayım
Takımın Watsaap grubuna katılmak isteyen bana özelden nr sını göndersin
Acil durumlarda kolaylık oluyor

Çok iyi yapmışın tatlım

Saat en geç 12 ye kadar bildirimler yapılmış olması lazım
Ama sen 10 na kadar bişey yemeden içmeden durabilecenmi
Benim için sorun yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…